18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kierowcą okazał się 82-letni mieszkaniec Nowego Targu. Był trzeźwy. Powód ucieczki był banalny - miał na koncie decyzję o cofnięciu uprawnień do jazdy samochodem. Prawo jazdy stracił, bo nie zdał egzaminu na prawo jazdy, które zabrano mu za punkty karne. Nowotarżanin miał sporo na sumieniu - w ciągu kilku ostatnich lat spowodował aż 8 kolizji samochodowych i dwukrotnie nie zatrzymywał się do kontroli i uciekał przed policją. Liczba wykroczeń drogowych, które ma na koncie, jest dwucyfrowa.

Zgłoś
Avatar
buoba 2017-05-31, 19:03 18
Pierdolony dziad, aż nie wiem jak to skomentować
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-05-31, 19:11 8
Prawko powinno być z datą ważności do 60 roku życia,potem pks albo piechota.Dziadek miał wyjebane bo co mu zrobią? Wsadzą na dożywocie? Pewnie kasy ma w chuj ubek to i mandaty mu nie straszne
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-05-31, 19:16
Czekam na skowyt nacjozjebów "psy dziadkiem pomiatajo, jebać psy! hwdp! policyjne mordercy!".
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2017-05-31, 19:41 23
Policjant, który wybija szybę zachował się jak profesjonalista.
Wiedział czym, jak i gdzie uderzyć. Szkolenia czy doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
napalmps 2017-05-31, 19:45 6
I tak sobie wyobrażam swoją starość.. mam wyjebane
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2017-05-31, 20:25 4
Taa szczególne brawa dla policjanta który wyjebał mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-05-31, 20:30 53
BrainOsw napisał/a:

Taa szczególne brawa dla policjanta który wyjebał mu z pięści kilka razy na okolice brzucha gdy miał ręce już z tyłu gotowe do skucia, jeszcze gościu się odwrócił czy nikt nie patrzy...



Chyba tylko ty to widzisz. Zresztą nawet jeśli to taki wpierdol to doskonała metoda wychowawcza na patologię.
Zgłoś
Avatar
Thetus 2017-05-31, 20:33 17
Tak mi się skojarzyło...
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-05-31, 20:36
z 10 chłopa na dziadka
to się popisali
Zgłoś
Avatar
Nowotarżanin 2017-05-31, 20:46 13
domat1 napisał/a:

z 10 chłopa na dziadka
to się popisali



ścigali go prawie 40 kilometrów, to się ich nazbierało
Zgłoś
Avatar
patryko93 2017-05-31, 22:28 2
No i prawidłowo
Zgłoś
Avatar
HL_3 2017-05-31, 22:31 2
do paki takiego na dożywocie
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-05-31, 22:43 7
Może nie ma dziadek za co żyć i szukał mało inwazyjnego sposobu na ciepłe łóżko, trzy ciepłe posiłki dziennie, brak kolejek do lekarzy specjalistów i darmowe leki?

Szczerze, to powinien się rozpędzać pod sejmem i próbować coś trafić. Może by w przyszłym ustroju dostał medal.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2017-05-31, 22:54
Polscy policjanci.... bohaterowi obecnych czasów ze świadectwem rodem JUESEJ, kładą na glebę groźnego przestępcę, który rzucił się na nich z bronią (chciał ich obezwładnić protezą szczękową) a potem wygrażał (jezu, jezu, o! jezu) i kpił (ale boli strasznie) oraz ironizował i obrażał afroamerykanów (czy musicie napierdalać moją twarzą o asfalt?).

Na sam koniec próbował uciekać autem choć był na asf.... tzn na drodze. Telepatycznie skurwiel uruchomił auto.

Polscy bohaterowie dostaną medale za ujęcie groźnego przestępcy, potem zrobią imprezę, grYla z kiełbaskami, zaproszą rodziny z dziećmi i przy piwie wszyscy będą się onanizować tą wspaniałą historią życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie