18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
dziadek
husarrr • 2014-01-21, 21:51
Usłyszałem dzisiaj od mojego dziadka historię, która mnie zaszokowała. Ale stwierdziłem że jest ciekawa i myśle że może sie Wam sadolom spodobać także dziele sie nią.
Zacznijmy od tego że z racji dni babci i dziadka które właśnie mamy, pojechałem do owych ludzi z bombonierką i życzeniami. Będąc tam, tak sie akurat złożyło że zaczeliśmy rozmawiać o czasach młodości moich dziadków, jak to było i w ogóle takie sprawy. No i zeszło na temat wojny i dziadkowie zaczeli opowiadać. I tu zaczyna sie opowieść mojego dziadka. Otóż gdy mój dziadek miał lat około 10-12 mieszkał podczas wojny w jakiejś wiosce. Jego tata był leśniczym, pomagał AKowcom którzy kryli sie po lasach. Pewnego dnia do tej wioski przyjechał niemiec na koniu (okazało sie później że to jakiś oficer, ale wtedy akurat był bez munduru bo przyjechał po jakieś zboże czy coś takiego) i zobaczył jak dzieci, w tym mój dziadek, grają sobie normalnie w piłke. I temu niemckowi odjebało, wziął bat i zaczął napierdalać te dzieci, bo przecież polskie itd. Chłopcy w ramach obrony ściągneli tego typa z konia i zaczeli go tłuc. Mój dziadek w tym czasie poleciał do domu po bagnet i zajebał temu niemcowi kose pod żebra. Niemiec umarł a żeby ukryć ślady to konia zjedli ludzie, a żołnierza wrzucono do jakiejś starej studni i zasypano. Niemcy później szukali tego typa po wioskach ale nie znaleźli żadnych śladów i o dziwo nie wymordowali wioski ani nic. Ja po usłyszeniu tej histori osłupiałem bo nie sądziłem że mój dziadek mógł odwalić taką akcje. Rozmawiałem później z wujkiem, to mówił że dziadek rzadko to opowiada i nie lubi o tym mówić. Nie czuje sie z tego powodu dumny ani nic takiego. To tyle, stwierdziłem że historia ciekawa i może sie komuś spodobać. A jak nie to po prostu przewińcie dalej albo sie pierdolcie
Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-01-21, 21:56 118
Piwo dla dziadka.
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2014-01-21, 21:57 6
ta,a dziadek jakby widział co piszesz to by sie w grobie przewrócił.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-01-21, 21:58 24
Za kose w żebra Niemcowi piwko
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-01-21, 21:59 8
Kurwa, za wojny konia opierdolić, rarytas. A ja kurwa do tej pory koniny nigdy nie próbowałem
Zgłoś
Avatar
husarrr 2014-01-21, 22:00 9
@kamilkawka póki co dziadek ma sie dobrze i na tamtą strone sie nie wybiera
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-01-21, 22:01 5
dobra robota dziadek
Zgłoś
Avatar
IjonTichy 2014-01-21, 22:04 13
husarrr napisał/a:

Mój dziadek w tym czasie poleciał do domu po bagnet i zajebał temu niemcowi kose pod żebra.


Kurwa, Twój dziadek zajebał niemca a Ty nie jesteś z niego dumny?
Zgłoś
Avatar
Towdi 2014-01-21, 22:09 38
Podczas Meczu Polska - Szwecja wypiłem kilka piw, ale nie potrafię zrozumieć:

Dlaczego Twój dziadek zjadł niemca, a zakopał konia?
Zgłoś
Avatar
msre 2014-01-21, 22:31
@up, zaszumiało Ci w głowie po tych piwach, czytaj uważnie. Fajna historia, piwko .
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-21, 22:37 3
Dziadek wziął swoją porcje leków?
Zgłoś
Avatar
staffior 2014-01-21, 22:37
dziadek nie lubi o tym opowiadać, bo kto by się chciał przyznać do wpierdolenia konia.
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2014-01-21, 22:37 16
Mój pradziadek niemców nie lubił, ale ruskich nienawidził. Opowiadał że jak niemcy złapali to się dało wrócić, ruscy byli jak zwierzęta. Matula opowiadała że wie oo paru osobach które zostały poczęte w trakcie przemarszu czerwonej szarańczy, kobiety i żarcie trzeba było po lasach chować.
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2014-01-21, 22:39 3
Sam się pierdol. Trochę szacunku do odbiorców. Kurwa.

PS: Wiek wiele tłumaczy.
Zgłoś
Avatar
shaft212 2014-01-21, 22:41
100% szacun dla dziadka ale tą historie zachowałbym dla siebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie