18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Nagranie rozmowy z religijnym betonem czyli świadkami jehowy pod drzwiami o tym że Ja sobie ich nie życzę ale on mają albo wybiórczo przytępiony słuch, dobrą albo krótką pamięć, ewentualnie notatniki - znikopisy.... generalnie grzeczne prośby mają bardzo głęboko w dupach!

Przy następnej okazji (a tak będzie bardziej niż pewna!) puszczę im to nagranie i nagram to jak sami siebie zapędzają w kozi róg kłamstwa. Chuj że nie będą to ci sami bracia i siostry - bo przyuważyłem że chyba unikają w rozdzielniku ataku konkretnej dzielni tych samych twarzy żeby nie dostać po mordzie od kogoś, komu puszczą nerwy (prowokując dbają o swój bezkonfliktowy image). Najważniejsze że będą się tłumaczyć jak małe dzieci że ich organizacja jest w chuj niezorganizowana i ich broszurkami można sobie odbyt podetrzeć.

Już Sadol jest bardziej wiarygodny niż te ich broszurki z sweet obrazeczkami co to będzie jak jehowi nawrócą wszystkich;

Bo na pal się nabija a nie wiesza.

Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-11-10, 21:49 9
on tam sobie to planował pewnie z miesiącem wyprzedzenia, na każdym forum pisał jakie to nie są jebane robaki i kurwy i jak bardzo ich trzeba tępić i że on sam nimi gardzi i na nich sra, no i w końcu przyszła ta chwila i nagle się okazało, że oni patrzą mu prosto w oczy, są dla niego mili i ta cała odwaga gdzieś uciekła i jedyne co miał odwagę powiedzieć to "proszę aby państwo sobie zapisali żeby do mnie nie przychodzić, bo to podchodzi pod nachodzenie, do widzenia" i cały plan w pizdu, ale to nagrał, więc wrzuci, jeszcze wstawi jakieś napisy, w których trochę się na nich wyżyje, może to całe przygotowanie nie pójdzie na marne, jeszcze napiszę, że następnym razem ich załatwię, tak, następnym razem już będzie po całej linii
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-11-11, 0:53
Jedyny sposób: wyjdź wkurwiony z siekierą i wyzywaj że obrażają Boga, mój dziadek zrobił tak jeden raz i już 7lat omijają ten dom a i się pośmialiśmy z dziadkiem
Zgłoś
Avatar
Kelmans 2013-11-11, 1:24
Trzeba było odpowiedzieć krótko i zwięźle.

youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-11-11, 7:00
Jedyny skuteczny i działający patent to zaprosić ich na krwisty stek... Albo na rozmowę w trakcie przygotowywania. Sadol może ich też zaprosić na kaszankę lub połać czerwonym płynem... Efekt natychmiastowy pewnie już będą mieszkanie omijać. Ja jednak wolę drzwi nie otwierać.
Zgłoś
Avatar
MrBean 2013-11-11, 11:39
Ale typ widać jak się denerwuje, nie tym że przyszli tylko tym, że chce być dosadny ale to nie w jego naturze. Stresuje się tą dyskusją.
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2013-11-11, 13:42
co religia robi z ludźmi
Zgłoś
Avatar
Dzolokrak 2013-11-12, 17:15
Wiem że to sadol.. ale sa pewne nieścisłości
Świadkowie nie nawracają tylko zachęcają do czytania Pisma Świętego
Sam jestem Świadkiem Jehowy więc jeśli coś to pytajcie jak sobie radzić z Nami
Zgłoś