18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
gustav665 2020-09-03, 10:58 63
Widzisz, że szalony dziadek wyciąga nieudolnie strzelbę, trochę to trwa i masz chwile do zastanowienia się co robić. Co robisz? Nagrywasz filmik stojąc i czekając z zaciekawieniem co się wydarzy.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-09-03, 11:12 2
Up takie czasy.
Byly tu takie filmiki gdzie głupie piuty nagrywali żywych ludzi zakleszczonych w płonącym aucie po wypadku.
Więc generalnie dobrze wyszło.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-09-03, 11:22 6
Dobrze, że dziadek nogi sobie nie odstrzelił, gdy szamotał się wyjmując tę kniejówkę...

gustav665 napisał/a:

Widzisz, że szalony dziadek wyciąga nieudolnie strzelbę, trochę to trwa i masz chwile do zastanowienia się co robić. Co robisz? Nagrywasz filmik stojąc i czekając z zaciekawieniem co się wydarzy.



No pewnie, że stoję i nagrywam materiał na Sadola- przecież nie mierzy do filmującego!
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-09-03, 12:31 2
Salieri16000 napisał/a:

Dobrze, że dziadek nogi sobie nie odstrzelił, gdy szamotał się wyjmując tę kniejówkę...



Jak by sobie nogę lub kuśkę odstrzelił to też by mogło być ciekawie.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2020-09-03, 12:58 6
Pewnie Jakub Wendrowycz spotkał Bardaków
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-09-03, 13:22 4
gustav665 napisał/a:

Widzisz, że szalony dziadek wyciąga nieudolnie strzelbę, trochę to trwa i masz chwile do zastanowienia się co robić. Co robisz? Nagrywasz filmik stojąc i czekając z zaciekawieniem co się wydarzy.



pewnie nagrywal, smiejac sie z dziadka krzyczac co ty mi mozesz zrobic. nie przewidzial tylko tego ze stary 80 letni dziadek nie ma i tak nic do stracenia;d
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-09-03, 13:41
Widzisz że dziadek wyciąga strzelbę ale jesteś z katolickiego ciemnogrodu pl wiec stoisz i się patrzysz aż dostaniesz kulkę między oczy end
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-09-03, 14:18
gustav665 napisał/a:

Widzisz, że szalony dziadek wyciąga nieudolnie strzelbę, trochę to trwa i masz chwile do zastanowienia się co robić. Co robisz? Nagrywasz filmik stojąc i czekając z zaciekawieniem co się wydarzy.



gdyby nie nagrywal, nie mialbys co ogladac
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2020-09-03, 14:46
Dostali jedną szansę
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2020-09-03, 15:03
tag na filmiku RU CHP chyba wszysto wyjaśnia o pochodzeniu materiału
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-03, 16:15
Dziadek powinien dostac medal, oczyscil pule genetyczna z ludzi bez instynktu samozachowawczego, mam nadzieje, ze to w Polsce.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2020-09-03, 16:38
Rosja na pełnej:
"W regionie Kemerowo szalony dziadek zastrzelił swojego sąsiada. Zginął jeden mężczyzna, ranny został 14-letni nastolatek.

Mężczyzna zbliżył się do rodziny sąsiada, chowając pod ubraniem myśliwską strzelbą. Rozpoczęła się potyczka słowna, gdy nagle dziadek wyjął broń i najpierw uderzył sąsiada, a potem zaczął strzelać. Jednym strzałem zabił męża sąsiadki, a drugim zranił jej syna w ramię. Udało im się zatrzymać dziadka, teraz pracują z nim śledczy."
Zgłoś
Avatar
tomashm 2020-09-03, 20:24
gustav665 napisał/a:

Widzisz, że szalony dziadek wyciąga nieudolnie strzelbę, trochę to trwa i masz chwile do zastanowienia się co robić. Co robisz? Nagrywasz filmik stojąc i czekając z zaciekawieniem co się wydarzy.



Kolego ani rodzicom, ani sobie nie ufam tak jak ufałem swojemu dziadkowi.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-09-03, 21:23
To są właśnie sytuacje w których powątpiewam w uwolnienie dostępu do broni palnej dla wszystkich w Polsce..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie