18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Dwie noce we Francji
~Velture • 2023-06-30, 9:37
I tak 2ga noc z rzędu.
Ale to nowoczesne i progresywne. Nie to co w tym zaściankowym kurwidołku katolskim we polszy niedemokratycznej.

Paczcie lewusy czego tu brakuje i o co walczycie.

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-06-30, 9:44 25
A wystarczyło by, żeby ich psy pacyfikowali tak samo skutecznie jak białych w kamizelkach.
Zgłoś
Avatar
nowycrteam 2023-06-30, 9:54 72
xD no i pięknie jeszcze Anglia, Niemce Belgia i inne kraje lewackie płoną. Może w końcu prawica wygra i wyjebie te małpy do domu bez wyjątku. Amen
Zgłoś
Avatar
IronBB 2023-06-30, 10:10 47
A wystarczyło zatapiać....
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-06-30, 10:15 3
IronBB napisał/a:

A wystarczyło zatapiać....



A teraz zostało tylko nasrać na środku...
Zgłoś
Avatar
Kydu 2023-06-30, 10:21 13
mozesz wywieźć murzyna z afryki ale nigdy nie wyciagniesz afryki z murzyna!!! maja to w DNA
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2023-06-30, 10:22 5
A dlaczego oni strzelają do nich? Przecież to niedemokratyczne, łamią praworządność i tym kurwa podobne. Jebać Francuzów, oby więcej ich tam i więcej takich akcji! I oby więcej takich akcji na sadisticu
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2023-06-30, 10:40 2
Gdyby Polska założyła kolonię na Madagaskarze w l 30 plynęli by do nas na dętkach Malgasze teraz...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-06-30, 11:11 3
I bardzo kurwa dobrze niech ich kurwa spalą... Niech makarona zawisnie, niech widzie, ze to jego wina i straci wszystko. Zapisze sie w historii i bedzie zapamietany jako taki frajer co stracil kraj... Ba jego potomstwo bedzie potomstwem frajera . Chociaz z ta stara rura co najwyzej moze zalac jakiegos kornika w tym pruchnie. KAZDA piaskowa malpa powinna zostac zastrzelona i tam powinny lezec stosy trupow, a ci co przezyli powinni je ukladac na taczki, wagony, palety...
Zgłoś
Avatar
slavcis 2023-06-30, 11:12 9
Należy zbudować obozy dla takich czarnych kozojebców, a następnie poddawać ich ciężkiej pracy fizycznej. Następnie należało by ich spalić masowo i nagrać, by było co oglądać na stronkach taka jak ta

Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2023-06-30, 11:15 13
Jednak wolę naszą Polskę. Co z tego, że PiS i państwo kościelne (nie wpływa to na moje codzienne życie). Póki dam radę jeszcze normalnie żyć i coś odłożyć to nawet inflację mam w dupie. Tutaj jest po prostu względnie bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2023-06-30, 11:17 2
Mam przeczucie, że w tym roku Tour de France nie wjedzie do Paryża
Zgłoś
Avatar
Archibald_Cunningham 2023-06-30, 11:18 2
Młode byczki się nudzą. Ja to bym posłał je na front. Zrobić jakąś grupę Mozarta czy Beethovena i na front.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-06-30, 11:20 18
VeIture napisał/a:

Dwie noce we Francji Nie to co w tym zaściankowym kurwidołku katolskim we polszy niedemokratycznej.





VeIture napisał/a:

Paczcie lewusy czego tu brakuje i o co walczycie.



Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2023-06-30, 11:21 4
W 0:19 trzej inżynierowie chyba zmęczeniu już po całym dniu pracy i źle obliczyli trajektorię latarni

Niech płonie kraj, mają coś jak BLM tylko w wersji proeuropejskiej.
Taką macie UE, taką macie nowoczesną Europę. W Brukseli wolą się zajmować tym żeby w Polsce za dużo CH4 nie dostało się do atmosfery i żeby czasem nie zostawiono czegoś co jest polskie i może być konkurencja dla zachodu itp. itd. a ciapate i murzynki niech sobie palą pomalutku zachód.

Wcale mi ich nie żal. Jebać ich i cały zachód.

Pytanie nasuwa mi się jedno: czemu oni tam w kryzysowych sytuacjach nie puszczają wojska na ulicę do pacyfikowania bydła?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie