18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
donkapusta 2023-10-01, 20:12 6
Autobus nie widział dziadka.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-10-01, 22:37 2
Ostatnia wersja:
Dziadek nie widział kierownika autobusu.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-10-02, 1:20 2
Dlatego ja jak idę po pasach to się rozglądam na lewo i prawo. Pierdoli mnie to, gdzie to jest, ale robiąc rocznie 120.000 km TIRem i 15.000 km osobówką sprawił, że taki widok mam codziennie, a rozglądający się pieszy na pasach jest tak częsty jak V8 we współczesnej motoryzacji. 30 lat względnej wolności, brak komunizmu, wojen, niepokojów społecznych wyprał ludzi z czujności. Już nie trzeba jebać PZPR, ruskich / niemców / zaborców, nie trzeba stać w kolejkach po mięso, kombinować, załatwiać, mieć siatki znajomych itp. Może i za komuny wszystko było szare, obsrane, zapuszczone, nie można było wyjeżdżać za granicę (chyba że do państw satelickich ZSRR i na wschód). Ale jednak niemiecko/ruska okupacja i 44 lata komuny wykształciły w ówczesnych ludziach instynkt przetrwania, kombinatorstwa, sprytu i kreatywności. Dziś nie trzeba kombinować ubrań, jedzenia, samochodów, sprzętu RTV / AGD, twardej waluty, dolarów, złota itp. przez co obrazki macie powyżej. Jak ja bym chciał, by Polska i kraje sąsiadujące z nami znów stanęły w obliczu realnego zagrożenia. Zobaczylibyście, jak szybko pedały w rurkach by je zdjęły, zakryły / usunęłyby tatuaże, pedalsko-samurajskie koczki, wyjebałyby iPhone'a do studzienki kanalizacyjnej i w pół roku z ciepłych kluch nie umiejących trzymać wkrętaka czy czy nie umiejących wbić gwoździa w ścianę staliby się facetami.
Zgłoś
Avatar
test4321 2023-10-02, 6:59 1
Napiszą mu na nagrobku "Ale i tak miałem pierszeństwo!"
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-10-02, 8:05 3
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak idę po pasach to się rozglądam na lewo i prawo. Pierdoli mnie to, gdzie to jest, ale robiąc rocznie 120.000 km TIRem i 15.000 km osobówką sprawił, że taki widok mam codziennie, a rozglądający się pieszy na pasach jest tak częsty jak V8 we współczesnej motoryzacji. 30 lat względnej wolności, brak komunizmu, wojen, niepokojów społecznych wyprał ludzi z czujności. Już nie trzeba jebać PZPR, ruskich / niemców / zaborców, nie trzeba stać w kolejkach po mięso, kombinować, załatwiać, mieć siatki znajomych itp. Może i za komuny wszystko było szare, obsrane, zapuszczone, nie można było wyjeżdżać za granicę (chyba że do państw satelickich ZSRR i na wschód). Ale jednak niemiecko/ruska okupacja i 44 lata komuny wykształciły w ówczesnych ludziach instynkt przetrwania, kombinatorstwa, sprytu i kreatywności. Dziś nie trzeba kombinować ubrań, jedzenia, samochodów, sprzętu RTV / AGD, twardej waluty, dolarów, złota itp. przez co obrazki macie powyżej. Jak ja bym chciał, by Polska i kraje sąsiadujące z nami znów stanęły w obliczu realnego zagrożenia. Zobaczylibyście, jak szybko pedały w rurkach by je zdjęły, zakryły / usunęłyby tatuaże, pedalsko-samurajskie koczki, wyjebałyby iPhone'a do studzienki kanalizacyjnej i w pół roku z ciepłych kluch nie umiejących trzymać wkrętaka czy czy nie umiejących wbić gwoździa w ścianę staliby się facetami.



Założę się że pierdolisz głupoty widząc że tyle napisałeś
Bydło ludzkie czym więcej gada tym gorzej na świecie
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-02, 9:08
Prawdziwy facet ma mieć wąsy i podcierać dupę palcem.
Zgłoś
Avatar
Payan 2023-10-02, 9:43
Więcej autobusu nie będzie widział, bo nie żyje.
Zgłoś
Avatar
contracts 2023-10-02, 16:49 1
smc napisał/a:

Prawdziwy facet ma mieć wąsy i podcierać dupę palcem.



Byle nie swoim
Zgłoś
Avatar
Promek 2023-10-02, 20:33
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kierownik autobusu nie widział dziadka.



dlatego my mozemy zobaczyc zacne pierdolniecie
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-10-03, 0:40
Zbysław napisał/a:

Założę się że pierdolisz głupoty widząc że tyle napisałeś
Bydło ludzkie czym więcej gada tym gorzej na świecie



twój stary
Zgłoś
Avatar
dludopiswwo 2024-01-10, 14:14
Ha Ha jak u nas
Zgłoś