18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Fakerę 2013-11-28, 17:41 87
20 km/h więcej i byłby HARD, lekki niedosyt jest
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-28, 17:42 62
od razu widać

a) kierowca jest całkowicie niewinny
b) nikt nie powstrzymał dzieciaków wbiegających na oblodzoną ulice, w miejscu do tego nie przeznaczonym przy dużym ruchu

także wina dzieciaków, a odpowiedzialność leży po stronie tego kto miał się nimi opiekować... pedagogów, a jeśli dzieciaki już po, albo przed lekcjami rodziców.

tak napisałem, żeby nie było zaraz dzikiej dyskusji i bólu dupy.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-28, 18:08 3
Piti1234555 napisał/a:

od razu widać

a) kierowca jest całkowicie niewinny
b) nikt nie powstrzymał dzieciaków wbiegających na oblodzoną ulice, w miejscu do tego nie przeznaczonym przy dużym ruchu

także wina dzieciaków, a odpowiedzialność leży po stronie tego kto miał się nimi opiekować... pedagogów, a jeśli dzieciaki już po, albo przed lekcjami rodziców.

tak napisałem, żeby nie było zaraz dzikiej dyskusji i bólu dupy.



A ja dla odmiany zwalę na drogowców. Warto zwrócić uwagę na to, jaka jest droga hamowania przy takiej prędkości.
Piti, obczaj jak ślizgają się na ulicy ludzie biegnący pomóc dzieciakowi (zwłaszcza gość w futrzanej czapie, z petem w zębach).
Zgłoś
Avatar
bongo155 2013-11-28, 18:31 35
Pan z papierosem niewątpliwie wywołał uśmiech na mojej twarzy.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-28, 18:39 2
nawet jakby drogowcy przyłozyli się do swojej pracy to nie zmienia faktu, że dzieciaki w tym miejscu wchodzic na jezdnię nie powinny
Zgłoś
Avatar
gmbs 2013-11-28, 18:42 2
I tu mamy przykład, że niestety selekcja naturalna nie zawsze działa.
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-11-28, 18:44 2
najpierw jedno z dzieci popisało się pięknym wślizgiem, później w/w "pan z petem" pokazał klasę, rosyjski odpowiednik tańca na lodzie
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2013-11-28, 18:44 1
BrunerOvned napisał/a:



A ja dla odmiany zwalę na drogowców. Warto zwrócić uwagę na to, jaka jest droga hamowania przy takiej prędkości.
Piti, obczaj jak ślizgają się na ulicy ludzie biegnący pomóc dzieciakowi (zwłaszcza gość w futrzanej czapie, z petem w zębach).



pierdzolisz... wina tuska...
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-11-28, 18:45 1
tak 10km robi roznice ;d
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-11-28, 19:02 2
Wina jest po stronie RODZICÓW, bo nauczyli przechodzić przez jezdnię jak święte krowy. I tak to się szczęśliwie skończyło, zapewne na paru siniakach.
Zgłoś
Avatar
pawel578 2013-11-28, 19:21
Hey po co ta dyskusja ... to przecie Rosja jest a oni w inny sposób poprostu nie potrafią przechodzić przez jezdnie muszą się pod coś wpierdolić
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2013-11-28, 19:24 7
Autorze. Opis filmiku beznadziejny, błagający o piwa. To są dzieci ku...rwa mać!!!. Pie...r.dole te piwa . Człowieku nie udawaj kozaka, bo sam na widok takiej sytuacji byś biegł na ratunek. Chyba, że jesteś jakimś chorym psycholem. Sadistic ,,SADISTIKIEM", ale zacznijcie pisać komentarze według własnych poglądów. Kierujecie się sympatią wśród innych internautów tej strony i każdej innej. Po..jebani jesteście.
Zgłoś
Avatar
Grzesiek_ 2013-11-28, 19:30 1
up

ja tam się trochę wpieniłem jak zobaczyłem, że bezmyślne bachory jak gdyby nigdy nic wbiegają na ulice...
Zgłoś
Avatar
Gogo092 2013-11-28, 19:31
@up
Ja szydzę i pomagam w jednym momencie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie