18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Alley 2013-05-27, 23:06 13
Wszystko ładnie pięknie opisane, zrealizowane ale skoro nasz rząd o nas nie myśli to ma w dupie to co robimy i będziemy robić. Najważniejsze dla naszego kochanego rządu są wojny polityczne i napchanie własnych dup. Nachapać się jak najwięcej za swojej kadencji i mieć wyjebongo, niech się następny "martwi". Zaraz dostane hejta, że najlepiej usiąść i narzekać i nic w tym kierunku nie robię, ale jak lud wyjdzie na ulicę to nie będę się zastanawiał ani chwili. Pana powyżej oczywiście popieram piwko poleciało.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-05-27, 23:15 42
Jest inny problem. Skoro firmy zajmujące się utylizacją śmieci zrzucają obowiązek segregacji z siebie na obywatela o czemu obywatel ma za to kur..a płacić !!! Odbiór butelek teraz mam co miesiąc (wcześniej wszystkich śmieci miałem co tydzień) butelki muszę myć by mi w domu skisłym mlekiem czy innym płynem nie jebało (tu się kłania marnotrawienie wody w imię walki o ekologię) bo nie zakręcam butelek by je łatwiej zgnieść i by mniej miejsca zabierały w worku. Te gnidy zarabiają na wszelkich dotacjach i przywróceniu ścierwa do obiegu i ja mam więcej płacić??? Kurwa geniusze. Nigdy na mnie nie głosujcie bo będę strzelał do ludzi
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-27, 23:20 1
Placisz przykładowo 100 zl, jak segregujesz płacisz 80 zł. Nie musisz segregować śmieci, ale będziesz za to więcej płacił Witamy w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Cokroktosmok 2013-05-27, 23:47
To jest po prostu smutne...
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-27, 23:49
To co się dzieje, wykracza poza wszelkie pojęcie
Zgłoś
Avatar
puckingstyle 2013-05-28, 0:08 4
Jak tak dalej pójdzie to na grzyby do lasu niema co iść, bo będą same worki z śmieciami i inne chujstwo w lesie (a i tak nie jest dobrze pod tym względem). Najlepsze jest to, że u mnie w miejscowości nawet jak segregujesz śmieci (za co oczywiście mniej zapłacisz) to i tak do jednego kontenera to wpierdolą, to ja się pytam po co?
Zgłoś
Avatar
Dezeus 2013-05-28, 0:15 1
To nie samorządy namieszały tylko rząd wprowadzając tą ustawę. Od lipca będzie dopiero młyn. Ogólnie państwo wszystko spycha na samorząd. Śmieci, płace nauczycieli, utrzymywanie szkół, przedszkola, drogi, ochronę środowiska, opiekę społeczna... wszystko na gminę czy miasto które już się zadłużają żeby wystarczało na koszty bieżące nie wspominając o inwestycjach.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-05-28, 0:24 15
To jest właśnie inteligentne Nie liczą się np. z wielodzietnymi rodzinami np. 6 osób, którzy nie muszą mieć kasy jak lodu i co za jebane śmieci muszą płacić 140 czy 150 zł ? A zastanówcie się sami, na zdrowy rozsądek. Skoro ja mam im wszystko segregować tak, wszystko do osobnego kubła, to szczerze ? Wole kurwa sam to sobie posegregować i wywozić co miesiąc na skup i przynajmniej będę miał zwrot tych paru złoty. Nie pozwolę żeby jakiś kurwa Mieciu czy Franiu dorabiali sobie drugą wypłatę za np. puszki, który my będziemy segregować a oni zbierać do worków i sprzedawać na złomowisku Do chuja pana te firmy mają maszyny, które same to wszystko oddzielają więc na chuj ja mam segregować, żeby przyjechała jedna jebana pomarańczowa śmieciarka i swoim zajebistym HDSem wpierdoliła moje wszystkie posegregowane kubły do jednej przestrzeni ładunkowej. No chyba, że te "nowe" śmieciarki mają jakieś drzwi do Narni i kazdy kubeł wpada do odpowiednich drzwi.

Ja się pytam, gdzie tu kurwa SENS ? legalny rabunek ? To się kurwa zdziwią, za pół roku w Faktach " Po wprowadzeniu ustawy segregacji śmieci lasy zostały nagminnie zasypane workami z odpadami domowymi rząd ma już plan na walkę z takimi chuliganami i przewidział na to karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych i 3 lata więzienia ". Daje sobie jaja uciąć, że będą takie cyrki
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-05-28, 1:33
jedyny plus spychologii na samorządy wielu tematów, nie tylko śmieci, to fakt, że lokalnie możemy mieć większy wpływ na to co się dzieje w naszym najbliższym otoczeniu. a że kasy na to nie ma...kogo to na Wiejskiej obchodzi, ważne żeby sie tanio najebać w sejmowym bufecie.
Zgłoś
Avatar
roadstarib 2013-05-28, 2:15 2
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-28, 2:30 7
Jak to nie:

Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-05-28, 2:44 2
Filmik zrobiony ciekawie i starannie, piwo za obywatelskie zaangażowanie, ale nasuwa mi się kilka myśli co do meritum przekazu. Autor protestuje, że z powodu większej ilości dzieci, musi więcej płacić za wywóz śmieci. Twierdzi, że rząd go w ten sposób dyskryminuje, bo powinien płacić tyle samo co np. samotny kawaler. Tylko że w śmieciach samotnego lokatora nie znajdziecie kilogramów opakowań po serkach danio, chipsach, klockach lego i cukierkach, nie znajdziecie urwanych głów lalek, zużytych pampersów, wypisanych mazaków i dziesiątek pogniecionych kartek z bloku. Gromadka dzieci w tydzień produkuje takie góry śmieci, jakich jeden czy dwójka dorosłych ludzi nie uzbierała by w dwa miesiące. I tu mam pytanie do autora. Dlaczego autor sądzi, że sprawiedliwość społeczna polega na tym, iż do wywozu jego śmieci muszą dopłacać ci którzy śmiecą mniej. Jak dla mnie zbyt lewicowe poglądy Niech ten młody człowiek zastanowi się nad tym, skąd wzięły się pieniądze na jego becikowe, na dopłaty do przedszkola, dodatki rodzinne i inne bonusy. Otóż te pieniądze zostały zabrane mi i innym pracującym. Tak właśnie działa socjalizm. Zabiera się człowiekowi część pieniędzy, na które uczciwie zapracował i przekazuje innemu człowiekowi, który zasłużył na nie tylko i wyłącznie przez fakt posiadania dzieci. Najśmieszniejsze jest to, że ów obdarowany, szeleszcząc w portfelu moimi dwudziestozłotówkami czuje się pokrzywdzony, że zabrał mi tak mało i jest tak oburzony krzywdą która go spotkała, że robi filmik postulujący bym płacił jeszcze za jego śmieci.

Rozpisałem się jak mahomet po bakaniu, a w sumie wystarczyły by dwa słowa: HOMO SOVIETIKUS.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-28, 2:57
Polityka prorodzinna na pełnej kurwie.
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-05-28, 3:42
Matush5 napisał/a:

To jest właśnie inteligentne Nie liczą się np. z wielodzietnymi rodzinami np. 6 osób, którzy nie muszą mieć kasy jak lodu i co za jebane śmieci muszą płacić 140 czy 150 zł ? A zastanówcie się sami, na zdrowy rozsądek. Skoro ja mam im wszystko segregować tak, wszystko do osobnego kubła, to szczerze ? Wole kurwa sam to sobie posegregować i wywozić co miesiąc na skup i przynajmniej będę miał zwrot tych paru złoty. Nie pozwolę żeby jakiś kurwa Mieciu czy Franiu dorabiali sobie drugą wypłatę za np. puszki, który my będziemy segregować a oni zbierać do worków i sprzedawać na złomowisku Do chuja pana te firmy mają maszyny, które same to wszystko oddzielają więc na chuj ja mam segregować, żeby przyjechała jedna jebana pomarańczowa śmieciarka i swoim zajebistym HDSem wpierdoliła moje wszystkie posegregowane kubły do jednej przestrzeni ładunkowej. No chyba, że te "nowe" śmieciarki mają jakieś drzwi do Narni i kazdy kubeł wpada do odpowiednich drzwi.

Ja się pytam, gdzie tu kurwa SENS ? legalny rabunek ? To się kurwa zdziwią, za pół roku w Faktach " Po wprowadzeniu ustawy segregacji śmieci lasy zostały nagminnie zasypane workami z odpadami domowymi rząd ma już plan na walkę z takimi chuliganami i przewidział na to karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych i 3 lata więzienia ". Daje sobie jaja uciąć, że będą takie cyrki



Kurwa jakoś u mnie w mieście też wyrzucają wszystkie worki do jednej śmieciarki.. Ostatnio byłem po odbiór nowego śmietnika do kompostu i jakoś kurwa widział jak ładują całą ciężarówkę plastykowych sprasowanych butelek na naczepe żeby gdzieś to wywieźć do przeróbki.. No ale przecież kurwa mać każdy tutaj chcę się popisać jak to on nie widział że oni tego nie segregują.. JPD krew zalewa jak czytam coś takiego. Gówno masz pojęcie to się nie odzywaj a jak nie to jedź do firmy która to segreguje i poproś o dowody. Jest różnica pomiędzy segregowanie plastiku i innego gówna z wszystkich śmieci niż wyjęcie zawiązanych już worków z posegregowanymi materiałami. Pozdrawiam wszystko wiedzących.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie