18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:24
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
Avatar
Driver19cm 2024-08-10, 9:37 38
Świat siriuza i jego ruski mir, w pełnej okazałości
Zgłoś
Avatar
SmokPoracha 2024-08-10, 9:39 28
Wspaniała kacapska postawa patriotyczna. W nagrodę dla uczestników zajścia Ministerstwo Obrony powinno ufundować miesięczną wycieczkę na front do Doniecka.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 9:53 11
Wagner to zawsze był psychol! Do tego w Białymstoku go grali.



[ Dodano: 2024-08-10, 10:02 ]
Driver19cm napisał/a:

Świat siriuza i jego ruski mir, w pełnej okazałości


W zasadzie nie jest tak źle wyglądało bo @siriuz ma rozstrojenie jaźni na trzy osoby: on sam prorosyjska agentura w służbie socjalizmu, drugi to: @dżonyłojlker alkoholik z Białegostoku i trzeci, @roddick2251 coś jakoś tak, który jest tak tajemniczy i ukradkiem likwiduję banderę za pomocą młot i sierpa.
Więc @sieiuz to jeden oszołom z boarderline.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-08-10, 10:02 1
Też nie lubię Wagnera, ta muzyka jest zbyt pompastyczna, Bach rządzi
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-10, 10:04 20
Driver19cm napisał/a:

Świat siriuza i jego ruski mir, w pełnej okazałości


Ja się zastanawiam, gdzie się podziali ci wszyscy "samodzielnie myślący" fani Rosji? Od początku operacji kurskiej siedzą cicho. Chyba te ich "niezależne" źródła nie powiedziały im jeszcze co mają myśleć...

Nie tylko tu, ale w całym polskim internecie się uspokoiło. Kreml musi być w szoku.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-10, 10:11 7
Cytat:

W moskiewskim autobusie dwóch bandytów pobiło 87-letniego emeryta Dmitrija Hrinczija, ponieważ rzekomo nazwał wagnerowców „zabójcami dzieci i kobiet”. Po pobiciu dziadek został przekazany policji.

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-10, 10:13 1
@Halman ! Tak bez uszczypliwości Jesteś tu od 14 lat, czyli w przybliżeniu od 5110 dni
Daje to średnio prawie dwa tematy i 4,5 posta dziennie.
Ponad 500 piw każdego dnia ląduje na twoim koncie.
Płaci Ci Centek chociaż za to?
Bo powinien...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 10:14 7
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ja się zastanawiam, gdzie się podziali ci wszyscy "samodzielnie myślący" fani Rosji? Od początku operacji kurskiej siedzą cicho. Chyba te ich "niezależne" źródła nie powiedziały im jeszcze co mają myśleć...
Nie tylko tu, ale w całym polskim internecie się uspokoiło. Kreml musi być w szoku.


@siriuz się dzielni trzyma. Pewnie tylko dla tego że spierdolil do Białorusi i. Szmydtem kwiatki Emilowi Czemki na grobie zmieniają.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-10, 10:24 1
Śmierć wszystkim ruskim. Tym którzy podają się za ukraińców też....ahhh )
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-10, 10:27
I bardzo dobrze staremu dziadowi. Myśli że jak przeżył wojnę to wszystko mu wolno.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 10:30 1
Zlot komunistyczny widzę, czy raczej gejowski? Driver19, turbobaron i CzarnyPan kocmoluch Doborowe towarzystwo W sobotę nie macie warty na kasie w biedronce? Ciekawe gdzie kończą Ukraińcy, którzy źle się wypowiedzą o Zelenskim lub o jego działaniach.
A do Halmana - skad my mamy wiedzieć o co tam poszło? Skąd Ty wziąłeś te informację?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 10:33 5
Siriuz napisał/a:

A do Halmana - skad my mamy wiedzieć o co tam poszło? Skąd Ty wziąłeś te informację?



a po co ci mam dawać namiary jak ty wierzysz tylko kremlowskiej propaganduszce
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-10, 10:38 5
Halman napisał/a:

a po co ci mam dawać namiary jak ty wierzysz tylko kremlowskiej propaganduszce



Ja nie wierze nikomu, więc pierdolisz jak zwykle. Nawet bym się nie przypierdolił bo wrzucasz non-stop gówno z gównianym podkładem muzycznym, ale gdyby ktoś wrzucił ten film twierdząc, że dziad mówi zle o Zelenskim i został spacyfikowany przez kijowskich wyrostków, to zaraz zleciały by się te tęczowe gejki wyżej pokrzykując "dowody!", "skąd wiadomo?", "pomówienia!"

[ Dodano 2024-08-10, 10:48 ]
Tak wyglada rekrutacja do oddziałow Zelenskiego - czy tego się boicie sadolowi Ukraińcy?
sadistic.pl/rekrutacja-do-armii-zelenskiego-vt596338.htm
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 10:49 14
Siriuz napisał/a:

Ja nie wierze nikomu, więc pierdolisz jak zwykle. Nawet bym się nie przypierdolił bo wrzucasz non-stop gówno z gównianym podkładem muzycznym, ale gdyby ktoś wrzucił ten film twierdząc, że dziad mówi zle o Zelenskim i został spacyfikowany przez kijowskich wyrostków, to zaraz zleciały by się te tęczowe gejki wyżej pokrzykując "dowody!", "skąd wiadomo?", "pomówienia!"



układaj sobie dalej swój świat zgodnie z linią kremla bo i tak już nikt tego nie kupi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie