18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kierowcą okazał się 82-letni mieszkaniec Nowego Targu. Był trzeźwy. Powód ucieczki był banalny - miał na koncie decyzję o cofnięciu uprawnień do jazdy samochodem. Prawo jazdy stracił, bo nie zdał egzaminu na prawo jazdy, które zabrano mu za punkty karne. Nowotarżanin miał sporo na sumieniu - w ciągu kilku ostatnich lat spowodował aż 8 kolizji samochodowych i dwukrotnie nie zatrzymywał się do kontroli i uciekał przed policją. Liczba wykroczeń drogowych, które ma na koncie, jest dwucyfrowa.

Zgłoś
Avatar
TheXArczi 2017-05-31, 23:15 5
orisuniek napisał/a:

Prawko powinno być z datą ważności do 60 roku życia,potem pks albo piechota.Dziadek miał wyjebane bo co mu zrobią? Wsadzą na dożywocie? Pewnie kasy ma w chuj ubek to i mandaty mu nie straszne



Kurcze, chyba muszę dziadkowi powiedzieć żeby prawo jazdy oddał, bo jakiś internetowy napinacz wie lepiej, czy dobry z niego kierowca czy nie, a przecież ma już 66 lat i dalej jako zawodowy kierowca pracuje
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-05-31, 23:25 2
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyjebał mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Ty chyba jakiś inny filmik oglądałeś, jakoś nigdzie nie zauważyłem, żeby ktoś go uderzył, choćby raz..
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-06-01, 0:17
Szkoda, że to nie we Wrocławiu. Przynajmniej gotowy do użycia paralizator mieliby na miejscu.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-06-01, 0:21 1
W końcu jakaś dobra akcja w wykonaniu smutnych panów
A co do dziadka tom już nie ma nic do stracenia to zapierdalał
Sąd: Skazuje pana na dożywocie.
Dziadek: Dobra poczekajcie 5 minut to zaoszczędzicie sobie wypełniania papierków...
Zgłoś
Avatar
picek444 2017-06-01, 0:29
ciekawe, czy ta renówka będzie na handel. Miałem taka z dachem, a w cabrio jeszcze ładniejsza. I wnioskuje, że silnik tez nie 1.4
Zgłoś
Avatar
moriarti 2017-06-01, 0:35
Ge sta po, hwdp, zawsze i wszędzie!
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2017-06-01, 3:15 1
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyjebał mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Od razu maczeatmi sebek, jak już pierdolisz kocopoły to wskaż minutę nagrania, a nie pierdolisz jak na 500+.
Zgłoś
Avatar
gacu37 2017-06-01, 6:20
Pomijam to że zachowanie dziadka było delikatnie mówiąc nie odpowiedzialne. Ja w jego wieku pewnie będę wyproznial się pod siebie a ten jeszcze taka bandziorke odstawia
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2017-06-01, 6:47 3
Logiczny napisał/a:

Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napierdalać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie skurwiel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.



Zmień dilera, albo bierz połowę.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2017-06-01, 7:01
zenekpogromca napisał/a:



Zmień dilera, albo bierz połowę.



Tobie pomogło?
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-06-01, 9:52 1
Kurwa ale jak??? kilka razy uciekał, kilka kolizji na koncie, odebrane prawko...
Ja się pytam, dlaczego jeszcze nie pierdział do tej pory w celi????
Zgłoś
Avatar
fray 2017-06-01, 9:53 4
Logiczny napisał/a:

Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napierdalać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie skurwiel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.


8 razy spowodował kolizję. 8 razy mógł kogoś zabić albo poważnie uszkodzić. Co najmniej tyle.

Nie obchodzi mnie wiek, jeśli ktokolwiek odpierdala coś takiego, niech zostanie zatrzymany w odpowiedni sposób.
Dosyć mam powoli czytania takiego antypolicyjnego brandzlowania się w internecie, skąd to się kurwa wzięło? Z rynsztoka zamieszkałego przez sebixy? Litości...
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2017-06-01, 10:03
Do utylizacji z dziadem....
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-06-01, 10:37
1:48

"Gdzie renta?!?"

@Nowotarżanin

Z Zakopanego do Targu już jest 40km? Ostatnio 44km od Zakopanego była Rabka
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-06-01, 22:55
AleDlaczego napisał/a:



Chyba tylko ty to widzisz. Zresztą nawet jeśli to taki wpierdol to doskonała metoda wychowawcza na patologię.


Ze Stachowiakiem trochę przegięli z tą metodą wychowawczą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie