18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Manolito666 2021-12-07, 18:38 4
Klasyk, kurwa klasyk. Zawsze jak ktoś wjedzie pod prąd na autostradzie, to okazuje się że kierowca miał około osiemdziesiątki. Wypij dwa piwa, zabiorą ci prawo jazdy. Jedziesz pod prąd na autostradzie, luzik, będzie najwyżej mandacik. A zagrożenie dla otoczenia 1:1000.
Zgłoś
Avatar
Achujwamdotego 2021-12-07, 19:39
Ale wydziera jape , i co on kurwa przygotowany był do tej akcji ze kręcił komórka ? Jebany tirowiec
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-12-07, 19:54 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Według źródła sprawcą wypadku okazał się 86-letni dziadek. .



86-letni dziadek powiadasz? Za kierownicą powiadasz? Ech, kurwa... Kolejny argument przemawiający za tym, żeby ograniczyć prawa starym dziadom do poruszania się w przestrzeni publicznej nie tylko pojazdami, ale i pieszo, albo chociaż wprowadzić jakieś prawo, żeby takie stare próchno co ledwo łazi poruszało się z opiekunem.

Stara babka wywijająca orła po wejściu do mięsnego, stare truchło wypierdalające salto na ruchomych schodach z wózkiem na zakupy w galerii handlowej, 86-letni dziad za kierownicą jadący pod prąd na autostradzie... No niech mi ktoś kurwa powie, że nie mam jebanej racji.

Zaraz jakaś pizda wyskoczy z pierdoleniem typu: "ty chuju, też będziesz kiedyś starym próchnem i też będziesz chciał wyjść na miasto, ale ci nikt nie pomoże, bo jesteś stulejem i nie będziesz miał dzieci, które się tobą zaopiekują"..
Nie kurwa, nie będę chciał wyjść i chuj!!
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-07, 20:08 5
KonioBijca napisał/a:

86-letni dziadek powiadasz? Za kierownicą powiadasz? Ech, kurwa... Kolejny argument przemawiający za tym, żeby ograniczyć prawa starym dziadom do poruszania się w przestrzeni publicznej nie tylko pojazdami, ale i pieszo, albo chociaż wprowadzić jakieś prawo, żeby takie stare próchno co ledwo łazi poruszało się z opiekunem.
Stara babka wywijająca orła po wejściu do mięsnego, stare truchło wypierdalające salto na ruchomych schodach z wózkiem na zakupy w galerii handlowej, 86-letni dziad za kierownicą jadący pod prąd na autostradzie... No niech mi ktoś kurwa powie, że nie mam jebanej racji.
Zaraz jakaś pizda wyskoczy z pierdoleniem typu: "ty chuju, też będziesz kiedyś starym próchnem i też będziesz chciał wyjść na miasto, ale ci nikt nie pomoże, bo jesteś stulejem i nie będziesz miał dzieci, które się tobą zaopiekują"..
Nie kurwa, nie będę chciał wyjść i chuj!!



Niech te tesle dopracują i auto pilot zrobi swoje..
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-12-07, 20:26 1
KonioBijca napisał/a:

No niech mi ktoś kurwa powie, że nie mam jebanej racji.



Następnym krokiem będzie eutanazja każdego, co ma nick KonioBijca.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-12-07, 20:39 7
dożywotnio odebrać prawo jazdy! te dwa miesiące może czegoś go nauczą
Zgłoś
Avatar
Antitheist 2021-12-07, 20:49
Po 70ce powinno się bezwzględnie tracić prawo jazdy dożywotnio.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2021-12-08, 8:30 1
Pieniążki jednak nie poszły się jebać w błotko na tych starców. Teraz się mogę cieszyć i oglądać jak oni sami siebie pozabijają

Zgłoś