18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
cuurniprime 2020-11-03, 15:24 5
Spedalić się na starość...
Zgłoś
Avatar
HrabiaCzarneWiadro 2020-11-03, 16:19 10
Zgodnie z tradycją obrazek "It's a trap" powinien być dodany w komentarzu przez niezależnego bystrego obserwatora ;]
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2020-11-03, 17:06 2
Tam nie widać kutasa
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-03, 18:31 7
marcinbobek napisał/a:

Tam nie widać ku*asa



Ale widać jak żongluje torbą w czerwonych majtach...
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2020-11-03, 19:26
Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać

Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-03, 19:41 3
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga



Hahah z całego serca życzę Ci takiej baby każdego dnia i temu dziadkowi też

PS: Popatrz jak ten chłop eee znaczy baba wstaje (czas 1:19 ). Mam nadzieję, że lubisz hot-dogi po brazylijsku . W każdym razie twoje zdrowie smakoszu życia ,a z wody po parówkach mozna przygotować nawet herbatę
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-11-03, 20:31 5
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga



Jeszcze by ci ta "pusia" w gardle stanęła
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-03, 20:38
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki



Ktoś tu się podniecił ....ale żeby typa za babę wziąć?
Zgłoś
Avatar
bania88 2020-11-03, 20:46
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga



Haha, jak twoja ma taką "gładziutką pusię" to współczuję xD
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2020-11-03, 21:34
Chłopaki a może Wy tam chcecie zobaczyć kutasa ? Wiecie jak covid upośledza smak to vaginosceptytyzm robi figle z oczami
Zgłoś
Avatar
kacu89 2020-11-05, 15:53
Nagrywający się cieszy jakby miał dałna.
Zgłoś