18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Magik2501 2011-04-14, 1:17 10
JA bym powiedział, że jest odwrotnie.

Ale IDEALNIE widać to na przykładzie Michnika! Michnik jest przyjacielski, tolerancyjny i w ogóle taki do przodu! Wymieni poglądy, porozmawia, kultura! Nooo chyba, że ktoś ma INNE zdanie niż on. Wówczas ten ktoś jest ksenofobem, rasistą, antysemitą, oszołomem i fanatykiem religijnym.
Zgłoś
Avatar
Obcy34 2011-04-14, 9:12 11
Fanatyków nigdy nie przegadasz. Ich trzeba po prostu wybić.
Zgłoś
Avatar
minkabletka 2011-04-16, 21:06 1
Polska, Mieszkam w Polsce, Mieszkam w Polsce, Mieszkam tu tu tu tu....
Zgłoś
Avatar
DarkRiser 2011-04-16, 21:44
@up
Wspieramy cię. Wszyscy cię wspieramy.
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-04-16, 22:08 2
Magik2501 napisał/a:

JA bym powiedział, że jest odwrotnie.

Ale IDEALNIE widać to na przykładzie Michnika! Michnik jest przyjacielski, tolerancyjny i w ogóle taki do przodu! Wymieni poglądy, porozmawia, kultura! Nooo chyba, że ktoś ma INNE zdanie niż on. Wówczas ten ktoś jest ksenofobem, rasistą, antysemitą, oszołomem i fanatykiem religijnym.


Wszedłem w komentarze żeby napisać coś o dokładnie takim samym przekazie,ale mnie wyręczyłeś
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-04-16, 22:14
Trafiłeś w sedno. Leci browar.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2011-04-16, 22:30 11
odwrotnie?

to dlaczego to jarek podzielił całą Polskę? dlaczego pisiory wypisywały na transparentach pod pałacem, że śmierć Lecha to wina Tuska? nigdy nie widziałem fanatyka PO (no oprócz Niesiołowskiego), ale fanatyków PiS jest od groma i jeszcze więcej. jak powiesz coś na PO rozmawiając z osobą głosującą na PO to wdasz się w dyskusję. jak powiesz coś na PiS rozmawiając z osobą głosującą na PiS to najpierw oberwiesz bluzgami, potem będzie Ci groził ekskomuniką, bądź napiszą jak na panią Henrykę "że ma kurwicę macicy". nie mówię, że to stuprocentowa reguła, pewnie jest to reguła w 98 procentach.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-04-16, 23:13 2
tylko czekam aż jaro k. powie że Tusk zaczaił się za drzewem i ustrzelił tupolewa rakietą
Zgłoś
Avatar
krishna 2011-04-17, 10:24 1
@up

przecież już to powiedział
Zgłoś
Avatar
vampirevorador 2011-04-17, 16:29 1
chybeck - i wtedy wszyscy wstali i klaskali, dziękując kierowcy autobusu
Zgłoś
Avatar
chybeck 2011-04-17, 19:20
vampirevorador napisał/a:

chybeck - i wtedy wszyscy wstali i klaskali, dziękując kierowcy autobusu



och, te słowa całkiem zmieniły mój światopogląd, dotarły do mojego skrytego w głębi serca ja, które mówi mi, że wszystko, w co wierzyłem jest złe. moje ja krzyczy teraz, bym wyszedł na ulicę i sławił imię obrońcy narodu - Jarosława, który swoim dążeniem do ujednolicenia kraju daje wiarę w ludzi...

z drugiej strony... nie, Twój komentarz gówno wnosi.
Zgłoś