18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Mew1 2013-05-28, 3:49 1
@raskolnikov74

To prawda, masz racje. Ale popatrz też z drugiej strony. Państwo powinno zachęcać do zakładania jak największych rodzin. Społeczeństwo powinno się powiększać, co prowadziłoby do zwiększenia rynku pracy, wzrostu gospodarczego, mniejsze problemy z zadłużeniem ZUS'u (spalić i wypierdolić wszystkich!). Niestety coraz bardziej zbliżamy się do ciapatej Europy, bo i u nas za niedługo będzie robotników brakować i będziemy ściągać z Ukrainy czy Rumunii roboli, bo tańsi (swoją drogą już to się zaczęło na wschodzie Polski). Powinniśmy myśleć o tym, żebyśmy mieli wystarczająco dużo Polaków.
Zaraz pewnie ktoś wyleci, że bezrobocie itp. Wyprzedzająco odpowiadam: praca jest. Na Śląsku, skąd pochodzę, potrzebuję 2-3 dni, żeby znaleźć jakąś pracę w magazynie, na produkcji czy inną robotę. Na kolejny argument, że chujowo płacą odpowiadam: nie każdy musi biegać z chujPhone'm (po chuj Ci 200 aplikacji, skoro i tak głównie dzwonisz? do tego wystarczy Nokia 3210. Ma snake'a.) w ręce, nie każdy musi mieć 50 calowy telewizor, albo wyjebany w kosmos komputer. Oszczędność to cnota. Wolę wydać oszczędzone pieniądze na piwo z kolegami, wyjazd na Bałkany, Ukrainę, Rumunię czy Bułgarię.
Dlatego powinno się iść w politykę prorodzinną, usunąć gówniane dodatki dla bezdomnych/bezrobotnych czy inne nic nie wnoszące dodatki.
I sam się rozpisałem jak Budda po bakaniu (mahomet to rozpisuje się po wizycie w kozoburdelu).

EDIT: chuj wi co robią z tymi śmieciami. Mój brat pracował na taśmie ze śmieciami i mówił, że czy segregowane czy nie i tak wszystko wypierdalają na taśmę i segregują od nowa :/
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2013-05-28, 5:44
@up

właśnie że ludzie muszą mieć te wszystkie udogodnienia, bo po to własnie one są tworzone. Problemem jest wysokie koszty życia i utrzymania urzędasów. Gdyby nie podatek VAT, cło, podatek dochodowy od osób fizycznych i pracodawców to nawet pracownik magazynu mógłby pozwolić sobie na zakup iphona 5 który w stanach w dniu premiery kosztuje 400 dolców, a u nas po opodatkowaniu kosztuje 700-800 dolców. Polecam Ci obejrzeć "krulpik koszty życia" na youtubie by przekonać się że wszystko jest w zasięgu ręki tylko trzeba spiąć poślady i dobrze zagłosować w przyszłych wyborach.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-28, 6:50
taa warga spuchnieta po glebie
Zgłoś
Avatar
pieto90 2013-05-28, 8:04 1
@Bzzykacz, ludzie tu gadają o istotnym problemie, a ty zaśmiecasz wątek. Ja rozumiem, że jak ma się 13, czy 14 lat, to hormony buzują, ale pozostaw te marne komentarze na mniej istotne tematy

Edit: o kurwa, sprawdziłem twój profil i faktycznie masz 14 lat....
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-05-28, 8:23
Te zmiany z tymi śmieciami doprowadzą do powstania mafii śmieciowych tak jak to jest we Włoszech. Jedna firma będzie na cały kraj, która będzie odbierała śmierci. I jak nie odbierze ich Tobie to do kogo pójdziesz? Do urzędu miasta, a znając ich pracę to powiedzą Ci "wypierdalaj", a Ty zostaniesz z śmieciami i będziesz musiał płacić. Parę lat takiego czegoś i za śmieci będziemy płacić jak za złoto.
Zgłoś
Avatar
Uzurpator 2013-05-28, 10:09
brudny napisał/a:

Jest inny problem. Skoro firmy zajmujące się utylizacją śmieci zrzucają obowiązek segregacji z siebie na obywatela o czemu obywatel ma za to kur..a płacić !!! Odbiór butelek teraz mam co miesiąc (wcześniej wszystkich śmieci miałem co tydzień) butelki muszę myć by mi w domu skisłym mlekiem czy innym płynem nie jebało (tu się kłania marnotrawienie wody w imię walki o ekologię) bo nie zakręcam butelek by je łatwiej zgnieść i by mniej miejsca zabierały w worku. Te gnidy zarabiają na wszelkich dotacjach i przywróceniu ścierwa do obiegu i ja mam więcej płacić??? Kurwa geniusze. Nigdy na mnie nie głosujcie bo będę strzelał do ludzi



Teraz zdradzę Ci sekret, którego nawet najstarsi górale i kaszubi nie znają. Po zgnieceniu butelki zakręcasz ją korkiem, tak jak odkręcałeś tylko, że w drugą stronę i już nie jebie Ci skisłym mlekiem
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-05-28, 10:22
To samo robią w Niemczech. Jak nie segregujesz, a doniosą na ciebie sąsiedzi, masz przejebane. Ostatecznie wszystko jest wypierdolone na jedną taśmę, przy której segregują pracownicy palarni śmieci. Najzabawniejsze jest to, że papier i plastik, które obywatel miał obowiązek od siebie oddzielić, nie są odseparowywane na taśmie, bo i tak trafiają do tego samego pieca.
Zgłoś
Avatar
pirek5 2013-05-28, 11:14
Uzurpator napisał/a:



Teraz zdradzę Ci sekret, którego nawet najstarsi górale i kaszubi nie znają. Po zgnieceniu butelki zakręcasz ją korkiem, tak jak odkręcałeś tylko, że w drugą stronę i już nie jebie Ci skisłym mlekiem



Spoko, że masz w łapach tyle pary co prasy hydrauliczne. A tak serio, spytaj się dowolnej osoby, której praca związana jest z recyklingiem, czy powinno się robić z butelkami, tak jak zaproponowałeś.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-28, 11:28
pieto90 napisał/a:

@Bzzykacz, ludzie tu gadają o istotnym problemie, a ty zaśmiecasz wątek. Ja rozumiem, że jak ma się 13, czy 14 lat, to hormony buzują, ale pozostaw te marne komentarze na mniej istotne tematy

Edit: o kurwa, sprawdziłem twój profil i faktycznie masz 14 lat....


wes nie zasmiecaj tematu bo tu ludzie komentujo a ty sie czepiasz gimbusie wes wyjc z tad
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-05-28, 11:51
bardziej wymowne by było gdyby nie prał tej szmaty, tylko wyrzuciłby ją do śmieci
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-05-28, 19:46
Putis napisał/a:



Kurwa jakoś u mnie w mieście też wyrzucają wszystkie worki do jednej śmieciarki.. Ostatnio byłem po odbiór nowego śmietnika do kompostu i jakoś kurwa widział jak ładują całą ciężarówkę plastykowych sprasowanych butelek na naczepe żeby gdzieś to wywieźć do przeróbki.. No ale przecież kurwa mać każdy tutaj chcę się popisać jak to on nie widział że oni tego nie segregują.. JPD krew zalewa jak czytam coś takiego. Gówno masz pojęcie to się nie odzywaj a jak nie to jedź do firmy która to segreguje i poproś o dowody. Jest różnica pomiędzy segregowanie plastiku i innego gówna z wszystkich śmieci niż wyjęcie zawiązanych już worków z posegregowanymi materiałami. Pozdrawiam wszystko wiedzących.



Panie inteligencie, który jesteś taki bardzo zły, widziałeś Ty może kiedyś takie duuuuuuuże okrągłe śmietniki ? zdradzę Ci sekret tam nie wrzuca sie worków mój drogi, ludzie skrupulatnie segregują śmieci a śmieciarka przyjeżdża i wszystkie te pół okrągłe duże śmietniki wysypuje do środka, gdzie tam Ty masz worki człowieku ? chyba że w śmieciarce siedzą ludzie i pakują do worków to co spada do niej, chyba nie zrozumiałeś mnie do konca i od razu się burzysz A chyba każdy doskonale wie, że jak przyjeżdża taka śmieciarka z HDS'sem to zbiera te wielkie śmietniki a i wybacz lecz co miesiąc widzę jak one są wywożone i nigdy nie widziałem tam worków Wszystko jest walone do śmieciary jak leci.
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-05-29, 1:10
Najlepsze w tej całej ustawie jest to że lepiej jest wyrzucać śmieci do lasu i płacić niski podatek śmieciowy niż segregować i liczyć na to że nie podniosą nam opłaty bo jeden papierek trafił tam gdzie nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
duchsw 2013-05-31, 23:22
daje piwo bo gość powiedział prawdę na trzeźwo.
Zgłoś