18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dyskusja
b................d • 2012-10-30, 19:59
<xxx> Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem
<xxx> Nieważne jak dobry jestem w szachy, gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał

źródło: bash.org.pl/4844176/
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-30, 22:27 7
AHAHAHA_NO napisał/a:

~Sklej
znowu chcecie cenzurować?


Ja nic nie chcę cenzurować.
Tylko zara się może zacząć kolejna wojna. Jak ktoś wierzy niech se wierzy, jak ktoś nie wierzy to niech se nie wierzy. Wiara to jest sprawa prywatna i nie można nikogo zmuszać do wierzenia/niewierzenia.
A tak to wielce wojujący ateiści zaczną spinać poślady i jebać wierzących od ciemnogrodu i PISowców (stereotyp), a z drugiej strony polecą wyzwiska od lewaków, UBckich kurew i tak w koło Macieju...
Jestem osobą, która w jakimś stopniu wierzy w Boga, ale póki żyję nie jestem w stanie stwierdzić, czy aby na pewno jest ktoś/coś nad nami. Nie chodzę do kościoła często tylko jak jest jakieś większe święto, nie przepadam za instytucją kościoła tworzoną przez ludzi, bo księża to ludzie i mają ludzkie potrzeby i czasem odjebią akcje tak jak nie-księża. Karać księży należy na równi z innymi ludźmi bez żadnych odstępstw, ale pamiętajmy, że ich przewinienia są celowo nagłaśniane bo to ksiądz. W każdej grupie społecznej znajdą się czarne owce.
Jebłem posta
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-10-30, 22:29
JedzMojLagier napisał/a:



no i co ? chociaz zrodlo podal, nie to co bruste dziad



Ale o co się rozchodzi?
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2012-10-30, 22:29 2
wiara w to, że Boga nie ma to wciąż jakaś wiara, więc wierząc w to, że Boga nie ma teoretycznie jesteś wierzący
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-10-30, 22:30 9
Newgate napisał/a:

Ja tylko pytam... po CHUJ spinasz matole jebany....skończ szkołę!
Jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy to jest jego indywidualna sprawa szmato ! Nie musisz zaraz go tyrać. To że ktos jest inny to znaczy że trzeba kurwę sprowadzić do parteru i pokazać że moja racja jest mojsza niż jego jegojsza. Jebana komuna kurwa, wszyscy musza być tacy sami, nikt nie może się wyróżniać. Widzę że ludzie zakładający tu konta to wnuczkowie SB'ków i UB'ków i że hejcenie jest ostatnio w modzie. "Hejcę więc coś znaczę"
Ja pierdole hejty, hejty ewryłer ! Powtarzam, pierdole was wszystkich małe szmaciarze ! Wyjdźcie na dwór pizdy, pooddychać powietrzem. W twarz drugiemu człowiekowi nie nawrzucanie może spokorniejecie szmaty.

Chuj wam w dupy serdecznie was nienawidzę, życzę raka jąder ! Dziękuję do mycia !



Twoja hipokryzja sięga już zenitu.
Zgłoś
Avatar
GenerousVitttake 2012-10-30, 22:31 6
Newgate napisał/a:

Ja tylko pytam... po CHUJ spinasz matole jebany....skończ szkołę!
Jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy to jest jego indywidualna sprawa szmato ! Nie musisz zaraz go tyrać. To że ktos jest inny to znaczy że trzeba kurwę sprowadzić do parteru i pokazać że moja racja jest mojsza niż jego jegojsza. Jebana komuna kurwa, wszyscy musza być tacy sami, nikt nie może się wyróżniać. Widzę że ludzie zakładający tu konta to wnuczkowie SB'ków i UB'ków i że hejcenie jest ostatnio w modzie. "Hejcę więc coś znaczę"
Ja pierdole hejty, hejty ewryłer ! Powtarzam, pierdole was wszystkich małe szmaciarze ! Wyjdźcie na dwór pizdy, pooddychać powietrzem. W twarz drugiemu człowiekowi nie nawrzucanie może spokorniejecie szmaty.

Chuj wam w dupy serdecznie was nienawidzę, życzę raka jąder ! Dziękuję do mycia !



Ta, fanie ja nienawidzę pierdolonych katoli i osób religijnych. Kurwa jasne jak ktoś wierzy to niech wierzy, ale dlaczego kościół ma być utrzymywany przez państwo ? Dlaczego katole wciąż wpierdalają się w sprawy o aborcje, in vitro, eutanazja. Sami ciągle poruszają tematy, o których nie mają pojęcia. Po za tym po twoim komentarzu wnoszę, że masz iloraz inteligencji gołębia, więc dobrze odwzorowujesz temat
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-10-30, 22:33 4
Nie ma Boga! Jest motóóóór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
typo 2012-10-30, 22:38 3
<xxx>dyskusja z ludźmi nietolerancyjnymi, lub uznającymi tylko własną rację to jak gra w szachy z gołębiem ... bla bla bla

Kurwa, ludzie ogarnijcie się. Sprawa wiary, lub "nie wiary" jest osobistą kwestią i niech sobie człowiek myśli co chce, byleby się nie wpierdalał z butami i swoją racją w życie innych. Chuj mnie obchodzi czy ktoś wierzy w Chrystusa, Allaha, czy śmierdzącą skarpetę pod łóżkiem. Problem jest wtedy jak ktoś w imię swojego boga wypierdala w innych rakietami, albo próbuje ich przekonać "jak ty nie wierzysz w to co ja, to jesteś głupi"

Dyskusja na temat wiary zazwyczaj kończy się fiaskiem, bo tu nie ma kompromisu i teraz uwaga ... jest takie działanie człowieka zwane akceptacją, czyli tolerowanie czegoś w co samemu nie do końca się wierzy. To się tyczy obu stron i wierzących, i niewierzących. Ktoś tak myśli i koniec, dopóki nie szkodzi się innym wolno wszystko.

Brzmi to banalnie, ale warto mieć otwarty umysł. Osobiście nie jestem wierzący, ale uważam, że przykazania od 4-10 są strasznie uniwersalną i mądrą rzeczą. Zresztą z większości religii można coś mądrego wyciągnąć. To ludzie w dużej mierze czynią je złe, nieadekwatne lub po prostu głupie.

Przytoczę kolejny banał, ale kiedyś pewien rozgarnięty praktykujący katolik podczas jednej z takich dyskusji powiedział, że w gruncie rzeczy chodzi o to żeby być dobrym. Nawet jak nie wierzysz, a potem się okaże, że jednak bóg jest, to przecież nie odeśle ciebie z kwitkiem tylko dlatego, że nie napierdalałeś do kościoła. A tak to niestety wiele osób widzi. Idę do kościoła jestem bezpieczny. To na wieczór wpierdole rodzince, najebie się jak wieprz i zesram pod siebie. Luzik. PRzecież się spowiadam, to mi odpuszczą.

Się rozpisałem...
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-30, 22:40 3
GenerousVitttake napisał/a:



Ta, fanie ja nienawidzę pierdolonych katoli i osób religijnych. Kurwa jasne jak ktoś wierzy to niech wierzy, ale dlaczego kościół ma być utrzymywany przez państwo ? Dlaczego katole wciąż wpierdalają się w sprawy o aborcje, in vitro, eutanazja. Sami ciągle poruszają tematy, o których nie mają pojęcia. Po za tym po twoim komentarzu wnoszę, że masz iloraz inteligencji gołębia, więc dobrze odwzorowujesz temat



Nie lubisz ludzi wierzących, bo kościół. No tak....
Powiem tak człowiek nie potrzebuje świątyni do rozmowy z Bogiem... Jak stary moher został wychowany tak że musi zapierdalać co niedziele ze stówą do kościołka to niech zapierdala koło chuja mi to lata... Odpierdol się od wierzących. Ja też potępiam kościół. Nienawidzę wręcz tej zjebanej, złodziejskiej, zakłamanej organizacji. Ale proszę was kurwa gimbusy, opanujcie się nie musicie zaraz wrzucać na wierzących!
Ryuk napisał/a:



Twoja hipokryzja sięga już zenitu.


Ta,ta pierdol się!

Nawiasem mówiąc, jestem ateistą.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2012-10-30, 22:42 4
skończcie smuty pierdolić bo i tak każdy ma was i waszą wiarę w dupie.
Masturbujmy sie!
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-10-30, 22:43
Newgate napisał/a:



Nie lubisz ludzi wierzących, bo kościół. No tak....
Powiem tak człowiek nie potrzebuje świątyni do rozmowy z Bogiem... Jak stary moher został wychowany tak że musi zapierdalać co niedziele ze stówą do kościołka to niech zapierdala koło chuja mi to lata... Odpierdol się od wierzących. Ja też potępiam kościół. Nienawidzę wręcz tej zjebanej, złodziejskiej, zakłamanej organizacji. Ale proszę was kurwa gimbusy, opanujcie się nie musicie zaraz wrzucać na wierzących!

Ta,ta pierdol się!



Jak i vice versa

Ale niektórzy forumowicze, niezależnie czy są wierzący czy nie, muszą podleczyć swoje kompleksy - bez tego nie byłoby chujowych sporów. A jebać kościół jako instytucję to swoją drogą...

Ps. Ja agnostykiem. I widzisz jakąś różnicę? ;]
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-30, 22:47
Dlatego właśnie napominam aby załatwiali te swoje waśnie w piaskownicy na podwórku albo porozmawiali o tym z rodzicami. W dzisiejszych czasach każdy skacze sobie do gardeł. Nie możecie żyć spokojnie i mieć wyjebane na innych ? W sumie, wyjebane. Wypierdalam się na ten temat, bądźcie sobie zjebani dalej.
Zgłoś
Avatar
imonfire 2012-10-30, 22:49 1
Nie ma to jak zrobić wrzutę z bash.org.pl !
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-10-30, 22:51
Brüste napisał/a:



Ale o co się rozchodzi?



Moim skromnym zdaniem wrzucajac te 'swoje' przemyslenia, powinienes je cytowac a przynajmniej podawac zrodlo ich pochodzenia.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-10-30, 22:52 1
na chuj te ciągłe ataki na wierzących ? jeden wierzy w Boga, inny w potwora spaghetti a jeszcze inny po prostu w pieniądze. Spory i kłótnie nie mają sensu. Mnie przez dyskusję nikt nie przekona do zmiany poglądów, tak samo ja nie spodzziewam się nikogo nawrócić.
tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
P................k 2012-10-30, 22:58 1
wyjebcie do było, będę miał konkurencję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie