18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:35
🔥 Jazda z cyganami - teraz popularne
Avatar
hellbwoi 2020-05-12, 16:30 7
@up aleś wszystkim pojechał, czapeczkę z amelinium już masz?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-12, 17:06
silwerbalk napisał/a:

Ja wiem z doświadczenia że tam gdzie spotykają się ruscy i szwaby to zawsze będzie zadyma.... Do dziś sobie niewybaczyli pewnych zgrzytów



Tylko zanim się będą napierdalać, niech się przeciw wspólnemu sąsiadowi nie dogadają...
Zgłoś
Avatar
Rick83 2020-05-12, 17:56 3
DMT napisał/a:

, Gdyby doszło do takiego starcia, nie dogmatycznego, a fizycznnego, pozamiatane. Wiem co mówię...
Napierdalałem się z kilkoma ruskami, twardzi przeciwnicy.
Aczkolwiek, wyszło na moje...
Tak, tak,..



Co to za dodawanie pedalskich linków. Rozumiem że lubisz 2 kolesi na scenie CWELU.
Zgłoś
Avatar
kpold3004 2020-05-12, 18:05 2
Przyjedzie gówno ze wschodu i jeszcze się panoszy. Również niemcom kibicuje.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-12, 18:07 5
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dołek, wpierdol i misiek na całą strefę Schengen.... By się kacap nauczył...



Jakby wyjebali Ruskich od siebie za byle co, to poza Polakami nie miałby kto pracować na socjale dla brudasów, turasów i już coraz więcej ukrów
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-12, 18:20
W Niemczech to wydawało mi się, że po niemiecku się nie mówi.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-05-12, 18:29 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Atak na policjanta.
Dołek, wpierdol i misiek na całą strefę Schengen.... By się kacap nauczył...



Widzę, że kolega pamięta jeszcze czasy Berlina Zachodniego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-12, 18:42 1
htp napisał/a:

Widzę, że kolega pamięta jeszcze czasy Berlina Zachodniego



Kolega w Berlinie był w wieku kilku lat. I to raczej wschodnim
Jak zwał tak zwał. Ale jakby przyjezdny za dymy dostał miśka i poszłaby fama po ziomalach, że jak fikasz to wypierdalasz i masz szlaban na całą UE... to kacapy i ukry by chodzili bokami, by tylko na minę się nie wjebać.
I to samo do patolów wewnątrzwspólnotowych... Polak trzodzi w UK? To miśka wjebać i np 5 lat zakaz wjazdu do UK. Angol robi burdy w Krakowie? To już mu dziękujemy za wizyty.

TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakby wyjebali Ruskich od siebie za byle co, to poza Polakami nie miałby kto pracować na socjale dla brudasów, turasów i już coraz więcej ukrów



Wszystkich rusków??? Nie wszyscy trzodzą. Trzodzi 10-20%, jak wprowadiliby miśki, to odsetek spadłby do 1%.

Tylko twarde zasady są w stanie coś zadziałać.
Zgłoś
Avatar
Piektozord 2020-05-12, 18:42
Jakieś gówno
Zgłoś
Avatar
przedwczoraj 2020-05-12, 19:05
I tak nie lubie niemcow.
Zgłoś
Avatar
radek1890 2020-05-12, 19:31
Sehr Gut!
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-05-12, 19:46
Recydywista napisał/a:

niemiec to taka kurwa jak zyd i cygan





Ooo dooobre
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-05-12, 19:53 4
"jak ktos zrozumiał coś więcej (...)"

Nie chciało mi się do kńca oglądac, wiec tylko to co najważniejsze - Kacapy zostały proproszone o dokumenty i o wyłączenie kamery - na tą prosbe zostala wyciągnięta karteczka kserówką chuj wie czego - prośba o dokument została ponowiona z podkreśleniem, że ma to być jakiś normalny dokument. na co osobnik filmujacy grzecznie przytaknał i zaczał szukać. Drugi kacap odmówił pokazania czegokolwiek, więc zostal poproszony o opuszczenie przybytku. Zaczął cośtam burczeć - Ponaglony do ruszenia dupy słowami "wylatuje pan stąd!"nagle stanął, przyjął postawe bojowego kurczaka i spytał "grozisz mi?!" Po czym zaczęło się mordobicie.
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2020-05-12, 22:04
Tak robią tylko z Polakami i ruskami. Jak to był by turas czy inny arab to policja chuja by zrobiła.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-12, 22:56
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak zwał tak zwał. Ale jakby przyjezdny za dymy dostał miśka i poszłaby fama po ziomalach, że jak fikasz to wypierdalasz i masz szlaban na całą UE... to kacapy i ukry by chodzili bokami, by tylko na minę się nie wjebać.



Masz rację, ale zobacz ile jest na zachodzie brudasów, którzy nie mają żadnych dokumentów. Bogate kraje dają im w jakiś sposób socjal, żeby nie kradli. Trudno jest wyjebać kogoś z UE i dać mu zakaz wjazdu, jak on nie ma żadnych wiarygodnych dokumentów. A to właśnie ci ciemni stanowią największy problem i nie słyszałem o przypadku, żeby jakiś pracował. W przeciwieństwie do Ruskich, którzy tam na prawdę zapierdalają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie