18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Nagranie rozmowy z religijnym betonem czyli świadkami jehowy pod drzwiami o tym że Ja sobie ich nie życzę ale on mają albo wybiórczo przytępiony słuch, dobrą albo krótką pamięć, ewentualnie notatniki - znikopisy.... generalnie grzeczne prośby mają bardzo głęboko w dupach!

Przy następnej okazji (a tak będzie bardziej niż pewna!) puszczę im to nagranie i nagram to jak sami siebie zapędzają w kozi róg kłamstwa. Chuj że nie będą to ci sami bracia i siostry - bo przyuważyłem że chyba unikają w rozdzielniku ataku konkretnej dzielni tych samych twarzy żeby nie dostać po mordzie od kogoś, komu puszczą nerwy (prowokując dbają o swój bezkonfliktowy image). Najważniejsze że będą się tłumaczyć jak małe dzieci że ich organizacja jest w chuj niezorganizowana i ich broszurkami można sobie odbyt podetrzeć.

Już Sadol jest bardziej wiarygodny niż te ich broszurki z sweet obrazeczkami co to będzie jak jehowi nawrócą wszystkich;

Bo na pal się nabija a nie wiesza.

Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-11-09, 14:38 21
Jestem katolem ( tak wierze w Boga ) oprócz tego mam rodzine, dużo pije...jak jest to i zapale co nie co, jestem uzależniony od sadistic.pl ( wiem gunwo Was to obchodzi ) a na temat wyznawców Jehowy - uważam, że im sam szacun się należy za łażenie po tych domach i pi***nie ludziom, że świat się kończy i inne c h uje muje...niech se robią co chcą...ważne, że nie pier**ą małych dziewczynek i nie drą mordy alahahbarrr
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-11-09, 15:55 2
@up

na nich też kryska przyjdzie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-11-09, 16:21 9
Było nie mówić do widzenia tak to by nie przyszli ;D
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-09, 19:03 2
Lubię jak się chrześcijanie nawzajem obrażają. A jehowego czy księdza "po kolędzie" witam tak samo - psem.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-11-10, 10:04 1
@RockyWood - niestety nie na wszystkich w tym polega absurd Oni już kilka razy mieli końce świata i pozbywali się wszystkiego. Najgorsze jest to, że debile potrafią w imię swojej "wiary" poświęcić własne dziecko, co jest chore. Ogólnie każda religia to syf.
Zgłoś
Avatar
pawelnie 2013-11-10, 11:57 2
Jehowe są spoko, przynajmniej zawsze kulturalni kurwa.
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-11-10, 19:09 2
pawelnie napisał/a:

Jehowe są spoko, przynajmniej zawsze kulturalni kurwa.


ich kultura kończy się wtedy, gdy zmuszają mnie do rozmowy o Bogu na co nie mam ochoty. Najlepiej niech wszyscy mający poglądy odmienne od mainstreamowego Kowalskiego chodzą po domach i "rozmawiają" o nich, wtedy to nie miałbym czasu się wysrać. Czemu Jeho-świry mają więcej przywilejów od reszty ludzi, albo inaczej - czemu takie łażenie jest tolerowane przez społeczeństwo?
Zgłoś
Avatar
stacu5 2013-11-10, 19:14 9
Miałem już z 8 wizyt w ciągu 2 lat państwa "Jehowy" i za każdym razem schemat ten sam:
Przykro mi nie mam o czym z państwem rozmawiać, nie dziękuję, nie zamierzam zmieniać swojego wyznania. Za każdym razem było dziękujemy do widzenia.
A jak traficie na jakiś upierdliwców chodź nigdy na takich nie trafiłem to wystarczy drzwi zamknąć i tyle.
Nie wiem po co autor z nimi dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2013-11-10, 19:38
Kiedyś pamiętam chodzili po domach, ale nigdy się takim nie otwierało bo to widać dobrze że jehowi przyszli. Teraz już od paru lat nie chodzą wcale.

Wgl co to kurwa jest za wiara, żeby chodzić po ludziach i przekonywać do przejścia na ich stronę.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-10, 19:44
do mnie kiedyś przyszło jakieś stare małżeństwo jechowskie i facet chciał przemówić do mnie używając metaforyki: spojrzy pan na ten dom. wiara jest jak dom, jeżeli jest dobry to wtedy yyyy no i ten a jeżeli wiara jest słaba to nie bardzo i dom nie wytrzyma.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-10, 19:51
"Wgl co to kurwa jest za wiara, żeby chodzić po ludziach i przekonywać do przejścia na ich stronę."

"Nie pamiętał wół..." Niegdyś w pierwszych wiekach tak właśnie łazili chrześcijanie, wychodzili z kanałów i pierdolili głupoty. Mam nadzieję, że przyjdą czasy kiedy znów będą chcieli katole, żeby chociaż 10 osób do kościoła przyszło, a wtedy dam im kopa na ryj.
Zgłoś
Avatar
Bluzg 2013-11-10, 19:59
Następnym razem zaproś ich do środka nadmieniając że jesteś psychologiem / psychiatrą.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-10, 20:49
Ze mną jest krótka piłka:

<dźwięk dzwonka>
<otwieram drzwi>
-blah blah poznaj Chrystusa blah blah koniec świata blah blah przyjdź na spotkanie z naszym prorokiem
-Nie, dzięki.
<zamykam drzwi>

Tak się robi, a nie się dyskutuje. Jak z nimi gadasz to i ty i oni tracą czas. Chyba, że zamykasz drzwi, a oni dzwonią do interwencji policji...

W ogóle sytuacja pojebana jak z ludźmi, którzy odbierają telefon i zamiast po prostu powiedzieć, że nie mogą rozmawiać i odłożyć telefon, zaczynają nakurwiać monolog kilkuminutowy o tym, że nie ma czasu i z zastrzeżonego numeru dzwonię (jak by to kurwa przestępstwo było) i ważne sprawy ma i zajęty etc (dawno temu telefonicznie wciskałem usługi). Jak się czasu nie ma to się rozmowę ogranicza do minimum, a nie wchodzi w dyskusję.

Kurwa, ależ mam ból dupy dziś wieczorem... Idę w grze fajerbalem rozjebać ludzikom mordy
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2013-11-10, 21:25 2
Mam znajomą "jehową" , dobrą koleżankę zony, chętnie bym ja ruchał, ale pewnie powie zonie i będę miał przejebane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie