18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Dwa zwyrodniałe
Necromancer • 2013-09-06, 16:50
Odrobina mojej porąbanej twórczości.

Wróciłem do domu wcześniej niż zwykle. Kiedy wszedłem do salonu zastałem następujący widok: moja córka leżała na podłodze nago z rozłożonymi nogami, jej cipka była wysmarowana Nutellą którą z głośnym, smakowitym mlaskaniem zlizywał nasz pies Zenek. Powiedziałem:
-Co ty do cholery wyprawiasz!?
-Tato! Przepraszam, to się już nigdy nie powtórzy!
-No ja mam nadzieję że się nie powtórzy! Przecież czekolada jest szkodliwa dla psów!
-???
-No co, nie wiedziałaś o tym? Masz natychmiast ubrać się i zaprowadzić Zenka do weterynarza.
Wychodząc z salonu dodałem jeszcze:
-I następnym razem użyj śmietany. Wiem co mówię...

***

Zdarza się, że ludzie na których nam zależy zmieniają się tak, że już nie potrafimy z nimi być. Z moją dziewczyną na początku było naprawdę cudownie. Ale potem, mimo mojej troski o nią, zmieniła się na gorsze: zaczęła wyglądać nieestetycznie, zwiększyły się jej gabaryty i coraz częściej było od niej czuć przykry zapach. Tak sobie myślę że jeszcze parę dni i zakopię ją z powrotem.
Zgłoś
Avatar
Ryszard440 2013-09-06, 18:27 5
No i sadistick ! Piwo!
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-09-06, 18:43 2
Kawały z jajem, ale żeby psa "Zenek" nazwać?
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-09-06, 19:35 3
Ja mam dwa psy - jeden czarny labrador - nazwałem go Debet, drugi - biszkoptowy labrador - suczka - nazwałem ją Akcyza
Zgłoś
Avatar
matii914 2013-09-06, 19:58
No i to mi się podoba
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-09-06, 22:34
To drugie gdzieś już czytałem, nie ma piwa bo twórczość nie Twoja.
Zgłoś
Avatar
Necromancer 2013-09-06, 23:20 2
hgh napisał/a:

To drugie gdzieś już czytałem, nie ma piwa bo twórczość nie Twoja.



Moja jak najbardziej. Możliwe tylko, że ktoś już wymyślił coś podobnego, bo tekst jest dosyć prosty. To oznacza tylko że powinienem wrzucać coś bardziej wysublimowanego niż drugi.
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-09-07, 0:47
Idealnie w mój dzisiejszy, pijacki klimat.
Zgłoś
Avatar
byszek 2013-09-07, 0:56
widzę gimbazę po dwóch stronach barykady
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-09-07, 0:59
Pozdrów córkę
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2013-09-07, 10:36
Ten pierwszy tekst krąży po necie już od dawna w nieco innej formie, najczęściej jak to rodzina i chłopak zapomnieli o urodzinach jakiejś tam dziewczyny, ona przyszła do domu smutna, wysmarowała sobie cipkę miodem, pies zaczął zlizywać a w tym momencie wpada rodzinka śpiewając sto lat i takie tam.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-09-07, 11:17 1
Necromancer napisał/a:

moja córka leżała na podłodze nago (...) jej c*pka była wysmarowana Nutellą którą zlizywał nasz pies Zenek


Pogratulować zięcia.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-07, 18:58
Kiedyś miałem szynszyla "Kryzys" i chomika "nadzieja"... Nadzieja zdechła kryzys został : X
Zgłoś
Avatar
MadCarrot 2013-09-09, 21:45
Spoczko stary, ale pierwszy dowcip byłby o wiele zajebistszy, gdyby kończył się na samym stwierdzeniu o szkodliwości czekolady. Prostota zawsze spoko, ale nadal piwko leci : D
Zgłoś