18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Heliar 2024-04-22, 18:38 28
No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napierdalania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-22, 19:09 2
Towarzysz Siriuz Dupov uwolnił myśli. Nic nowego
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-04-22, 19:50 5
Heliar napisał/a:

No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napierdalania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.



Jeśli wiedział że na górze ,,kolega'' nasra i spuści to tak
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-04-22, 19:50 1
Odnoszę wrażenie, że to nie wypadek
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-04-22, 20:51
u roboli na budowie to normalka oni to lubia
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-22, 21:29 8
Heliar napisał/a:

No tak, akurat miałem kamerkę włączoną, bo kolega wykonuje iście ciekawą pracę napierdalania młotem, a tu nagle gówno mu na łeb spadło. O ha ha ha, ale było zabawnie.



Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś jebane zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-04-22, 22:40 4
Bul_od_bytu napisał/a:

Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś jebane zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała



my tak z kuzynem spuszczali wode co 2 minuty jak napełniła sie spłuczka i prosili na dole aby tego nie robic a za kilka sekund wrzask szambonurków: nooo ktoo kuuurwaa! te wode spuszcza co chwile! kuurwaaa! przeciez mowilismy zeby nie puszczac haha
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-04-23, 2:10 1
To nowa ranga na pagon. Już jest kopralem.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-04-23, 4:21 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Kiedyś jak administracja wymieniała pion w bloku, w którym mieszkałem to chodzili od drzwi do drzwi i prosili o niekorzystanie z kibla przez najbliższe 15 minut bo rozpinają rury w mieszkaniu na 6 piętrze. Ledwo gość rozpiął rurę i zaczął wymieniać, a tuż obok głowy przeleciał mu taki kloc jakby ktoś nie srał z tydzień. Na szczęście przytomnie dałem im wcześniej wiadro bo spodziewałem się, że jakieś jebane zwierzę nie wytrzyma 15 minut bez srania.
Goście mówili, że to norma i nie raz zdarzyło się, że gówna wyciągali ludziom z umywalek jak robota była na parterze, a paniusia gdzieś na piętrze wciągnęła za dużo błonniczka i się zapomniała



Amatorzy. Pro zakręciliby dopływ wody, żeby nie było czym spuszczać.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-04-23, 5:23 1
"Chyba ,,kolega'' z pracy miał sraczkę"

Gówno prawda Widać, że leci konkretny klocek, taki prawilny.

Zgłoś
Avatar
SoHiGH 2024-04-23, 14:14 2
tez pamietam tak keidys zrobilem. Tak mi sie srac chcialo i nie wiedzialem ze pietro nizej robia cos.. jak pierdolnolem gownem ale bez wody... przybiegli wyzej i sie pytali czy ktos byl tu/// oczywiscie ze nie widzialem nikogo hahahaha
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-04-23, 22:26 1
Dosłownie na niego srają w pracy
Zgłoś