18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Xenomorph08 2011-02-02, 10:35
Niski głos troche ma, ale można knebel w morde wsadzić.
Zgłoś
Avatar
Morgoth_ 2011-02-02, 11:43
Z wyglądu to nawet fajne. Szczególnie ta z zieloną bluzką.
Zgłoś
Avatar
b4ko 2011-02-02, 12:17 1
co to ma być za kare?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2011-02-02, 12:40
fajne na kija
Zgłoś
Avatar
cykut 2011-02-02, 13:29
Ta blondyna wygląda jakby ktoś ją z partyzanta w dupę zapiął i podłączył do akumulatora
Zgłoś
Avatar
extrime 2011-02-02, 14:52
Co to za nuta ???

kto odpisze ten pedał
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2011-02-02, 15:40
kurwa co za gówno ja jebie.. obejrzałem jakiś zjebany filmik i sobie zdupiłem humor na cały dzień....
Zgłoś
Avatar
Luis 2011-02-02, 16:39 9
jesteście jebakami chłamu, jak można coś takiego ruchać? to już trzeba albo tak bardzo nisko upaść, albo specjalnie tak pisać żeby dostać piwo od takich samych prawiczków jak właściciele takich komentarzy. poziom -0, współczuję Wam, że wyglądacie tak strasznie i odpychająco, że nawet takie ścierwo byście ruchali, bo żadna normalna dziewczyna by Wam się nie oddała.
Możliwe też, że macie po prostu po 14 lat ( r0zp1erd4l4m 18 lat? nick mi mówi - ,,12 lat, nawet trzepać jeszcze nie umie", ale dobra tam, jeden lubi normalny nick, drugi dojebie pedalski, sprawa gustów... ) za często używacie prawicy do zaspokajania się, może znajdzie sobie jakąś dziewczynę, a nie tylko na sadisticu siedzicie. Bo już macie objawy urojeń wielkościowych. =.=
p.s. w dupie mam osta, piszę prawdę. wkurwiają mnie takie komenty puste.
Zgłoś
Avatar
placek 2011-02-02, 17:10 4
KaOeNDeI napisał/a:

kurwa co za gówno ja jebie.. obejrzałem jakiś zjebany filmik i sobie zdupiłem humor na cały dzień....


To wrzucaj coś co nie jest gównem a nie pierdol. Narzekać na swój lost jest łatwo, ale ruszyć dupę i coś zmienić to już kurwa nie łaska?
I nie pierdol, że ci się palce spocą od klikania...
Zgłoś
Avatar
Anonse 2011-02-02, 20:05 33
I tak chinole robią to lepiej

Zgłoś
Avatar
reto 2011-02-02, 20:50 1
daj ktoś link na youtube :F

Trio - Da, Da, Da jakaś chyba przerobiona wersja

Trio - Da, Da, Da chyba jakaś odnowiona wersja

ale ja jaestem zjeb 3 razy ten sam komentarz napisałem
Zgłoś
Avatar
Fumigant 2011-02-02, 21:23 2
nie no kurwa tamte 2 dupy były lepsze... nie jestem rasistą ale 1 bomba na hiroshime to za mało
Zgłoś
Avatar
vski 2011-02-02, 21:34
fajne szneki musza robic podczas zapinania
Zgłoś
Avatar
Pan_PL 2011-02-02, 21:42
aborcji?
Chyba kurwa eutanazji ziomuś.
Zgłoś
Avatar
vass 2011-02-02, 21:43 2
Luis napisał/a:

jesteście jebakami chłamu, jak można coś takiego ruchać? to już trzeba albo tak bardzo nisko upaść, albo specjalnie tak pisać żeby dostać piwo od takich samych prawiczków jak właściciele takich komentarzy. poziom -0, współczuję Wam, że wyglądacie tak strasznie i odpychająco, że nawet takie ścierwo byście ruchali, bo żadna normalna dziewczyna by Wam się nie oddała.
Możliwe też, że macie po prostu po 14 lat ( r0zp1erd4l4m 18 lat? nick mi mówi - ,,12 lat, nawet trzepać jeszcze nie umie", ale dobra tam, jeden lubi normalny nick, drugi dojebie pedalski, sprawa gustów... ) za często używacie prawicy do zaspokajania się, może znajdzie sobie jakąś dziewczynę, a nie tylko na sadisticu siedzicie. Bo już macie objawy urojeń wielkościowych. =.=
p.s. w dupie mam osta, piszę prawdę. wkurwiają mnie takie komenty puste.


Ciebie też bym ruchał, bez mydła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie