18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
r061071 2019-10-10, 22:54 8
Gruby pewnie narobił w gacie
Zgłoś
Avatar
krylo9222 2019-10-10, 23:03 46
Jeszcze stary chuj sobie na wytłumaczenie wymyślił, że go inny samochód stuknął zamiast przyznać, że jest zmęczony i zjechać.... No ta, najlepiej kurwa jechać dalej i w końcu w coś zajebać i zabić kogoś. A żeby tak sam jechał i w coś zajebał to bym się nawet ucieszył, że jednego starego pojeba mniej na drogach, bo prędzej dojdzie do tragedii niż wytłumaczysz takiemu chujowi, że już sie za kierownicę nie nadaje.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2019-10-11, 0:06 4
krylo9222 napisał/a:

Jeszcze stary ch*j sobie na wytłumaczenie wymyślił, że go inny samochód stuknął zamiast przyznać, że jest zmęczony i zjechać.... No ta, najlepiej k***a jechać dalej i w końcu w coś zaj***ć i zabić kogoś. A żeby tak sam jechał i w coś zaj***ł to bym się nawet ucieszył, że jednego starego pojeba mniej na drogach, bo prędzej dojdzie do tragedii niż wytłumaczysz takiemu ch*jowi, że już sie za kierownicę nie nadaje.



W skrócie : Stary tępy chuj !
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2019-10-11, 0:24 13
Za "Ricka i Mortiego w przyszłości zawsze piwko".
PS: Nie sądziłem, że skubaniutki tak się spaśnie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-10-11, 0:46 17
To jest przykre ale wszyscy będziemy starzy, a przynajmniej ci co dożyją , i wtedy też tacy będziemy.

Jesteś zmęczony, śpiący, nie czujesz się na siłach to kurwa zjedź i odpocznij, prześpij się, zjedz coś słodkiego, wypij kawę i dopiero jedź dalej.

Pisałem to wiele razy i napiszę to kolejny raz:
Osoba która przysypia za kółkiem bo jest skrajnie zmęczona stwarza w chuj większe zagrożenie na drodze niż ci wszyscy słynni wczorajsi kierowcy i "po jednym piwku" co wydmuchują jakieś grosze powyżej 0.2 albo nawet ktoś po fecie albo kokainie.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-10-11, 0:59 3
UP coś słodkiego może mieć odwrotny skutek u niektórych, są badania który potwierdzają że po 50ml wódy wyostrza się koncentracja i reakcja jest szybsza
z fetą i koksem bym nie szalał z takimi stwierdzeniami, wdziałem niedawno tu "kokosowe" zombi
trochę km zrobiłem, wiem że można taką senność zwalczyć i przetrwać ale zawszę jak tylko mogę, a to tak z 95% przypadków, zatrzymuję się i wychodzę z samochodu, często jeżdżę z psem to kawałek z nim się przebiegnę, wracam i chwilę siedzę w samochodzie jak jest kiepsko to drzemka z 10-15 min, czasami nawet 5 wystarczy, lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać, ale teraz ludziom za bardzo się spieszy
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-10-11, 1:21 3
Jebany... Jak ja zasypiam to z miejsca jakąś stacja chwilą odpoczynku, walniety energol, plaski po pysku i dopiero w drogę... Dziadyga chyba chce kogoś zabić ze sobą jak pisał wyżej krylo... Jeszcze sobie wymówki i kłamstwa grubemu rzuca... co za stara parowa
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-11, 6:41 2
wiek nie ma żadnego znaczenia tylko w jakim stopniu czujesz się odpowiedzialny,

Hrabia Drapula, piwko
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-10-11, 7:17 2
Hrabia Drapula napisał/a:

UP coś słodkiego może mieć odwrotny skutek u niektórych, są badania który potwierdzają że po 50ml wódy wyostrza się koncentracja i reakcja jest szybsza
z fetą i koksem bym nie szalał z takimi stwierdzeniami, wdziałem niedawno tu "kokosowe" zombi
trochę km zrobiłem, wiem że można taką senność zwalczyć i przetrwać ale zawszę jak tylko mogę, a to tak z 95% przypadków, zatrzymuję się i wychodzę z samochodu, często jeżdżę z psem to kawałek z nim się przebiegnę, wracam i chwilę siedzę w samochodzie jak jest kiepsko to drzemka z 10-15 min, czasami nawet 5 wystarczy, lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać, ale teraz ludziom za bardzo się spieszy



Jesteś jednym z tych zwyroli, których pamiętałbym na dłużej. Wyobraziłem sobie sytuację, w której wracam z imprezy i "ktoś" ma mnie podwieźć. Wsiadam, a tu siedzisz taki wpatrzony w drogę i mówisz trzymając mocno kierownicę "Aa wiecie, że po paru piwach kierowca ma dużo lepszą percepcjęę?"
Zgłoś
Avatar
krzychuzfirmy 2019-10-11, 9:12 6
Cytat:

lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać



A to nie było tak ? :

Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-10-11, 12:27 7
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-10-11, 18:27 3
Nigdy się nie przyznawaj!

Zgłoś