18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dzieci
Berus • 2013-03-29, 23:01
Zatrzasnąłem dziś rano kluczyki w samochodzie, a wraz z nimi dwójkę moich małych dzieci. Przechodzący obok sąsiad pyta:
- Masz zapasowy komplet?
- Tak, mam dwóch synów z inną kobietą...
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-03-29, 23:04
wyczuwam syna Karola
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-03-29, 23:38
Na tyle małych że nie potrafiły wcisnąć przycisku? Zdarza się.
Polecam jednak pilnować klucza, chyba że lubisz zostawić w zależności od modelu 50-300zł za otwarcie bez uszkodzeń i wymiany szyby.
Zgłoś
Avatar
JozinZBazin 2013-03-30, 9:14
Ja pierdolę niektóre suchary są wymyślane na siłę.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-30, 9:30 6
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Na tyle małych że nie potrafiły wcisnąć przycisku? Zdarza się.
Polecam jednak pilnować klucza, chyba że lubisz zostawić w zależności od modelu 50-300zł za otwarcie bez uszkodzeń i wymiany szyby.



Człowieku to miał być dowcip a nie historia z życia wzięta podszyta nutką dramatyzmu!!!

Nie potrzebne są mu życiowe rady, oraz troska o fikcyjne dzieci.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-03-30, 9:40
spiepszaj dzbanie
a nie łatwiej zrobić to samemu kawałkiem drutu i za kilka zł nowa uszczelke kupic?;]
a nie jak ty wydawać 300 pln;]
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-03-30, 9:41
boki zrywać...
Zgłoś
Avatar
Perel 2013-03-30, 11:25
Zapasowy komplet? A myślałem że dostaje się 2 kluczyki do samochodu a nie 4 także spaliłeś.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-03-30, 14:05
i tak to dobry kawał
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-03-30, 16:48 1
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Na tyle małych że nie potrafiły wcisnąć przycisku? Zdarza się.
Polecam jednak pilnować klucza, chyba że lubisz zostawić w zależności od modelu 50-300zł za otwarcie bez uszkodzeń i wymiany szyby.


Widzę że niedługo przed kawałem trzeba będzie pisać; "UWAGA!!! Historia poniżej nie jest prawdziwa. Wszelkich napinaczy prosimy o czytanie ze zrozumieniem."
Kawał czy nie, widać że gówno wiesz o życiu i zachowaniu dzieci.
W związku z moją dawną pracą (nie mogę pisać jaką) znałem wszystkich fachowców od awaryjnego otwierania (tych z papierami). I pamiętam jak jeden w 2008 miał wezwanie do dziecka zatrzaśniętego w samochodzie. Spodziewał się niemowlęcia a w aucie siedział 8 letni chłopiec. Rodzice wyszli kupić owoce na straganie a dzieciak nacisnął przycisk na pilocie i zamknął auto. Po minucie zaczął wyć alarm i dzieciak w panice dostał jakiegoś szoku. Nic do niego nie docierało, siedział w bezruchu i patrzył przed siebie. Jak dojechał na miejscu było już pogotowie i policja. Policja nie podjęła próby wybicia szyby bo to mogło tylko zaszkodzić i tak zestresowanemu już dziecku.

Jeśli nie masz dyplomu z psychologi to się kurwa nie wypowiadaj na temat zachowań człowieka. Każdy inaczej reaguje.
Zgłoś
Avatar
emka01 2013-03-31, 1:34
Po przeczytaniu pierwszeych dwóch wersów... pierwsza myśl " nie ale zawsze mogę sobie zrobić " Masakra ten portal mnie niszczy ...Narazie jest pozytywnie i potrafię odróżnić neta od realu więc zostaję
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-03-31, 20:08
@baal2000
Chyba Cię jebło, jak dotąd to mi płacili za Otwarcie Awaryjne... Naprawę i wymianę oraz montaż zamków i stacyjek ale co ja tam wiem, jak możesz wyrwać uszczelkę i tym sposobem tylko ją zniszczyć.
Zgłoś