18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dynamo - Najlepszy magik
pireq • 2012-04-16, 15:39
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w chuja czy bogiem z super mocami

A tu łapcie 3 odcinki emitowanego na Discovery programu z Dynamo



Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-04-16, 15:48 4
Jezusa nie widzieliście? Katolicy...
Zgłoś
Avatar
an0ther 2012-04-16, 15:49
jebaka z niego
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-04-16, 16:19 5
w pierwszym filmiku w 1:10 jest facetka z dwoma chujami na czole. albo nie ogarniam.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-04-16, 16:31 1
mistrz w waleniu w chuja, w dobrym tego słowa znaczeniu
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-04-16, 16:32
ogladalem na discovery i tak sie zastanawiam jak np wsadzil telefon do butelki , jak zmienil nazwe na banknocie/karcie

moze mi to jakis ekspert wyjasnic ? czy ci wszyscy ludzie sa podstawieni ? czy to jedna wielka manipulacja i udaja wielce zaskoczonych ?
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2012-04-16, 16:51
@Up on to przeonaczył wszystko po prostu
Zgłoś
Avatar
zapal 2012-04-16, 17:41 13
Straszny z niego pozer... to zwykły magik... fakt niektóre sztuczki sa dość ciekawe...

Bardziej lubię oglądać, czytać o Darren-ie Brown ten gość to dopiero manipulant umysłów...
o co on robi to nie sztuczki i triki to prawdziwe pranie mózgu

Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-04-16, 18:09 44
pireq napisał/a:

Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w chuja



Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.


pireq napisał/a:

czy bogiem z super mocami


Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:


ALE - za to wolne jest stanowisko chuja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...
Zgłoś
Avatar
Koozak 2012-04-16, 19:27 18
To jest najlepszy Magik !



Chuju !
Zgłoś
Avatar
R................a 2012-04-16, 19:27
stud3nt napisał/a:



Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.
Obrazek

Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:
Obrazek

ALE - za to wolne jest stanowisko chuja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...



Pleplepleple kurwa ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-04-16, 19:38
Rozrabiaka napisał/a:



Pleplepleple kurwa ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.



Czy Wy kurwa jesteście tak pojebańsko wręcz ograniczeni, że cały pierdolony świat ograniczacie do Kaczora i Donalda? Rzygać się chce! Nie widzicie nikogo innego?! Te dwa indywidua są jedynym wyborem? Gdyby tak było, to już dawno bym z Polski spierdolił.

I nie, nie jestem napinaczem - robię więcej, niż większość Sadola razem wzięta. Bo ta większość siedzi na dupie i ogranicza się do kwękania na jednego lub drugiego, jaki to ten kraj jest pojebany.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-04-16, 19:43 2
Koozak napisał/a:

To jest najlepszy Magik !

Obrazek

Chuju !



dobry magik to martwy magik
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-04-16, 19:44 3
pireq napisał/a:

Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w chuja czy bogiem z super mocami



Jesteś jakiś ociężały umysłowo? Idź jeszcze przypierdol z barana w peron 9 i 3/4 na centralnym...
Zgłoś
Avatar
CrashDW 2012-04-16, 19:45
Dynamo? jaaasne, chyba DYMANO
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie