18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Dziadka złapały wspomnienia
~Velture • 2023-07-04, 17:08
W trakcie trwania wojny, nieoczekiwany incydent miał miejsce, gdy starsza osoba niespodziewanie wtargnęła na pole walki. W tym zamieszaniu, istniało ryzyko, że żołnierz mógłby przypadkowo postrzelić intruza. Starsza osoba zainterweniowała, atakując rękami, jednak dwie inne osoby szybko zareagowały i odciągnęły ją na bok, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim obecnym.

W tle można było usłyszeć efekty eksplozji i strzałów z pistoletów, które tworzyły atmosferę dramatyczności. Choć sytuacja była nieoczekiwana i chaotyczna, ekipa zdołała poradzić sobie z incydentem, zapewniając bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom i kontynuując pracę.



Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-07-04, 17:26 20
"W tym zamieszaniu, istniało ryzyko, że żołnierz mógłby przypadkowo postrzelić intruza".

Czym kurwa ? Ślepakami ??
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-07-04, 17:31 4
maxkulczyk napisał/a:

"W tym zamieszaniu, istniało ryzyko, że żołnierz mógłby przypadkowo postrzelić intruza".
Czym kurwa ? Ślepakami ??



Coś tam wybuchało. Jak stary by dostał petardą w ryj to znowu by obwinili Tuska. Fur Dojczland
Zgłoś
Avatar
djoshin 2023-07-04, 18:06 3
Chciał zmienić przebieg wojny jak w filmie strażnik czasu
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-07-04, 18:45 5
Dziadku się popierdoliło we łbie myślał że dalej z niemcami walczy
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-04, 18:47 2
Dziadziowi z demencją załączył się bohater i poszedł rozbrajać szwabów.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-04, 19:05 1
Janko napisał/a:

Dziadku się popierdoliło we łbie myślał że dalej z niemcami walczy



Mój dziadek co noc krzyczał przez sen, dręczyły go wspomnienia z wojny. Babcia od tego wszystkiego postanowiła ogłuchnąć na jedno ucho i spała na tym zdrowym, aby dziadka nie słyszeć. Z nocnych krzyków dziadek przeszedł do rękoczynów i lał babcię przez sen
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-07-04, 19:46 6
darek1234 napisał/a:

Mój dziadek co noc krzyczał przez sen, dręczyły go wspomnienia z wojny. Babcia od tego wszystkiego postanowiła ogłuchnąć na jedno ucho i spała na tym zdrowym, aby dziadka nie słyszeć. Z nocnych krzyków dziadek przeszedł do rękoczynów i lał babcię przez sen



I chuj mnie interesuje twoja patologia.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-07-04, 20:25
Nie no to już są kurwa jaja.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2023-07-04, 20:42 2
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-07-04, 21:33
Dziadek pewnie choruje na tego Niemca co wszystko chowa. Pamięta lepiej czasy z tamtego tysiąclecia. Tu taka okazja się zemścić na oprawcy który zgwałcił jego matkę, siostrę, a jemu jak miał 5 lat wylizać berło na koniec. Tym właśnie akcentem ukończył listę którą obiecał zrobić za życia.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2023-07-04, 21:41 2
Oddziały zaporowe nie odciągały z pola walki, coś im się pojebalo że wytargali dziadka gdy szarżował na szkopa.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-07-04, 23:34 1
Tak czytam te twoje opisy i mam jakieś takie skojarzenie z Fantastico
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2023-07-04, 23:48
Na ukrainę go....
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2023-07-05, 1:55 2
maxkulczyk napisał/a:

"W tym zamieszaniu, istniało ryzyko, że żołnierz mógłby przypadkowo postrzelić intruza".
Czym kurwa ? Ślepakami ??



Tak kurwa ślepakami, właśnie w ten sposób pare lat temu młody chłopak nieumyślne odebrał sobie życie przez postrzał właśnie z broni na " Kurwa ślepaki".

Miałem okazje z tych Kurwa ślepaków oberwać z 3 metrów, dwa odłamki łuski wbite w nogę.

Więc tak, można kurwa ślepakami zrobić komuś krzywdę, a nam materiał na harda,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie