18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
impressa88 2020-07-23, 8:40
Przeczytałem wszystkie posty i cieszę się że macie ludzie dzieci które się słuchają i chcą się słuchać. Chciałbym wam oddać swojego syna na 2tygodnie żebyście zobaczyli co znaczy dziecko które nie reaguje na Wasze polecenia prośby wołania. Staram się wychowywać dziecko bez bicia tłumaczyć mu ze zle zrobił, ale nic tak nie wkurwia jak tłumaczysz mu a on idzie i robi znów to samo z premedytacją. Czasem reset dupska jest potrzebny żeby dziecko się obudziło że to nie zabawa. Są dzieci trudne i trudniejsze w wychowaniu
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-07-23, 10:33
impressa88 napisał/a:

Przeczytałem wszystkie posty i cieszę się że macie ludzie dzieci które się słuchają i chcą się słuchać. Chciałbym wam oddać swojego syna na 2tygodnie żebyście zobaczyli co znaczy dziecko które nie reaguje na Wasze polecenia prośby wołania. Staram się wychowywać dziecko bez bicia tłumaczyć mu ze zle zrobił, ale nic tak nie wkurwia jak tłumaczysz mu a on idzie i robi znów to samo z premedytacją. Czasem reset dupska jest potrzebny żeby dziecko się obudziło że to nie zabawa. Są dzieci trudne i trudniejsze w wychowaniu



Dlatego ja nie mam dzieci, po chuj sie wkurwiac
Lepiej korzystac z zycia niz tracic na nerwy z gówniakiem ktoremu jak przypierdolisz to pojdziesz siedziec...

Zgłoś
Avatar
Cruzen 2020-07-23, 12:06
Bo nietoperz byl za slony.
Zgłoś
Avatar
zły_sadol 2020-07-23, 22:37 1
Eknen napisał/a:

ło matko u mnie to raczej klasyka była " „To ziemniaczki zostaw, ale mięsko przynajmniej zjedz”



to nie jest portal zaufaj ewie gotuje tylo sadol, wypierdalaj pedale .
Zgłoś
Avatar
marco1980 2020-12-12, 18:59
zrywanie paznokci, wszystkich 20 sztuk, powoli, obcęgami i kombinerkami, a potem (jeśli jest komplet) wszystkich 32-wóch zębów stałych, też bez pośpiechu i na żywo......
Zgłoś