18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dziadek podróżnik
Kierowca Bombowca • 2016-01-07, 3:26
Wnuczek pyta się dziadka:
- Dziadku Ty zawsze tyle podróżowałeś. Gdzie byś mi polecił abym mógł spędzić wakacje?
- w Rosji.
- Jak to do Rosji, dlaczego?
- Słuchaj, tam jest zajebiście. Wchodzisz do sklepu, bierzesz, co chcesz i nie musisz płacić. Idziesz sobie ulicą, widzisz typa, który Ci nie pasuje, podchodzisz, lejesz go i nic ci nie robią. Idziesz do baru, możesz się nawalić się jak szpadel i to bez płacenia. Chce Ci się ruchać to wyrywasz panienkę, robisz, co trzeba, i nic Ci nie grozi.

Wnusio poszedł na lotnisko, kupił bilet do Moskwy i poleciał.

Wchodzi do sklepu, nabrał do koszyka najlepszych frykasów. Nie minęła chwila po jego wyjściu, dorwała go ochrona i spuściła mu łomot.

Sfrustrowany idzie ulicą, widzi jakiegoś typa i postanowił odreagować. Wypłacił mu blachę w potylicę, ale niestety ale Rusek zawołał kumpli i wnuczek dostał nielichy wpierdol.

Poobijany postanowił zatopić smutki w alkoholu. Wbija do baru i zaczyna zamawiać kolejki. Po którejś rundzie tankowania barman wystawia rachunek. Wnuczek zdziwiony, że trzeba płacić wyleciał z hukiem przez drzwi.

Głodny i posiniaczony myśli: "Może chociaż coś zarucham w tej Rosji". Zobaczył jakąś panienkę, zaciągnął ją w krzaki i zrobił co trzeba. Niestety dorwali go gliniarze, wsadzili na dołek i na dodatek spałowali.

Pobity, głodny i wkurwiony wraca do domu. Idzie do dziadka rozżalony i mówi:
- Ale żeś mnie dziadek w kanał wpuścił. No niby w tej Rosji to tak super ma być?! Wszedłem do sklepu, wziąłem co chciałem i jakieś karki z ochrony mnie sklepały. Chciałem najebać typowi to mnie odprawił z kumplami. Z baru to zostałem wyrzucony za drzwi. Zabawiłem się z panienką i dostałem w ryj na dołku.

A dziadek na to wszystko:
- A z kim byłeś?
>No z ORBISem.
- No widzisz wnusiu, bo tylko jedno biuro podróży zapewniało takie uciechy.
>Jakie?
Na co dziadek z łezką w oku rzekł:
.

.

.

.

.

.

- Wehrmacht...
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2016-01-07, 5:49 42
Wycieczka z Wermachtem nie dotyczyła Moskwy a i inne takie piękne nie były, np wycieczkę z przewodnikiem Paulusem do Stalingradu jakoś chłodno wspominają.
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2016-01-07, 7:07
@kambodia66 - ot histeryk się znalazł
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-01-07, 8:12 4
Było analogiczne z dziadkiem z Armią Czerwoną w Berlinie z tydzień temu....
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-07, 8:36 5
Za dziadka w Wermachcie zawsze piwo.

Jak to mawiał mój dziadek: "Wermacht, to było wojsko... był porządek... była dyscyplina..."
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2016-01-07, 11:55 1
kawał z czasów czarno-białej telewizji
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2016-01-07, 12:01 1
Ja pierdolę chyba w 1992 pierwszy raz to czytałem...
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-01-07, 12:18 1
@up ja w 92 to już o nim zapomniałem
Zgłoś
Avatar
Blabus 2016-01-07, 13:17
Wnuczek siedzi teraz w Brukseli
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2016-01-07, 14:52
Wczasy były zajebiste ale na koniec biuro podróży zbankrutowało
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2016-01-07, 20:04
W oryginale była Polska.
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2016-01-11, 22:38
@up chuja, w oryginale był Paryż
Zgłoś