18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
igorektgk 2014-02-14, 23:34
pierdolona ustawka filmik zrobiony tylko po to aby na nim zarobic.
Zgłoś
Avatar
Steewie 2014-02-14, 23:41 27
To nie faek jest sporo filmikow z tym dziadkiem i na każdym mu odpierdala
Zgłoś
Avatar
FuFu. 2014-02-14, 23:47 5
Jak dla mnie chujowe, słaba ta ustawka. W sumie to nie wiem czy chciałbym aby cały internet uważał mojego dziadka za pojebusa, który się wkurwia tylko dlatego ze jakiś ptaszek nie leci po jego myśli, ale czego się nie robi dla pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
RudyCygan 2014-02-15, 0:22
@igorektgk

Napisałem, że to fake no i po co by to mieli robić?

@up

Murica.
Zgłoś
Avatar
Maurel88 2014-02-15, 0:26 1
to nie fake dziadek ma nerwice i każda porażka go denerwuje, a koleś go nagrywa bo to śmiesznie wygląda i do tego trzepie kase
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2014-02-15, 9:48 11
Kurwa dziadek internetu dawno go nie widziałem :)przechuj jebany najlepiej jak na hardzie pazura sobie zrywa

kurwa same gimby tu siedza co twierdza ze to ustawka i fake, ten dziadek to jakis choleryk zanurzcie kutasa w internet to sie dowiecie :/ ja pierdole na hardzie jest film gdzie zrywa sobie paznociec z grzybica i tez morde wydziera , jest film jak mu schowali ciasta to tez pol domu rozjebal bo sie wkurwil.Mlode pokolenie rurek i grzywek sie tu zainstalowalo co chuja widzieli.CZAS UMIERAC
Zgłoś
Avatar
RudyCygan 2014-02-15, 10:09
@up

Widziałem to z ciastem, dla mnie to nadal fake. Nie wierzę, żeby taka patologia była...
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2014-02-15, 15:18
Ale o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2014-02-15, 16:07
Tak odchodząc od tematu- żenujące są te filmiki jak ludzie się wsciekają i rozwalają telefony- owszem, gra może i jest trudna, ale kto do kurwy nędzy każe im w nią grać? Jeśli kurwa nie potrafią przejśc pierwszego poziomu, to tylko i wyłącznie ich wina, a nie gry, która jest chyba na tyle dopracowana, że sama się nie przerywa bez powodu lub nie cofa do początku, jeśli gracz nic nie spieprzy. A poza tym za czasów stareńkich konsol pokroju NES czy Megadrive były też podobne w założeniu gry, gdzie gracz miał jedno czy dwa życia, a przegraną przepłacał rozpoczęciem od pocztku, i jakoś nikt kurwa afery nie robił. To nie gry robią się trudniejsze, tylko ludzie coraz bardziej głupi
Zgłoś
Avatar
witmac 2014-02-15, 16:25
tak prawdziwe jak teorie macierewicza
Zgłoś
Avatar
Capricentury 2014-02-15, 17:04
Ta gra serio wkurwia ! Ale wciaz - to fake .
Zgłoś
Avatar
Dvorak 2014-02-15, 17:27
Czas na zmianę pampersa
Zgłoś
Avatar
Izmael 2014-02-15, 17:54
Nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią w to grać. Mój rekord to 46
Zgłoś
Avatar
bylewolne 2014-02-15, 18:45
Albo fake, albo ten człowiek jest chory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie