18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dwie noce we Francji
~Velture • 2023-06-30, 9:37
I tak 2ga noc z rzędu.
Ale to nowoczesne i progresywne. Nie to co w tym zaściankowym kurwidołku katolskim we polszy niedemokratycznej.

Paczcie lewusy czego tu brakuje i o co walczycie.

Zgłoś
Avatar
Altgear 2023-06-30, 13:43
nowycrteam napisał/a:

xD no i pięknie jeszcze Anglia, Niemce Belgia i inne kraje lewackie płoną. Może w końcu prawica wygra i wyjebie te małpy do domu bez wyjątku. Amen



Aż wszedłem w komentarz żeby Ci pogratulować. Wyrzucić z Europy wszystkich tubylców.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-06-30, 14:06 1
I bardzo kurwa dobrze , chcieli sobie kraj od srodka rozjebac spraszajac imigrantow z inna kulktura to maja
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-06-30, 14:25 2
grzesio1712 napisał/a:

Jednak wolę naszą Polskę. Co z tego, że PiS i państwo kościelne (nie wpływa to na moje codzienne życie). Póki dam radę jeszcze normalnie żyć i coś odłożyć to nawet inflację mam w dupie. Tutaj jest po prostu względnie bezpiecznie.



Władza i decyzje Pisu nie wpływają na twoje codzienne życie? weź ty kurwa do szkoły wróć bo szkoda się wdawać w dyskusje nawet xDDD
Zgłoś
Avatar
BorysekKlinga 2023-06-30, 15:15
_q3ze14 napisał/a:

Należy zbudować obozy dla takich czarnych kozojebców, a następnie poddawać ich ciężkiej pracy fizycznej. Następnie należało by ich spalić masowo i nagrać, by było co oglądać na stronkach taka jak ta



Piękny film, mam w całości i co jakiś czas oglądam
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-06-30, 15:21 1
jaka trzeba byc spierdolina umyslowa, zeby popierac jakakolwiek frakcje polityczna i z prawa i z lewa wala was rowno w dupala a wy im klaskacie. wladza dla ludzi albo anarchia!
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-06-30, 15:25 1
W chwili, gdy masa krytyczna czarnego ścierwa przekroczy granice jakiegokolwiek rozsądku, kupię broń i będę nosił przy sobie zawsze i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-30, 15:27
Nowy hymn Francji:

Zgłoś
Avatar
eupeosiemczy 2023-06-30, 15:31
Znalazłem dzisiaj zeta
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-30, 15:33 1
nowycrteam napisał/a:

xD no i pięknie jeszcze Anglia, Niemce Belgia i inne kraje lewackie płoną. Może w końcu prawica wygra i wyjebie te małpy do domu bez wyjątku. Amen



Taniej przerobić na nawóz - przynajmniej do czegoś się to gówno przyda. Tyle pierwiastków i związków chemicznych na dwóch nogach się marnuje, a tam sztuczne nawozy stosują. Odławiać! Przerabiać! Nawozić!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2023-06-30, 16:49
Fajnie jakby kilka dużych fabryk podpalili..
Zgłoś
Avatar
Plzdntkllmy 2023-06-30, 17:23
Ja pierdole, we Francji jak w lesie, kurwa. Nie, we Francji jak chlewie obsranym gównem, kurwa
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2023-06-30, 21:47
Francuzi powinni teraz ogłosić, że od 1 lipca całkowicie wstrzymują socjal. A hajs z socjalu pójdzie na naprawienie szkód i premie dla polityków. Jesli takie ogłoszenie wywołałoby zamieszki...No to w sumie nic by się nie zmieniło
Zgłoś
Avatar
gusrim 2023-06-30, 22:38
0:25 odgłosy jakby szturmowcy z Gwiezdnych Wojen tam napierdalali xd
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-30, 22:54 1
Jak PO wygra następne wybory to niedługo u nas będzie to samo.

Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2023-06-30, 23:23
modified1 napisał/a:

Władza i decyzje Pisu nie wpływają na twoje codzienne życie? weź ty kurwa do szkoły wróć bo szkoda się wdawać w dyskusje nawet xDDD



To może mi powiesz co mi tak ma uwierać w życiu? Oczywiście, nie jest mi z nimi po drodze i należy ich odsunąć od władzy, ale jak się głębiej zastanowić to moje życie się nie zmieniło na przestrzeni ostatnich lat. Za to Widzę, że Ty masz chyba wakacje. Świadczy o tym potrójne "xD".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie