18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
greene 2014-08-23, 21:44 124
Ja też wiem DLA CZEGO
Zgłoś
Avatar
szafa000 2014-08-23, 21:46
Dla tego czego
Zgłoś
Avatar
natalan1991 2014-08-23, 22:16 4
Było robić doktorat z historii ;], jak np. :

Donald Franciszek Tusk (ur. 22 kwietnia 1957 w Gdańsku) – polski polityk, od 2007 prezes Rady Ministrów.
Z wykształcenia historyk

Bronisław Maria Komorowski (ur. 4 czerwca 1952 w Obornikach Śląskich) – polski polityk, z wykształcenia historyk
Zgłoś
Avatar
leedsman 2014-08-23, 22:44 1
Czeka na swoja kolej
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-08-24, 12:26
Najważniejsze, że się pobawiłeś za kase rodziców, kto by tam studiował na polibudzie żeby potem prace mieć.
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2014-08-24, 12:33 6
To fake.

Z taką znajomością języka ojczystego (?) nawet matury nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-08-24, 12:37 7
Ja posiadam dyplomy z:
- politologii
- zarządzania projektem ue
- zarządzania w administracji publicznej
- PR

Jestem koordynatorem projektu UE, doradcą ds. pozyskiwania dotacji i niedawno założyłem fundację. Pracuję na 1,5 etatu i zatrudniam dość sporą liczbę świetnych fachowców za całkiem fajne pieniądze. Osób, które piszą dla czego, a są po studiach nie wziąłbym nawet na praktyki, a dziś to standard. Chwała kurwa prywatnym uczelniom za produkcję magistrów ćwierćinteligentów.
Zgłoś
Avatar
XiuROW_91 2014-08-24, 12:44
Przydałby ci się jeszcze dyplom z polonistyki.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-08-24, 12:47 4
@fabiothethird
>zwiąż swoje życie zawodowe z pracą przy projektach i dotacjach najdebilniejszej organizacji naszych czasów
>nazywaj kogokolwiek ćwierćinteligentem

bambo, prośba
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-08-24, 12:54 2
Zuczek. napisał/a:

@fabiothethird
>zwiąż swoje życie zawodowe z pracą przy projektach i dotacjach najdebilniejszej organizacji naszych czasów
>nazywaj kogokolwiek ćwierćinteligentem

bambo, prośba



Tak właśnie robię. Pozyskuję dotacje na firmy, nowe miejsca pracy. Wyciągam ludzi z bezrobocia, ci zatrudniają kolejnych. Tylko w sierpniu pomogłem 6 osobom, 7 w kolejce, a rok ma 12 miesięcy. Ponadto piszę dla ngo, które w znacznej mierze odwalają robotę, której nasi nieudolni rządzący w życiu by nawet nie ruszyli, jak choćby rodzicielstwo zastępcze. Pochwal się czym Ty się zajmujesz prócz hejtowaniem w Internetach.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-08-24, 13:02 4
fabiothethird,
Wyciągasz ludzi z bezrobocia, tak? A może zacznijmy od tego, że unia europejska razem z jej przepisami i ideologiami niszczy miejsca pracy? (oczywiście to uproszczenie, bo następstwa socjalistycznych wymysłów mają o wiele szerszy, zgubny wpływ na wszystko co związane jest z gospodarką).
Zgłoś
Avatar
Himmler 2014-08-24, 13:52 3
DOBROBYT NIE BIERZE SIĘ Z DOTACJI TYLKO CIĘŻKIEJ PRACY wiec nie masz czym się chwalić żebraku, bo tym właśnie jesteś żebrakiem unijnym.
Zgłoś
Avatar
Halba 2014-08-24, 14:39 1
Skoro i tak jesteśmy w Unii Europejskiej, to chyba nie ma w tym niczego złego, kiedy ktoś bierze z niej jakieś pieniądze. Owszem jednym cała ta Unia wyszła na złe, ale skoro już jest - to czemu nie próbować?

Piwko fabiothethird za wkład własny i wykonywanie ciekawej pracy. (praca z ludźmi raczej nie może być nudna)

PS. a reszta, która dalej siedzi na garnuszku rodziców i pierdzieli farmazony 'jacy to oni wszechwiedzący', niech najpierw pochwali się swoim doświadczeniem zawodowym - bo teoriami to można jedynie dupę podetrzeć, gdy braknie papieru.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2014-08-24, 14:58
unijna kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie