18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 10:54 1
Halman napisał/a:

układaj sobie dalej swój świat zgodnie z linią kremla bo i tak już nikt tego nie kupi



Tak myślałem. Z dupy wziąłeś sobie filmik gdzie gościa pewnie zgarneli za brak biletów i dokładasz swoje wysrywy antyryskie.

Ukrainka podpala się w Kijowie po tym jak jej mąż zostaje siłą zaciągnięty do armii Zelenskiego

Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-08-10, 11:41 5
Siriuz napisał/a:

Tak myślałem. Z dupy wziąłeś sobie filmik gdzie gościa pewnie zgarneli za brak biletów i dokładasz swoje wysrywy antyryskie.
Ukrainka podpala się w Kijowie po tym jak jej mąż zostaje siłą zaciągnięty do armii Zelenskiego



no i? w rosji bylby to powod do radosci, bo mąż/syn wroci w czarnym worku, to wpadnie 5 milionow rubli na konto
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-08-10, 11:41
Ze łapa nie chrupła w nadgarstku. Ma jeszcze dużo wapna Papa Smerf
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 11:43
gdpmKekw napisał/a:

no i? w rosji bylby to powod do radosci, bo mąż/syn wroci w czarnym worku, to wpadnie 5 milionow rubli na konto



Ale zgadzamy się, że to zachowanie haniebne, dzikie i niehumanitarne?
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-08-10, 11:55 2
Strasznie zebany kraj, strasznie zebane społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-08-10, 11:56 3
Siriuz napisał/a:

Ale zgadzamy się, że to zachowanie haniebne, dzikie i niehumanitarne?



to znaczy co konkretnie? doprowadzenie sila do wojska?
to jest legalne akurat, w polsce niestawienie sie do jednostki wojskowej po zawiadomieniu jest przestepstwem, na ukrainie panuje stan wojenny i kazdy mezczyzna spelniajacy warunki moze byc powolany do wojska
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 11:59 1
gdpmKekw napisał/a:

to znaczy co konkretnie? doprowadzenie sila do wojska?
to jest legalne akurat, w polsce niestawienie sie do jednostki wojskowej po zawiadomieniu jest przestepstwem, na ukrainie panuje stan wojenny i kazdy mezczyzna spelniajacy warunki moze byc powolany do wojska



W czasie okupacji niemieckiej też wiele bestialskich zachowań było "legalnych"... zresztą zajebisty to musi być kraj w którym trzeba pod groźbą kary śmierci zmuszać ludzi do walki w jego obronie
Zgłoś
Avatar
gdpmKekw 2024-08-10, 12:07 5
Siriuz napisał/a:

W czasie okupacji niemieckiej też wiele bestialskich zachowań było "legalnych"... zresztą zajebisty to musi być kraj w którym trzeba pod groźbą kary śmierci zmuszać ludzi do walki w jego obronie



ale przeciez tak zawsze bylo i zawsze bedzie,
Art. 85 Konstytucji „Obowiązek obrony Ojczyzny spoczywa na wszystkich obywatelach Rzeczypospolitej Polskiej”
to nie jest bestialskie, bedac obywatelem Polski jakby od urodzenia masz "podpisane" ze w razie wojny bedziesz musialbyc gotowy zginąć, a w razie dezercji byc sądzony przez sądy wojskowe tj. rozstrzelany.
bycie w wojsku to nie tylko siedzenie w okopie w donbasie, bo 90% jest zdala od dzialan wojskowych tj. logistyka/fabryki i takie tam
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-10, 13:31
Udało ci się w ostatniej minucie edytować temat. Nie masz życia. Wygrałeś.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-10, 13:55 1
Andrzejas napisał/a:

@ ! Tak bez uszczypliwości Jesteś tu od 14 lat, czyli w przybliżeniu od 5110 dni
Daje to średnio prawie dwa tematy i 4,5 posta dziennie.
Ponad 500 piw każdego dnia ląduje na twoim koncie.
Płaci Ci Centek chociaż za to?
Bo powinien...



Halman siedzi na sadolu jako wolontariusz.
I niech tak pozostanie.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-10, 14:27
Krótko ze starą parówa, brawo dla Panów.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-10, 15:08 2
dziadek przeżył gorszych od tych bohaterów, i być może ich też przeżyje
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-10, 15:12 2
Hitler też uwielbiał Wagnera.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-10, 15:53 4
tłumaczenie z google:
"Żałuję, że musiałem urodzić się w kraju, w którym ludzi nie uważa się za ludzi.” W Moskwie dwóch pasażerów pobiło i siłą wyciągnęło z autobusu 87-letniego emeryta. Wydawało im się, że nazwał najemników Wagnera PMC mordercami. Wszczęto przeciwko nim sprawę o chuligaństwo.
W Moskwie wszczęto postępowanie karne o chuligaństwo (art. 213 kodeksu karnego) przeciwko dwóm mężczyznom, którzy zaatakowali w autobusie 87-letniego emeryta Dmitrija Grinchy – poinformowały RIA Novosti wieczorem 9 sierpnia organy ścigania. Agencja nie podaje żadnych innych szczegółów na ten temat, w tym nazwisk osób zamieszanych w sprawę.

Atak na Grinchię stał się znany 9 sierpnia. Jak powiedział OVD-Info świadek zdarzenia, po tym jak autobus przejechał obok pomnika najemników Wagnera PMC, dwóch mężczyzn zaczęło obrażać emeryta, w tym nazywać go „faszystą”. Zdaniem Podema mówimy o pomniku na ulicy Varvarka. Ludziom wydawało się, że Grinch nazwał bojowników PMC mordercami. Siłą wypchnęli emeryta z autobusu, wykręcając mu ręce, i przekazali pełniącemu dyżur funkcjonariuszowi policji drogowej.

Zdarzenie zostało nagrane na wideo przez jednego z pasażerów autobusu. Na nagraniu widać, jak jeden z mężczyzn uderza Grincha w klatkę piersiową. Jeden z pasażerów autobusu próbował interweniować w konflikcie.
W rezultacie policja zatrzymała zarówno Grincha, jak i napastników. Na komisariacie napastnicy złożyli doniesienie przeciwko emerytowi. Został zwolniony bez sporządzenia protokołu.

Prawnik emeryta z OVD-Info Oscar Czerdzhiev powiedział, że ofiara zwróciła się do policji o wszczęcie sprawy karnej przeciwko napastnikom. Emeryt powiedział obrońcy, że z jego strony nie doszło do żadnych nielegalnych lub nielegalnych działań. „Po prostu spokojnie pojechał autobusem do kliniki na Kropotkinskaya. I w tym momencie dwóch obywateli, jak mi powiedział oskarżony, ojciec i syn, zaczęło go żądać i kazać mu jechać z nimi, jak mówili, „na Łubiankę” – Czerdżiew opowiedział historię oskarżonego.
Według prawnika Grinchy złożył skargę na napastników, twierdząc, że doznał obrażeń fizycznych z pobudek chuligańskich. Ponadto emeryt miał aparat słuchowy, który po zdarzeniu zniknął. Policja obiecała przeprowadzić dochodzenie w ciągu trzech dni. „Jeśli odmówiono nam wszczęcia sprawy karnej, złożymy odwołanie od odmowy do prokuratury i tak dalej. Jutro Dmitrij Pawłowicz pojedzie filmować pobicia i przejdzie badania lekarskie” – powiedział Czerdżiew.

W rozmowie z dziennikarzem Ilją Azarem Grinchy powiedział, że „nikogo nie zhańbił”, ale „po prostu przypomniał sobie, że w 1937 r. wszystkich moich bliskich rozstrzelano”. W 2021 roku Moskiewskie Muzeum Historii Gułagu w ramach projektu „Mój Gułag” opublikowało film ze wspomnieniami emeryta.
Ojciec emeryta, Pavel Grinchy, pracował jako szef działu planowania Cywilnej Floty Powietrznej. Podczas podróży służbowej do Chabarowska został aresztowany, oskarżony o szpiegostwo na rzecz Japonii i stracony w 1938 r. Po zatrzymaniu ojca Dmitrij Grinchy wraz z matką pozostali w Moskwie i ukrywali się przed ewentualnym aresztowaniem. Grinch poznał swoje prawdziwe imię dopiero, gdy miał 15 lat. Potem dowiedział się, że jego ojca uznano za „wroga ludu”.

Grinch nie wie, dlaczego został zaatakowany. „Napisałem [policji] wyjaśnienie, że nie wiem, dlaczego jaja w mózgu mężczyzny oszalały i zaatakował mnie” – powiedział Azarowi. Według emeryta po ataku bolą go plecy: „To było tak, jakby mnie bili w nerki. Trudno jest oddychać. Uderzyli mnie łokciem w klatkę piersiową”.

Azar powiedział, że musi zakończyć rozmowę z emerytem, ​​bo do Grincha przyjechała karetka. „Po prostu żałuję, że musiałem urodzić się w kraju, w którym ludzi nie uważa się za ludzi. Porządnych ludzi” – powiedział Grinchy dziennikarzowi na pożegnanie.

Meduza
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-08-10, 17:00 2
ruskie to poje.y najgorszy sort pfuuu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie