18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Co jest dla Ciebie pożyteczne?
Do ludzi, którzy lubią lampkę wina (kufelek piwa) oraz do tych, którzy stronią od tych rzeczy: Beniamin Franklin powiedział: wino dostarcza człowiekowi mądrości, piwo wolności, a woda bakterie. W wyniku niezliczonej ilości badań uczeni udowodnili, iż wypijając 1 litr wody dziennie, wchłaniamy rocznie 1 kg Escherichia coli, (E. Coli) bakterii znajdowanej w fekaliach. Innymi słowy, pijąc wodę spożywamy rocznie kilogram... gówna. Natomiast pijąc piwo i wino (tequile, rum, whisky, wódkę lub inny napój wyskokowy) NIE ponosimy tego ryzyka, ponieważ alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania poprzez gotowanie, warzenie, filtrowanie, destylację lub/oraz fermentację. Więc Pamiętaj: Woda = gówno. Wino, wódka, piwo = Zdrowie. Dlatego znacznie lepiej jest pić piwo i pleść głupstwa, niż pic wodę i być zasrańcem. Nie musisz dziękować mi za tą cenną informacje; przekazuję ją w czynie społecznym.
Zgłoś
Avatar
Isaiah 2011-02-11, 17:24
Rozwiązałeś tajemnice dlaczego murzyni są brązowi! Odtąd będe pił tylko piwo wódkę i wino nie chcę być murzynem.
Zgłoś
Avatar
słomcia 2011-02-11, 17:45 2
no ja chyba jebne! od kiedy wszystkie informacje z sadola przystawajmy dosłownie? przecież chłopak to przymrużeniem oka napisał...weźcie wylajtujcie!
Zgłoś
Avatar
Control 2011-02-11, 18:34
Sorry sorry ,ale woda też jest uzdatniana, oczyszczana, filtrowana,więc ja nie wiem kolego jaką Ty wode pijesz skoro napisałeś takie coś
Zgłoś
Avatar
kosciej 2011-02-11, 21:56 1
każdy sprzedawca filtrów do wody udowodni wam że macie gówno w kranie
co nie znaczy że ma racje
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-02-12, 15:40
Cytat:

każdy sprzedawca filtrów do wody udowodni wam że macie gówno w kranie


jasne, że udowodni - przecież bóg jest wszędzie, zapomniałeś?
Zgłoś
Avatar
Newralgiczna 2011-02-12, 17:25
chciałam tylko dodać, że ja autorka wpisu i kawału jestem kobietą, czego większość nie zauważa...
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-02-12, 18:54
@up

pewnie i tak masz kutasa
Zgłoś
Avatar
Newralgiczna 2011-02-12, 19:05 2
@up a ty jesteś cipa, a nie facet
Zgłoś