18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dwie historie menelskie
Forest1987 • 2013-06-07, 5:39
Dwie historyjki które mi się przytrafiły.

1. Wracając z dworca w Łodzi zostałem zaczepiony przez cygankę.
- Daj powróżę, powróżę z ręki, z kart.
- Nie mam kasy, do widzenia.
- Daj, 5 zł powróżę.
I taka wymiana trwała przez minutę czy dwie, ja idę ona za mną i kiedy już traciłem cierpliwość menel obok którego przechodziliśmy zareagował:
- Słyszałaś co Pan powiedział? Ssspierdalaj!

2. Druga historyjka działa się na dworcu w Kielach, jakiś młody ksiądz do starszego powiedział:
- Laudeturm Iesus Christus.
Na co starszy:
- In secula secularis.
A menel leżący na ławce dodał:
- Seculorum! SeculORUM!
Myślałem, że padne
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-06-07, 5:59 2
Pierwsza sytuacja dobra
Uploader, nie chce zadziałać, więc zacytuję Adasia Miauczyńskiego:
"Łódź kurwa...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-07, 8:04 4
Co do pierwszej historyjki. Co to za ciota, że menel musiał go z opresji przez nachalną cyganką ratować? Pewnie bał się sam powiedzieć aby spierdalała. Cykor.
Zgłoś
Avatar
Fiedos 2013-06-07, 10:18
Pierwsza nic specjalnego. W każdym mieście gdzie się to robactwo rozprzestrzeniło, chociaż raz większość miała z tym styczność. A więc co do tej sytuacji to moja z wczoraj, bardzo podobna.
Wracam sobie z uczelni na przystanek i na głównym deptaku w rynku już z daleka widzę, 2 cyganki(spódnica kolorowa, szmatława koszula i chusta na głowie i oczywiście w biodrach więcej niż ustawa przewiduje)
I zbliżając się widzę, że zaczepiają mężczyzn i coś oferują. A co oferują to się dowiedziałem, gdy je mijałem. A mianowicie perfumy pewnie perfumy zajebane z jakiegoś sklepu(niewykluczone,że to rossman, bo akurat obok był) i jeszcze to ich pierdolenie ,,kup pan, kup pan, tanio, dobre, proszę)
przypadek- nic specjalnego, ale opisałem, żebyś wiedział,że nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Jeszcze miałem drugi, co przysypałem, ale nie opiszę, bo akurat wracałem z juwenaliów i niewiele pamiętam.
Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-06-07, 11:29 88
Po pierwszej historyjce powinieneś podejść do menela i na oczach brudaski dać mu 5 zeta i powiedzieć "dzięki"
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-07, 17:03 3
kawał świata zwiedziłeś
Zgłoś
Avatar
wowka01 2013-06-07, 17:16 3
Mogłeś przy cygance wyciągnąć 5 zł i dać żulowi

edit: oj, xan mnie uprzedził.
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2013-06-07, 17:24 2
Do mnie jak podchodzą kloszardzi to zazwyczaj mówią:
- Bardzo przepraszam,"
Na co się wtrącam i mówię:
- Ależ nie szkodzi, przecież nic się nie stało.

Zazwyczaj działa.

W Egipcie na bazarach nachalność sprzedawców była również męcząca. W końcu wymyśliłem, że ja im będę chciał coś sprzedać (była to akurat arafatka). Nawet nie wiecie jak szybko uciekali- nie chcieli wcale kupić. Im bardziej byłem nachalny tym szybciej spierdalali
Polecam!
Zgłoś
Avatar
TajnyKot 2013-06-07, 17:31 1
Burżuj jak chuj, dziennie na innym dworcu sypia
Zgłoś
Avatar
rapist 2013-06-07, 17:32 2
ten nowy taryfikator ostrzeżeń mnie martwi ... idziemy w kierunku UK? nie mozna nic powiedziec bo"ci którzy znają tylko dwa słowa" sie poobrażają? ... nie
Zgłoś
Avatar
Hillsenn 2013-06-07, 17:37
Ja bym menelowi dał jeszcze piątaka na jej oczach
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-06-07, 17:42
Wytłumaczysz drugą historię ? Nie każdy zna cygańsko murzyński
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-06-07, 17:56 7
@up
Mam nadzieję, że żartujesz, ale niech tam, wytłumaczę.

2. Druga historyjka działa się na dworcu w Kielach, jakiś młody ksiądz do starszego powiedział:
- Laudeturm Iesus Christus. [Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus]
Na co starszy:
- In secula secularis. [Na wieki wikuf] ksiądz popełnił błąd ortogrtaficzny źle odmieniając łaciński wyraz
A menel leżący na ławce dodał:
- Seculorum! SeculORUM! [Wieków, WieKÓW] żul go poprawił, widać lepiej zna łacinkę niż klecha

Żeby łacinę nazywać „cygańsko-murzyńskim" językiem? Przecież to język religii, dzięki której nie mamy muzułmanów w Polsce.
Zgłoś
Avatar
baztien90 2013-06-07, 18:07 8
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-06-07, 19:01 4
Moja historyjka związana z menelami.
Mieszkam w Krakowie w akademiku, raz wstaję sobie rano wychodzę do sklepu i jak zwykle jacyś pobliscy menele na ławeczkach z piwkami już siedzą i rozmawiają. Z dialogu wyróżniało się jedno zdanie:

-Co jak co panowie, ale moim zdaniem to gala oscarów w tym roku wyjątkowo spierdolona.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie