18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mrlewy 2013-11-28, 19:32 1
Adek1507 napisał/a:

Autorze. Opis filmiku beznadziejny, błagający o piwa. To są dzieci ku...rwa mać!!!. Pie...r.dole te piwa . Człowieku nie udawaj kozaka, bo sam na widok takiej sytuacji byś biegł na ratunek. Chyba, że jesteś jakimś chorym psycholem. Sadistic ,,SADISTIKIEM", ale zacznijcie pisać komentarze według własnych poglądów. Kierujecie się sympatią wśród innych internautów tej strony i każdej innej. Po..jebani jesteście.



Nie jestem pewien czy jesteś trollem czy po prostu pomyliłeś fora. W każdym razie - wysilę się i odpiszę
Gdzie niby udaję kozaka? Gdybym zobaczył taką sytuację to raczej bym nie biegł na ratunek, a jedynie podszedł na spokojnie zobaczyć co tam się porobiło. Wiadomo, jakby było coś poważnego, a potrącony nie leżałby na odcinku 50 metrów to pewnie bym pomógł. Ale jakbym zobaczył taką sytuację to bym się najwyżej zaśmiał. Dzieci i rodzice (w takich wypadkach) są głupi, więc czasami muszą za głupotę płacić.
Trzeba umieć też trzeźwo patrzeć na różne sytuacje. Jakby w te dzieci pierdolnął samochód przy 150km/h podczas gdy szły by przepisowo po chodniku, to by mnie to nie bawiło. Ale takie lekkie jebnięcie w bachory przebiegające przez śliską jezdnię w niedozwolonym miejscu nikomu raczej szkody nie robi, a mi przynajmniej dostarcza odrobiny radości.
PS. Mimo wszystko, psycholem bym siebie nie określił
Zgłoś
Avatar
joozef 2013-11-28, 20:03 3
A mnie to by nawet przy tych 150km/h i przepisowym przejściu po chodniku bawiło
Zgłoś
Avatar
opossun 2013-11-28, 20:26
koleś w płaszczu z fają w pysku - zorba dance
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2013-11-28, 20:40
u ruskich: po potrąceniu należy człowieka postawić na nogach - jak stoi to nic się nie stało. Chuj tam kręgi i inne uszkodzenia.
Zgłoś
Avatar
PrzypalowaMama 2013-11-28, 20:52
Kto oglądał więcej niż 3 razy?
Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2013-11-28, 21:10
A mnie ciekawi, co ta mała pod samochodem co sobie myślała
Zgłoś
Avatar
sasim 2013-11-28, 21:41
facet z petem w ryju to na pewno pedofil
Zgłoś
Avatar
lowi 2013-11-28, 21:56 1
Adek1507 napisał/a:

Autorze. Opis filmiku beznadziejny, błagający o piwa. To są dzieci ku...rwa mać!!!. Pie...r.dole te piwa . Człowieku nie udawaj kozaka, bo sam na widok takiej sytuacji byś biegł na ratunek. Chyba, że jesteś jakimś chorym psycholem. Sadistic ,,SADISTIKIEM", ale zacznijcie pisać komentarze według własnych poglądów. Kierujecie się sympatią wśród innych internautów tej strony i każdej innej. Po..jebani jesteście.



Proszę wyjść z sadistica.
Zgłoś
Avatar
cober 2013-11-28, 22:21 1
O, jak jeszcze raz zobaczę reklamę, że jakiś zdzichu zginął na pasach bo kierowca jechał za szybko to mnie szlag trafi. Sam często jestem pieszym jak każdy, ale mam olej w głowie i jak widzę jadące 1,5 tony stali to wolę się zatrzymać i go przepuścić niż do końca życia leżeć na łóżku. Jezdnia jest od jeżdżenia jak chodnik od chodzenia.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-11-28, 22:58
Ta, gdyby to było u nas, to by zmienili nazwę kampanii z "10 mniej" na "20 mniej", bo to nie wina pieszego, który wpierdala się na pasy jak święta krowa, czy w tym przypadku na miejsce nie przeznaczone do tego, tylko wina nadmiernej prędkości... Co do filmiku, to miałem nadzieję, że ten dzieciak wpadł pod koło i samochód je ciągnął przynajmniej przez te pół metra. Niestety, nie tym razem
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-11-28, 23:02
Głupie dzieci. Mają nauczkę.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2013-11-29, 7:46


Bohater!
Zgłoś
Avatar
modoc 2013-11-29, 8:28
Jaś i Małgosia a baba jaga w samochodzie
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-11-29, 11:36
dzieci są niezniszczalne. kto miał normalne dzieciństwo ten potwierdzi :p
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2013-11-29, 12:37
Majozen, kampania "zwolnij, 10 mniej ratuje życie" jest u nas. ciągle spoty w telewizji i jakaś babka w radio opowiada, że mąż wyszedł po bułki i nie "żyje bo kierowca jechał zbyt szybko". Wkurwia mnie to niemiłosiernie, bo w tym spocie pokazują, że na pasy można włazić bez rozglądania z marszu. A w przedszkolu to co było? najpierw rozglądamy się w prawo, później w lewo jeszcze raz w prawo i dopiero przez ulice. A teraz te huje z UE próbują na wytłumaczyć, że kierowcy muszą na pieszych uważać, bo jak Ci wyskoczy pod maskę to Twoja wina bo jechałeś za szybko.

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że Rosja pozostaje jedynym normalnym krajem w Europie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie