18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:35
🔥 Jazda z cyganami - teraz popularne
Avatar
Amerigo_Bonaserra 2020-05-12, 23:40
Nie chodziło o maseczki tylko ,że wanki mieli pokazać normalne dowody (nie jakieś kserokopie) jeden się stawiał i resztę widać!
Zgłoś
Avatar
Mrrm 2020-05-12, 23:49
Głupi jak but jesteś, jak już to maja z Polaków bekę
DMT napisał/a:

No to dodam coś od Siebie...
niemcy boją się Nas w chuj.
Wystarczy nie być pizdą...
Pozdrawiam.

Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2020-05-13, 1:03
Gleba, dyby i do lochu. Elegancko.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-05-13, 10:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kolega w Berlinie był w wieku kilku lat. I to raczej wschodnim
Jak zwał tak zwał. Ale jakby przyjezdny za dymy dostał miśka i poszłaby fama po ziomalach, że jak fikasz to wypierdalasz i masz szlaban na całą UE... to kacapy i ukry by chodzili bokami, by tylko na minę się nie wjebać.
I to samo do patolów wewnątrzwspólnotowych... Polak trzodzi w UK? To miśka wjebać i np 5 lat zakaz wjazdu do UK. Angol robi burdy w Krakowie? To już mu dziękujemy za wizyty.
Wszystkich rusków??? Nie wszyscy trzodzą. Trzodzi 10-20%, jak wprowadiliby miśki, to odsetek spadłby do 1%.
Tylko twarde zasady są w stanie coś zadziałać.



"Miśki" dawali w Berlinie Zachodnim (taka pieczątka w paszporcie z właśnie herbem Berlina) - 48 g. na opuszczenie miasta. Mało kto już pamięta. Wiem, bo kolega miał anulowanego "miśka" - rzecz niespotykana
Zgłoś
Avatar
longfly 2020-05-13, 11:25
DMT napisał/a:

No to dodam coś od Siebie...
niemcy boją się Nas w chuj.
Wystarczy nie być pizdą...
Pozdrawiam.



ty chyba za duzo sie bajek naczytales niemcy maja nas gleboko w d

wylacz tv i media patryjotow z koziej dupy
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-05-13, 11:40
W dupie byliście i gówno widzieliście. Wyjdźcie z piwnicy, to wtedy pogadamy...

Z resztą, na chuj się produkuję do pajaców...

Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-05-13, 12:26
hellbwoi napisał/a:

@up aleś wszystkim pojechał, czapeczkę z amelinium już masz?



Jebnij sie gumowym jebadłem w łeb. I załóż 10 masek przygłupie bez godności i rozumu.
Zgłoś
Avatar
NemesisCaine 2020-05-13, 22:49
Da. Da. Polizei. Wy wiesniaki. Chcieliscie sie napierdalac. To macie. Trafil swoj na swego. I lomot dostali.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-05-14, 0:26
daviden napisał/a:

jebnięty jesteś? policjant ma przepraszać jakiegoś zjebanego ruska za to że ten nie nosi maseczki?



Ja wiem, ty wolisz się szarpać ze śmieciami, narażać się na dotyk ich obleśnych łap które huj wie gdzie trzymali, pisać potem elaboraty ze zdarzenia itp. Przecież zdanie czy przekonania takiego typa są równie istotne co gówno w przeręblu. Może sobie w swojej durnocie myśleć, że jest królem, świata. Ważne żeby wypełnił polecenie, a ty, żebyś nie ruszył palcem.
Zgłoś