18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
kaiel 2011-10-30, 20:17 1
ojojoj, bąki lepiej podpalam
Zgłoś
Avatar
czebit 2011-10-30, 20:24 2
@up

To koniecznie wrzuć
Zgłoś
Avatar
Meliar 2011-10-30, 23:21 2
Kurcze gdyby w polskich szkołach tak robili to fekfencja od razu by wzosla, a tak sie dziwimy jak widzimy gosci na karuzeli rozpedzanej skuterem lub nieudane triki pakour.... coz, moze to i lepiej, przynajmniej dzieki temu nie nudzimy sie na Sadolu ^^
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-10-30, 23:58
@up Nie tylko frekwencja, ale i wiedza, która jest przydatna w codziennym życiu. No bo na chuj mi znajomość jakichś wiązań skomplikowanych, skoro moja przyszła praca nie związana jest chemią której uczą w szkołach.

Rozumiem. Brak kasy. Ale to jest zawsze kurwa pretekst. Podsumowując - brak jest w szkołach przydatnej wiedzy.
Zgłoś
Avatar
Meliar 2011-10-31, 0:20 1
Akurat brat kasy nie jest tu zadnym wytluamczeniem. Przecietna szkola ma 300uczniow, po 1zl od kazdego, masz 300zl, spokojnie starczy na kupienie np magnezu, siarki, wapnia, i pokazania chociazmy 3-4 eksperymentow w ciagu roku.

Spalanie sie magnezu, bardzo efektowne, duzy blysk, kazdy zapamieta co to jest

Zapach siarki, smiedzi jak skunks, tez kazdy zapamieta.

Wapien w reakcjach z woda.

To i wiele innych bardzo latwych i podstawowych doswiadczen naprawde NIE wymaga duzo pieniedzy.

Ja osobicie bardzo dobrze wspominam gimnazjum i lekcje fizyki, gdzie babka co lekcje pokazywala eksperyment, z tym ze obiony domowymi sposobami. Np. Nadmuchanie 4balonow, odworcenie lawki dogorynogami, polozenie jej na balonach, i utrzymanie ciezaru ciala na tych balonach (sila sprezystosci), jaki byl koszt tego doswiadzenia? 2zl? przy czym uzywala potem tego balonu do innych eksperymentow. WSZYSTKO zalezy od nauczyciela i jego checi
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-10-31, 0:50
@up Ja to wiem (że pieniądze to nie argument), ale niestety, bardzo często używany. To raz. Dwa - racja. Nauczyciel z pasją potrafi nie tylko zainteresować, ale i zarazić, czego niestety często się nie spotyka.
Zgłoś
Avatar
sebeks 2011-10-31, 7:06 5
dzieci! róbcie tak w domu! zróbcie niespodziankę rodzicom! będą zachwyceni jak pomysłowo zrobiliście dynię
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2011-10-31, 7:06
azmi sie chemiczka ze szkoly przypomiala jak doswiadczenia robila
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-10-31, 11:00
No i już się zesrali w komentarzach i każdy wie kurwa lepiej ! Achoooj z tym.

Movie: Fajny efekt.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-10-31, 14:31
heh kurwa u nas w szkole a raczej byłej szkole to chuja pokazywali.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-10-31, 16:27 2


Zgłoś
Avatar
piochux 2011-11-06, 16:44
@up - nie dosc ze nudne to jeszcze fejk, bo kto by do wycinania dyni uzywal naboi do karabinu, ktore sa w chuj drozsze od samej dyni?
Zgłoś