18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
🔥 Polacy co tu dużo pisać - teraz popularne
Dynamo - Najlepszy magik
pireq • 2012-04-16, 15:39
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w chuja czy bogiem z super mocami

A tu łapcie 3 odcinki emitowanego na Discovery programu z Dynamo



Zgłoś
Avatar
dominusI7I 2012-04-18, 11:17 1


ciekawe ilu z gapiów było podstawionych nad tą rzeką.
Zgłoś
Avatar
pireq 2012-04-18, 12:51 1
dominusI7I napisał/a:



ciekawe ilu z gapiów było podstawionych nad tą rzeką.


jak można basen nazwać rzeką ja pierdole
Zgłoś
Avatar
frizbi 2012-04-21, 21:49
32:00 miedzy innymi i sceny w ktorych siedzi w aucie jak jedzie do austrii. Ktos wie jaki to model okularow co ma na sobie??
Zgłoś
Avatar
dominusI7I 2012-04-25, 22:11
pireq napisał/a:


jak można basen nazwać rzeką ja pierdole



ciołku, podałem przykład filmiku w którym pokazane jest jak to jest zrobione, niewykluczone że nad rzeką ten cały Dynamo miał podobnie to wszystko zorganizowane. ogarnij czopa koleś.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-12-07, 23:34
@Pedalinek

Zgodzę się, że jakość tego kawałka jest słaba(nie mówię tu o jakości dźwięku), jednak bardzo podoba mi się tekst. Dlatego to wstawiłem.
Zgłoś
Avatar
markedone 2012-12-08, 0:42
@blackluck
To jest skrajna lewica HEHHEEHHEHE
Nawet na stronie BHPoland jest tekst " narodowy socjalizm ruchem lewicowym", z resztą jeden pies z której strony skrajność, zło to zło.

A za Honor piwko.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-08, 3:38 1
Wszyscy kolesie z mojego osiedla którzy jako 16-19 latkowie stylizowali się na chłopców z białaczką i bili rodaków na meczach w imię honoru, miłości do Boga, białej rasy i patriotyzmu zapierdala teraz na zmywakach w Anglii i posuwa grube murzyńaskie prostytutki, tak wygląda Wasz skuriwały patriotyzm i nacjonalizm! I żadne piękne pioseneczki tego nie zmienią!
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2012-12-08, 6:56 4
Dynamo, i jego numer z telefonem i butelką

Zgłoś
Avatar
błazen 2012-12-08, 7:01 1
Filmik ustawiony. W momencie jak murzyn oddał telefon i kamera pokazuje jego twarz gościu podmienia butelkę na taką z telefonem w środku a potem tylko chowa telefon w rękaw i pokazuje butlekę.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-12-08, 7:17 1
fake! czarni ludzie nie maja iphonow.
Zgłoś
Avatar
BamaBoyGRR 2012-12-08, 7:48 1
Taaa Dynamo i jego pro sztuczki.... może na początku mnie to jakoś jarało dopóki sam się nie wkopał dwoma spierdolonymi sztuczkami, jedna to tatuaż gdzie niby otworzył oko natatuowanej lasce - problem w tym, że lasce potem się troszkę odkleił przyklejony wcześniej "plasterek skóry", który to on ładnie przykleił...druga to jak niby z sianem robił sztuczkę gdzie "przesuwał" 0 z 20 na drugą 20 robiąc z niej 200.. problem w tym, że chamsko widać jak są podmienione banknoty (jeden ładny prościutki, po chwili pognieciony)... I wszystko wyemitowane na Discovery
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-12-08, 9:06
sadistic.pl/dynamo-najlepszy-magik-vt112691.htm
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2012-12-08, 9:23
@up wiedziałem ,że można liczyc na fachowe wytłumaczenie wszystkiego. Nie ma takich magikow, których nie rokminiliby polscy fachowcy. szacun przez małe s
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-12-08, 17:34
Post z kawałkiem "Honor- skrzydła walki" wstawiałem, jako osobny temat. JAKIM CUDEM TO WESZŁO JAKO KOMENTARZ DO FILMU O JAKIMŚ ILUZJONIŚCIE???

Serio. CO jest, kurwa, grane?!
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-08, 17:39
Pizkes, ktoś źle scalił
zamiast do "czego słuchają sadyści" trafiło tutaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie