18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:52
🔥 Huś, huś, huś... - teraz popularne
Dziadek w SPA
JebaćLudzi • 2012-10-22, 18:25
Starszy pan w markecie przy kasie dowiedział się,że wygrał tygodniowy pobyt w spa.Myśli sobie:
-jestem stary,a w spa jeszcze nie byłem czemu by nie spróbować
Pojechał do tego salonu spa.W pierwszy dzień pobytu poszedł na pobliską plażę.Zauważył trzy młode gołe laski i pomyślał sobie,że też się rozbierze no i jak pomyślał tak zrobił.I wtedy jedna z tych gołych lasek podchodzi do niego i zaczyna robić mu loda.Dziadek podniecony w końcu się spuścił i sobie pomyślał:
-dobrze,że pojechałem do tego spa pewnie tu jest zajebiście.
po czym udał się do spa do sauny.Wchodzi do tej sauny,a tam siedzi 3 skoksowanych murzynów.Dziadek siada niedaleko nich i sobie puścił bąka.Po czym jeden z murzynów mówi:
-Ty dziadek wołałeś mnie?
dziadek:
-nie wołałem nie wiem o co ci chodzi.
Murzyn się wkurwił i mówi:
-Nie kłam przecież słyszałem.
Po czym wraz z pozostałymi 2 murzynami wyruchali dziadka w dupe.Po tym zdarzeniu dziadek stwierdził:
-kurwa wyruchali mnie tutaj w dupe nic tu po mnie.Jadę do domu
Dziadek już ma wychodzić,ale jeszcze przed tym zaczepia go recepcjonistka i mówi:
-Przepraszam.Mógł bym pan chociaż powiedzieć czemu postanowił pan wyjechać tak szybko?Co się panu nie podobało?
Dziadek wkurwiony odpowiedział jej tak:
-Proszę pani kutas staje mi raz na 5 lat a pierdzę co 30 sekund.
Zgłoś
Avatar
contracts 2012-10-22, 21:33
Przeczytał ktoś? Mógłby ktoś napisać streszczenie?
Zgłoś
Avatar
melemele89 2012-10-22, 21:40
no i?
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-10-22, 22:12 42
Streszczenie : Murzyni wyruchali dziadka w dupę, przez co oburzony opuścił salon SPA.
Zgłoś
Avatar
Pete-G 2012-10-23, 17:35
Aaaa to jest kawał?? Bo chyba nie załapałem.
Zgłoś
Avatar
zaczeks88 2012-10-23, 23:01
co za kurwa kula w łeb
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-10-23, 23:06 1
Chciałem Cię zbluzgać, ale w ostatnim momencie zerknąłem na Twój nick...

Jakim cudem żydowskie czarne małpy rejestrują się na sadisticku?
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-10-23, 23:17 24
Mnie tylko rozbawiło " wołałeś mnie?"
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2012-10-23, 23:27
Achaaaaaaaaa.. To o to chodziło w tym kawale że dziadek często pierdziaaaał... aaa
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-10-23, 23:32
@ kaelem

Albo masz dar widzenia przez ekran monitora, albo sam żeś wpadł w podziw nad wykonaną przez siebie pracą: zarejstrowania się na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
el-experto 2012-10-24, 0:05 6
Kurwa mać, kawał (podobny) już był na sadolu, a ta wersja jest okrojona z istotnych informacji, które sprawiają, że ten kawał w ogóle da się zrozumieć. Powinno być dopisane, że dziadkowi staje kutas na widok lasek, że po zrobieniu loda laska wyjaśnia mu, że jeśli komuś staje to znaczy, że ją wołał oraz, że po wyruchaniu dziadka w dupę murzyn wyjaśnia mu, że jeśli ktoś pierdzi to znaczy, że jego wołał. :japierdole:
Zgłoś
Avatar
bioweapon 2012-10-24, 0:52
Artysta kombajnista
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2012-10-24, 14:50
Hrabia Grishnack napisał/a:

Kurwa mać, kawał (podobny) już był na sadolu, a ta wersja jest okrojona z istotnych informacji, które sprawiają, że ten kawał w ogóle da się zrozumieć. Powinno być dopisane, że dziadkowi staje kutas na widok lasek, że po zrobieniu loda laska wyjaśnia mu, że jeśli komuś staje to znaczy, że ją wołał oraz, że po wyruchaniu dziadka w dupę murzyn wyjaśnia mu, że jeśli ktoś pierdzi to znaczy, że jego wołał. :japierdole:


Wydaje mi się,że jak się uważnie przeczyta to idzie zrozumieć.Jak mi kumpel opowiadał to po paru sekundach zajarzyłem.Mnie ten kawał też jakoś szczególnie nie rozjebał,ale widziałem,że kumpel miał z niego pompę i pomyślałem by go tu wrzucić.
kaspersky16 napisał/a:

Mnie tylko rozbawiło " wołałeś mnie?"


jak wyżej wspomniałem kawał mnie jakoś w chuj nie rozbawił i też miałem większą brechę z tego niż z puenty.Jak kumpel opowiadał i doszedł do tego momentu to zacząłem piać jak głupi i myślałem,że to koniec kawału
Zgłoś