18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Dziadka złapały wspomnienia
~Velture • 2023-07-04, 17:08
W trakcie trwania wojny, nieoczekiwany incydent miał miejsce, gdy starsza osoba niespodziewanie wtargnęła na pole walki. W tym zamieszaniu, istniało ryzyko, że żołnierz mógłby przypadkowo postrzelić intruza. Starsza osoba zainterweniowała, atakując rękami, jednak dwie inne osoby szybko zareagowały i odciągnęły ją na bok, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim obecnym.

W tle można było usłyszeć efekty eksplozji i strzałów z pistoletów, które tworzyły atmosferę dramatyczności. Choć sytuacja była nieoczekiwana i chaotyczna, ekipa zdołała poradzić sobie z incydentem, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom i kontynuując pracę.



Zgłoś
Avatar
Vanish2312 2023-07-05, 9:40 2
Skąd ty kurwa te opisy bierzesz, idź ty może książki pisz jak taki kreatywny jesteś XD. I to jest kurwa sadistic a nie youtube ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-07-05, 11:47 1
Vanish2312 napisał/a:

Skąd ty kurwa te opisy bierzesz, idź ty może książki pisz jak taki kreatywny jesteś XD. I to jest kurwa sadistic a nie youtube ja pierdole.



Mnie się podoba pamiętam użytkownika Fantastico i on zajebiste te opisy pisał no przynajmniej mnie się podobały
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-07-06, 1:39
MysteryMan napisał/a:

Mnie się podoba pamiętam użytkownika Fantastico i on zajebiste te opisy pisał no przynajmniej mnie się podobały



Fantastico był niezły ananas
Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2023-07-08, 20:20
Ta na kapiszony
Zgłoś