18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
neil 2012-03-05, 17:46
jak by ktos chcial to nuta the beatles - only a northerm song
Zgłoś
Avatar
siwielec29 2012-03-05, 18:16 1
LSD = słyszysz kolory, widzisz muzykę - gowno prawda !!!!!!!!!! tego typu zachowanie przypominaja piguly, a nie LSD - kurwa jakis baran przeczytal na scianie w szkole jakies gowno i probuje zasmiecic glowy innym! zapierdolisz znaczka to wroc z nastepna odpowiednia diagnoza i nie kopiuj kseroboy'u!!
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-03-05, 18:25 3
@up

O co ten bulwers człowieku ? Bierzesz LSD i piguły, że tak dobrze znasz ich działanie ? Czy też wyczytałeś na "ścianie w szkole" ?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-05, 18:38
Głos reportera brzmi jak Johny Deep z Las Vegas Parano i jeszcze ta tematyka, filmik krótki i czarno-biały ale za to jaki klimat. Chyba na starość zostanę ćpunem jak i tak mnie rak już będzie zżerał.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-03-05, 20:17 2
Plecionkarz napisał/a:

Głos reportera brzmi jak Johny Deep



Deep to w ciebie tato wchodził w nocy.
Zgłoś
Avatar
KierowcaBMW 2012-03-05, 22:24
Predator666 napisał/a:

Tutaj mix kawałka z tą panią



Jak to się nazywa? Jak to znaleźć na YouTube?
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-03-05, 23:04 3
Matuch90 napisał/a:

Nie zrozumiem nigdy baranów, którzy ćpają jakiś syf robiący z bani kisiel. Wrzucają grzyby, kwasy, czy nawet marychę, po której też chodzą wjebani jak gwóźdź w deskę.
Jestem jeszcze jakoś w stanie ogarnąć sens wciągania prochów, chodź to też chujstwo dla smutnych bejów, ale przynajmniej nie działa na banię jak jakieś haluny.... .



ja pierdole, boze odpierdalaj takich jelopow piorunem
Zgłoś
Avatar
Predator666 2012-03-06, 4:40
KierowcaBMW napisał/a:



Jak to się nazywa? Jak to znaleźć na YouTube?

Kawałek to :
DjSiT - Hypnotical

Jest na youtube

Zgłoś
Avatar
ebs 2012-03-06, 16:25
Zgłoś
Avatar
t................� 2012-03-06, 17:23
Matuch90 napisał/a:

Nie zrozumiem nigdy baranów, którzy ćpają jakiś syf robiący z bani kisiel. Wrzucają grzyby, kwasy, czy nawet marychę, po której też chodzą wjebani jak gwóźdź w deskę.
Jestem jeszcze jakoś w stanie ogarnąć sens wciągania prochów, chodź to też chujstwo dla smutnych bejów, ale przynajmniej nie działa na banię jak jakieś haluny.... .



a Ty pewnie chlejesz wóde która tak samo robi Ci chuja z mózgu kurwa pomyśl zanim napiszesz jakieś gówno na którym za chuja sie nie znasz
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-15, 10:34
Zgłoś