18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Film nie ma na celu wybielać kibiców. Ci, którzy śledzą temat wiedzą dokładnie jak jest. Film ma na celu pokazać jakich metod używa policja w walce z kibicami Korony, którzy są represjonowani jak nigdzie indziej w Polsce. Dedykujemy to wideo również osobom, które nie śledzą dokładnie tematu. Liczymy także, że odpowiednie władze wreszcie zainteresują się sprawą o której mówi się w całej Polsce!

Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-06-12, 10:14 5
Jak ja czytam tych ludzi , którzy uważają że kibiców trzeba tępić bo odpalają race , palą krzesła na stadionie to mi się płakać ze śmiechu chce , czekam aż któryś wyleci z burdami na stadionach i ustawkach na mieście .

Polecam niektórym obejrzenie 5 razy filmiku który jest wrzucony , bo z tego co wnioskuje nawet nie obejrzeliście 5 minut.

Zauważam , że chodzi tu o to że policja weszła(niby na prośbę organizatora , "tonący brzytwy się trzyma") na sektory pod pretekstem uniemożliwienia gaszenia pożaru strażakowi , na filmiku widać że nikt nie trzyma strażaka ani nie przeszkadza mu w pracy , szkoda że niektórzy wrócili do starej gadki , kibol , ustawki , mordobicie , palące się stadiony , burdy na stadionach itd , tu nie chodzi o to ...

Naprawdę szkoda mi was ludzie ...
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-12, 10:32
Kto nie łamie prawa, ten może czuć się bezpiecznie. To jest fakt!

Zgłoś
Avatar
M................o 2013-06-12, 10:35
arkosek07 napisał/a:

Jak ja czytam tych ludzi , którzy uważają że kibiców trzeba tępić bo odpalają race , palą krzesła na stadionie to mi się płakać ze śmiechu chce , czekam aż któryś wyleci z burdami na stadionach i ustawkach na mieście .

Polecam niektórym obejrzenie 5 razy filmiku który jest wrzucony , bo z tego co wnioskuje nawet nie obejrzeliście 5 minut.

Zauważam , że chodzi tu o to że policja weszła(niby na prośbę organizatora , "tonący brzytwy się trzyma") na sektory pod pretekstem uniemożliwienia gaszenia pożaru strażakowi , na filmiku widać że nikt nie trzyma strażaka ani nie przeszkadza mu w pracy , szkoda że niektórzy wrócili do starej gadki , kibol , ustawki , mordobicie , palące się stadiony , burdy na stadionach itd , tu nie chodzi o to ...

Naprawdę szkoda mi was ludzie ...



Nie "niby" tylko w rzeczywistości na prośbę organizatora i taka jest prawda. Klub będzie umywał ręce, bo generalnie ze strony public relations to niezbyt wygodna perspektywa, ale taka jest prawda. Pogódźcie się z tym że wasze ukochane kluby, boją się kar finansowych bo budżety większości miejskich klubów i tak ledwo da się dopiąć i każde większe ekscesy, powodują coraz większe problemy finansowe. Szkoda, że wy tego nie rozumiecie, a później płaczecie i błagacie w urzędach miasta o przekazanie pieniędzy na klub.

Zanim odpalicie chuj wie po co te race, najpierw zastanówcie się co się stanie jeśli oprawa zajmie się bardziej niż zwykle, ludzie wpadną w panikę zaczną się tratować i wypadać z trybuny. Ja wiem, teraz dla was to jest śmieszne, ale gdyby w wyniku waszych kretyńskich zabaw ktoś zginął na stadionie, to organizator poszedłby siedzieć, bo w wyniku nie zastosowania się do ustawy, wynikło zagrożenie.

Poszukajcie, gdziekolwiek komentarza klubu, w którym klub wypiera się tego że to na ich prośbę policja rozpoczęła interwencję. Za chuj takiego czegoś nie znajdziecie.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-06-12, 11:10
Znajdź mi komentarz gdzie klub potwierdza , że prosił o interwencje policji , możemy się tak przekomarzać , po za tym nie wiem po co zwracasz się do mnie "płaczecie , błagacie , pogódźcie , waszych , poszukajcie" .
Ja wyrażam swoją opinie nt obejrzanego filmu , i jeśli ty nic nie widzisz w nim nic dziwnego to tylko współczuć .

Czemu wy wszyscy szukacie drugiego dna , owijacie kota ogonem , co by było gdyby , pierdolenie bez sensu i nie na temat ...
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2013-06-12, 11:28 2
@Cerastes
"W szczególności na Legii i Ruchu "
hahahahaha Ruch i patriotyzm? Chyba, że mówisz o tym niemieckim

"burdy na stadionach, ustawki na ulicach, kradzieże, gwałty, demolowanie wszystkiego po drodze"
ja pierdole niektórzy z was zatrzymali sie w latach 80/90 (+ wczesne lata XXIw). Otwórzcie czasami okno, wyłączcie telewizor albo idźcie się przejść na miasto/wieś
ps. jak sie kurwa edytuje posty? :|

o, własnie to zrobiłem...
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-12, 11:38 4
Wszyscy, co uważają kibiców za bydło - to śmiecie i przydupasy muslimskie. Tyle w temacie. Kibice Korony trzymajcie się i nie dajcie się prowokować. ZIWPJB.
Zgłoś
Avatar
M................o 2013-06-12, 15:40
arkosek07 napisał/a:

Znajdź mi komentarz gdzie klub potwierdza , że prosił o interwencje policji , możemy się tak przekomarzać , po za tym nie wiem po co zwracasz się do mnie "płaczecie , błagacie , pogódźcie , waszych , poszukajcie" .
Ja wyrażam swoją opinie nt obejrzanego filmu , i jeśli ty nic nie widzisz w nim nic dziwnego to tylko współczuć .

Czemu wy wszyscy szukacie drugiego dna , owijacie kota ogonem , co by było gdyby , pierdolenie bez sensu i nie na temat ...



Jeszcze raz powtarzam, według ustawy o imprezach masowych to na wniosek organizatora policja rozpoczyna swoją interwencję. Gdyby policja bez zgody organizatora rozpoczęła interwencję zapewniam was że zarząd klubu i jego rzecznicy prasowi byliby pierwszymi, którzy odnieśli by się do sytuacji i krytykowali by zachowanie policji. Jednak zarząd klubu tej sytuacji zbyt szeroko nie komentuje.
Proszę, czytajcie i dokładnie analizujcie to co się dzieje, bo później wychodzą z tego bzdury typu policja na polecenie Tuska, Putina czy loży masońskiej i kurwa reptalian wchodzi na sektor.

Łamiesz prawo, licz się z tym że będziesz miał problemy. Czy tak trudno to załapać?

A swoją drogą, jeśli kreujesz swój pogląd o czymś na podstawie jednego filmiku to nie dziel się tymi poglądami z innymi. Ja obiektywnie z zewnątrz obserwuję to wszystko od kilku lat i pomijając fakt że moim zdaniem cała ta interwencja policji i ich tłumaczenie się były zajebiście nieudolne to kibole nie pozostają bez winy.
Zgłoś
Avatar
szajkaa 2013-06-12, 17:00 1
Teraz to każdy kurwa mówi, że race są be i że powinno się za nie karać tych wstrętnych kiboli (dla naszego bezpieczeństwa ), bo prawo to prawo, a jak wam kurwa stawiają wszędzie fotoradary (dla naszego bezpieczeństwa ) to od razu wielkie oburzenie. Pierdolnijcie się w łeb co poniektórzy...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-06-12, 17:13
Macionso napisał/a:



Jeszcze raz powtarzam, według ustawy o imprezach masowych to na wniosek organizatora policja rozpoczyna swoją interwencję. Gdyby policja bez zgody organizatora rozpoczęła interwencję zapewniam was że zarząd klubu i jego rzecznicy prasowi byliby pierwszymi, którzy odnieśli by się do sytuacji i krytykowali by zachowanie policji. Jednak zarząd klubu tej sytuacji zbyt szeroko nie komentuje.
Proszę, czytajcie i dokładnie analizujcie to co się dzieje, bo później wychodzą z tego bzdury typu policja na polecenie Tuska, Putina czy loży masońskiej i kurwa reptalian wchodzi na sektor.

Łamiesz prawo, licz się z tym że będziesz miał problemy. Czy tak trudno to załapać?

A swoją drogą, jeśli kreujesz swój pogląd o czymś na podstawie jednego filmiku to nie dziel się tymi poglądami z innymi. Ja obiektywnie z zewnątrz obserwuję to wszystko od kilku lat i pomijając fakt że moim zdaniem cała ta interwencja policji i ich tłumaczenie się były zajebiście nieudolne to kibole nie pozostają bez winy.



Zaznaczam, że nie przypierdalam się do Ciebie i zaznaczam, że chuj mnie interesują i kibice i kibole. Aczkolwiek mam w zwyczaju sobie przejrzeć dostępny nowy materiał na sadolu i jeśli go nie obejrzę to się nie wypowiadam...i teraz moje pytanie jest takie;) Rozumiem, że ktoś pomimo tego, że jest ZAKAZ odpalił race. Ok. Więc dlaczego do kurwy jasnej, nie będą ścigać 2,3,10 ludzi tylko dostają mandaty przypadkowi ludzie? A ten gościu co rozkręca przez megafon impreze to już w ogóle zasłużenie ma pozamiatane. I zaznaczam, że odnoszę się tylko do tego materiału. A widzę, że rozmowa tutaj brnie w kierunku "bo wszyscy kibole sa chujowi".
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-06-12, 17:33
Policjant broni mnie przed kradzieżą
Policjant broni mnie przed napadem
Policjant broni mnie przed gwałtem
Lecz kto obroni mnie przed policjantem?
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-06-12, 23:29
Ten kraj jest jednak chory.. Przeczytałem większość komentarzy i stwierdzam, że policja i media zrobiły dobrą robotę.. Kurwa wy pustaki jebane, gapicie się w ten pierdolony telewizor i czytacie te debilne artykuły w internecie i we wszystko wierzycie. Tak się wychowuje baranów.

Przepraszam za te wszystkie przekleństwa i wyzwiska, ale normalnie krew mnie zalewa. Później się dziwić, że media i policja bezkarnie rozgłośnia kłamstwa na temat kibiców kiedy większość ludzi ma w dupie los kibiców i nie ważne co by zrobili to dla nich zawsze będą grupą matołów..

Ciekawi mnie tylko jedno, wszyscy z was co tak źle oceniają kibiców są takimi chodzącymi ideałami? Nigdy się nie upiliście, nigdy nic nie zrobiliście złego, nigdy nic nie rozwaliliście, nigdy źle się nie zachowywaliście itp itd? Proszę was, nigdy w to nie uwierzę. Pewnie większość z was raz na rok wrzuci parę złoty do puszki Wielkiej Orkiestry i pozamiatane. Wrzuciłem 2zł? Wrzuciłem, przecież pomagam kurwa.

Kibiców na stadionach jest kilkanaście tysięcy i KAŻDY jest inny. W tak dużym gronie znajdzie się kilkunastu idiotów co zacznie coś odpierniczać co nie oznacza, że wszyscy są tacy sami. No ale co ja tam wiem.. Przecież prawdomówne media wiedzą lepiej...

A tak w ogóle to zapraszam do akcji KOLORUJEMY na facebooku. Akcja ta została zorganizowana, żeby wyremontować domy dziecka. I pewnie was zdziwię, ale jest ona organizowana przez kiboli.
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-06-13, 1:02
to nie jest policja tylko zwykla psiarnia, tyle w temacie
Zgłoś