18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dziary
foad69 • 2010-04-07, 22:28
Pewnie sporo Sadystow jest dziarniętych, tu się można pokazać:



Z powodów 'ideologicznych' chciałem mieć błazna, pierwszy i z pewnością nie ostatni tatuaż.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-08, 0:21 4
90% społeczeństwa to kretyni, dziwisz się, że lubią tribale i orientalne znaczki?
Wydziaraj sobie coś, co dla Ciebie będzie miało jakieś znaczenie\podtekst. Tyle.
Zgłoś
Avatar
Lico 2010-04-08, 0:23 1
kota? ...o.O
ja naprawde lubie koty. ale szukalam i ciezko znalezc jakis fajny tatuaz z kotem.
Zgłoś
Avatar
e................n 2010-04-08, 0:24
Lico napisał/a:

kota? ...o.O
ja naprawde lubie koty. ale szukalam i ciezko znalezc jakis fajny tatuaz z kotem.


to nie szukaj gotowca, złóż/zleć projekt
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-08, 3:54 1
nie mam dobrych zdjęć swoich dziar. jak kiedyś mi ktoś zrobi (bo są na plecach to sama raczej nie dokonam tego) to wrzucę.

pewnie nie wszystkim by się podobały, ale ja je kocham, bo są moje, robione pode mnie, według mojej wizji i takie właśnie mają być
Zgłoś
Avatar
D................u 2010-04-08, 10:35 1
Lico napisał/a:

bardziej podoalaby ci sie katagana czy cyrylica ?;



Że się tak wpierdolę, wolę cyrylicę. Przynajmniej przeczytać umiem. A i słowiańskich braci darze o wiele większym szacunkiem, niż azjatów.

A mi się ostatnio zaległ w głowie pomysł, na dziarę z projektu, który wybazgrałem kiedyś na matmie w liceum i kurwa okazało się, że wyrzuciłem zeszyt :/
Chyba będę musiał pójść do jakiejś szkoły, żeby się porządnie ponudzić i odtworzyć to.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-08, 13:07
katagana czy cyrylica? to już gotyk ^^ też trochę wyświechtany, ale wciąż śliczny.
Zgłoś
Avatar
Lico 2010-04-08, 14:48
nie umiem cytowac. ;/

projekt kota. sama bym sobie mogla cos takiego narysowac tylko tez nie mam za bardzo pomyslu. czy lepiej szkic, czy bardziej szczegolowy... a co do kolorow to myslalam o czarno-niebieskim. czyms.

Scarlet, a mozesz zdradzic co przedstawiaja twoje ukochane dziary? ukochane dziary ;>

Dziadzie z lasu (?;p) , chodzilo mi o wyglad, nie o to czy przeczytam czy nie, cyrylice tez przeczytam meczono mnie tym w szkole od dzieciaka. chodzi mi o to ze... hm... orientalne znaczki bardziej mnie kreca. wlasnie dlatego ze nie umiem ich odczytac. albo ktos kto by zobaczyl by nie umial.
talent artystyczna rozwija sie na nudnych lekcjach ^. na wykladach z reszta tez. chodzisz na wyklady i nagle odkrywasz w sobie talent.. hyh
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-08, 15:44
Ja teraz zbieram na dziarkę i będę musiał przelać moje wyobrażenie na papier bo wątpię żebym gdzieś znalazł gotowca, a chcę sobie walnąć przez cały kręgosłup Szczerbca z trzonem na korzonkach
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-08, 16:57
Lico napisał/a:

kota? ...o.O
ja naprawde lubie koty. ale szukalam i ciezko znalezc jakis fajny tatuaz z kotem.


poszukaj zippocat

albo tego: sadistic.pl/kotek-szpileczki-vt15026.htm
Zgłoś
Avatar
Lico 2010-04-08, 21:09
Rhox... miecz, tez ciekawie. a dlaczego nie odwrotnie?^

ziomicz - genialny tatuaż . podziwiam.

Baalp. KURWA. nie pokazuj mi takich kotow...
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-04-08, 22:09
@ Lico

nad dupcią mam po prostu "scarlet" takim pseudogotykiem, bo to nie tylko moje imię, ale także słowo o głębszym znaczeniu dla mnie (dlatego też nie 'scarlett' a właśnie 'scarlet'). a na łopatce mam demona ze skrzydłami, wzór namalowany dla mnie.
Zgłoś
Avatar
Lico 2010-04-09, 0:43
Scarlet
demon ze skrzydłami musi wygladac swietnie. gdybym miala wygrac to tez wybralabym demna ze skrzydlami niz jakiegos aniola. chyba ze takiego fajnego, upadlego.
a co do takich ksywek/pseudonimow to mam dwa takie znaczace imiona/ksywki i nie wiedzialabym ktore wybrac.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-04-09, 10:16
@Lico

W ten sposób lepiej będzie wyglądać na ciele
Zgłoś
Avatar
Lico 2010-04-09, 11:54
nie wiem ale wydaje mi sie ze odwrotnie wygladaloby lepiej ;p zawsze rekojesc u gory na jakichs obrazach czy czyms lepiej sie prezentuje moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-04-09, 11:58
Dziary, kurwa, wrzucać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie