18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Tołdi 2009-07-05, 21:19
Śmierdzi fejkiem, jednak rednexi srali w gacie jak wyjął klamkę.
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-07-05, 21:32
fejk na 100%
Zgłoś
Avatar
Frantic69 2009-07-05, 21:57
Duke by ich zastrzelił. Na koniec bym im jeszcze opony przebił albo postrzelił w kolanko żeby zapamiętali na przyszłość. W stanach to jest fajne, że takich debili można postraszyć bronią, u nas do broni dostępu nie ma i do tego człowiek który postrzeli drugiego człowieka jest na straconej pozycji, chyba, że pracuje w policji.
Zgłoś
Avatar
JDRK 2009-07-05, 22:27
Ten synek w okularkach z profilu wygląda jak pezet...
Zgłoś
Avatar
Rigor_Mortis 2009-07-05, 23:17
Fake czy nie - rury wieśniakom zmiękły.
Zgłoś
Avatar
Norbias 2009-07-05, 23:29
Taaa w stanach fajnie u nas to nie słyszę aby ktoś wbił do warzywniaka i zabija sprzedawce by ukraść 200 zł czy 200 dolarów w przypadku USA. Wyroki po 50 czy 150 lat. A w Polsce względnie normalnie. W Szwecji za morderstwo jest max. 15 lat a przestępczość jest najniższa na świecie.

Filmik śmieszny
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-07-05, 23:57
Jakby nam sie zylo jak w Szwecji to tez by przestepczosc zmalala
Zgłoś
Avatar
Rodman 2009-07-06, 7:26
Dziwnie wy rozumujecie, wrzucalibyscie do netu filmik ktory Was osmiesza i kompromituje?
Zaden fejk, normalne realia na jakims wiejskim zadupiu. Koles zabral im kamere a tam jest wszystko czarno na bialym, co mowili i ze ich sledzili, a to mu wystarczy, moga mu naskoczyc, mozliwe nawet ze gosciu jest jakims adowkacikiem.
Zgłoś
Avatar
roshformorg 2010-05-22, 0:16
A co to miało być wogóle z tym bejsbolem ? Spodziewałem się strzelby właściwie bo Pickup jak na polowanie... chyba usłyszałem też słowo "Texas" więc jak najbardziej miał prawo wyjąć klamkę. Tym bardziej na takim zadupiu on sam z dziewczyną w fajnym wózku a ich trzech i kamera. No cóż. Brakowało mi strzału ostrzegawczego w bejsbol tak by uszkodzić samochód
Zgłoś