18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kaspiq 2013-03-07, 3:36
Pomyślcie chwile to może zajarzycie. Schody zmieniły kierunek i babka się wywaliła i nagle na nią zaczęli zjeżdżać ludzie i ją w pewnym sensie tratować. Tak trudno to wykminić? Co do reszty paniki to oczywiście trochę bezsensu, ale cały myk polega na tym, że na samym dole coś nie pykło gdy schody zmieniły kierunek i ludzie szybko "spanikowali" by iść do przodu i nie powywalać się jeden na drugiego powiększając zator. Nie byłoby wam wesoło jakbyście byli na samym dole, wylądowali na glebie i masa ludzi nagle by zaczęła się na was wypieprzać, bo na dole momentalnie zrobiło się tłoczno.
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-07, 6:03
@up dobra dobra ty mi tu oczu nie mydl, burger to burger na chuj drążyć temat :] a tak na marginesie, wzruszyłem się bardzo gdyż mój sen o największej liczbie piw za komentarz się ziścił, dziękuje wam sadole, bez was nigdy bym tego nie osiągnął
Zgłoś
Avatar
sebastian123666 2013-03-07, 8:08
bo trudno sie odwrócić i zjechać na dół...
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-03-07, 8:21
Obrót o 180 i zamach spala na panewce
Zgłoś
Avatar
amkm 2013-03-07, 21:29
Ja pierdolę, jakie tępe bydło. Zachowują się jakby na końcu tych schodów na dole było co najmniej wejście do Piekła.
Zgłoś