18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
mygyry 2017-04-14, 21:28 35
Nie wiedziałem czy przeklinasz czy śpiewasz tekst ze swojej "muzy"
Zgłoś
Avatar
GabKraj 2017-04-14, 21:50 123
Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapierdalasz i na siłe musisz być pierwszy?
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-04-14, 21:51 1
Ale na koniec włączył kierunek, co za debil
Zgłoś
Avatar
ssm 2017-04-14, 21:54 22
Po tej piosence pewnie zadzwoniles na policje...)
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-04-14, 22:38 22
Ja pierdole. Rak uszu...
Zgłoś
Avatar
Donwasyll 2017-04-15, 0:12 11
gówno burza się zaczęła na temat tego czego kierowca słuchał 5 komentarz w tym 3 na temat muzyki . Co za ludzie ..
Zgłoś
Avatar
bartekketrab 2017-04-15, 0:36 34
To się nazywa fachowo " zasada ograniczonego zaufania " .Czyli jakie rapsy w samochodzie by nie grały , widząc koparkę i 2 wozy za nią , zakładamy że któryś zacznie wyprzedzać . Chociaż nic na to nie wskazuje ...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-15, 0:52 24
Cytat:

gówno burza się zaczęła na temat tego czego kierowca słuchał 5 komentarz w tym 3 na temat muzyki . Co za ludzie ..


No to dodam troszeczkę urozmaicenia i powiem, że masz małego kutasa.

Lepiej?
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-04-15, 8:17 2
kierowca peżota. na tych to biorę poprawkę zawsze. tak samo jak suzuki swift albo nissan micra - na 100% baba.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-04-15, 8:26 1
@up Znałem jeżdżącą micrą K11 babkę, której 99% facetów mogło spaliny wąchać, tak dobrze jeździła.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-04-15, 9:35 5
bartekketrab napisał/a:

To się nazywa fachowo " zasada ograniczonego zaufania " .Czyli jakie rapsy w samochodzie by nie grały , widząc koparkę i 2 wozy za nią , zakładamy że któryś zacznie wyprzedzać . Chociaż nic na to nie wskazuje ...



Amen
Zgłoś
Avatar
slig01 2017-04-15, 9:58 32
Jak mnie wkurwiają takie cwaniaki z miodem w uszach, które muszą z rozpędu przeskoczyć całą kolumnę. Nie pomyśli taki buc, że ktoś przed nim też chce tę koparkę wyprzedzić tylko musi się wpieprzyć jak zasrany właściciel drogi. PIWO dla "dziadka" nawet krata piwa a Ciebie autorze ta kopara powinna rozjechać. Kiedyś serio skończysz w rowie.
Zgłoś
Avatar
Pilotn22 2017-04-15, 10:17 53
Czy Was do reszty już pojebało? Tylko dlatego, że koleś słucha innej muzyki niż Wy, pierdolicie o słuszności dziadka. Kurwa, ładna prosta, żaden z samochodów nie sygnalizuje wyprzedzania ani nawet się nie wychyla to co miał autor robić? Jeździć jak Wy w swoich jebanych 1.6 tdi kolejne 2 km za koparka? Jak chcesz wyprzedzić to ZAWSZE patrzysz w lusterko i koniec tematu. Pomijam brak sygnalizacji. Kurwa kocham idealnych kierowców z sadistica, którzy nigdy nie wyprzedzili dwóch pojazdów na raz, po mieście jeżdżą 45km/h, a na autostradzie wyzywaja każdego kto jedzie 150km/h i więcej, bo pirat.
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2017-04-15, 10:20 52
GabKraj napisał/a:

Ok, powinien popatrzeć w lusterko, ale widzisz, że jedzie jakaś koparka, którą i tak by wyprzedzili, więc po co zapierdalasz i na siłe musisz być pierwszy?



bartekketrab napisał/a:

To się nazywa fachowo " zasada ograniczonego zaufania " .Czyli jakie rapsy w samochodzie by nie grały , widząc koparkę i 2 wozy za nią , zakładamy że któryś zacznie wyprzedzać . Chociaż nic na to nie wskazuje ...



slig01 napisał/a:

Jak mnie wkurwiają takie cwaniaki z miodem w uszach, które muszą z rozpędu przeskoczyć całą kolumnę. Nie pomyśli taki buc, że ktoś przed nim też chce tę koparkę wyprzedzić tylko musi się wpieprzyć jak zasrany właściciel drogi. PIWO dla "dziadka" nawet krata piwa a Ciebie autorze ta kopara powinna rozjechać. Kiedyś serio skończysz w rowie.



Matko... proponuję więcej myśleć niż pisać.

Mało razy ktoś przed wami jedzie po krajówce i mając możliwość wyprzedzenia robi to dopiero po 14 kilometrach jazdy z prędkością 40 km/h? Nie każdy od razu wyprzedza taką koparkę/kumbajn/traktor/dziadka w sejczento, są tacy co czekają aż takowy sam zjedzie.

Natomiast przed rozpoczęciem wyprzedzania MASZ PIERDOLONY OBOWIĄZEK spojrzeć w lewe lusterko czy aby przypadkiem nie zagrozisz swoim manewrem żadnemu innemu uczestnikowi ruchu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie