18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
Avatar
BambiPMT 2024-07-20, 9:14 5
BeardedBastard napisał/a:

Co ma używanie żelu do włosów z pedalstwem?Tyle co ryba z ręcznikiem.



quote="loksucba"]Dokładnie, sam się zastanawiałem o co chodzi, widocznie jest starym zakolakiem z mordą ziemniaka i jakiekolwiek dbanie o swój wygląd i włosy to dla niego kosmos[/quote

Kurwa pedale sperną se łeb smarujesz. Jakie dbanie o siebie? Upierdalasz cały łeb jakimś gównem.
Jak pedał próbujesz tą spermą ukryć łysienie. Wygląda to ochydnie i na max żalośnie. Jest to śmieszne i spedalone po całości.
Zgłoś
Avatar
R0mp3rusKYS 2024-07-20, 9:49 1
to jest ten fight club ?
Zgłoś
Avatar
qaz123edc 2024-07-20, 9:59 3
BeardedBastard napisał/a:

Co ma używanie żelu do włosów z pedalstwem?Tyle co ryba z ręcznikiem.



Andrzejas napisał/a:

@
No właśnie - Pedały nie widzą w tym nic złego.



Haha, dwa nażelowane pedały
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2024-07-20, 10:43 1
Driver19cm napisał/a:

Twarde, zjebane, male skurwysyny. Aż strach pomyśleć, co z nich będzie jak wyrosną. Na pewno nie lewackie kurwy, brajanki i julki , w tęczowych gaciach, z kilogramem żelu na wlosach
Czeka nas ciekawa przyszłość i prawdziwe cywilizacyjne zderzenie wschodu z zachodem
Ale ja pewnie tego nie dożyje. Bo się zachleje w swojej piwnicy, harnasiem w puszce i tatra w butelce



Może się tak wydawać, a i pewnie są ku temu solidne podstawy, ale... spójrz na historię, gadka o delikatnym zachodzie i twardym ziemiańskim, ludowym wschodzie jest stara jak świat. Setki lat temu miałeś francuzów w getrach, perukach, kontra twardy zaprawiony bojar na koniu na wschodzie. W pierwszej połowie XX wieku wygodnickich, dekadenckich ludzi na zachodzie i twardych, przyzwyczajonych do niewygód chłopów w rkka. Lata 60-70? Hipisi, dzieci kwiaty, "wynalezienie" homoseksualizu, na wschodzie ludzi stali, węgla.

I co? I na wschodzi żrą gruz i trawę dopalając ostatnie czołgi sprzed 70 lat na polach Ukrainy, a my sobie żyjemy całkiem wygodnie...
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-20, 12:47 2
EksporterZła napisał/a:

Może się tak wydawać, a i pewnie są ku temu solidne podstawy, ale... spójrz na historię, gadka o delikatnym zachodzie i twardym ziemiańskim, ludowym wschodzie jest stara jak świat. Setki lat temu miałeś francuzów w getrach, perukach, kontra twardy zaprawiony bojar na koniu na wschodzie. W pierwszej połowie XX wieku wygodnickich, dekadenckich ludzi na zachodzie i twardych, przyzwyczajonych do niewygód chłopów w rkka. Lata 60-70? Hipisi, dzieci kwiaty, "wynalezienie" homoseksualizu, na wschodzie ludzi stali, węgla.
I co? I na wschodzi żrą gruz i trawę dopalając ostatnie czołgi sprzed 70 lat na polach Ukrainy, a my sobie żyjemy całkiem wygodnie...



Zgadzam się z Tobą. Nigdy nie twierdziłem, że zachód jest zły. Wręcz przeciwnie. Uważam, że zachodnia Europa była do tej pory najlepszym, najbogatszym i wzglednie najbezpieczniejszym miejsce na świecie

Niestety jakąś chora ideologia typu "multi kulti" czy "refugees welcome " doprowadziła do sytuacji, w której jestesmy

______________

Uwierzysz w Boga, jeśli pokażę Ci Diabła ?
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-07-20, 12:53 1
qaz123edc napisał/a:

Haha, dwa nażelowane pedały



Ja właśnie pocisnąłem z nażelowanego pedała, który nie widzi nic złego w żelu na włosach, a Ty mi piszesz, że jestem jednym z nich?
Nie pij tak wcześnie...

______________

Quae nocent, docent
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-20, 14:15
Driver19cm napisał/a:

Twarde, zjebane, male skurwysyny. Aż strach pomyśleć, co z nich będzie jak wyrosną. Na pewno nie lewackie kurwy, brajanki i julki , w tęczowych gaciach, z kilogramem żelu na wlosach
Czeka nas ciekawa przyszłość i prawdziwe cywilizacyjne zderzenie wschodu z zachodem
Ale ja pewnie tego nie dożyje. Bo się zachleje w swojej piwnicy, harnasiem w puszce i tatra w butelce



Od Julków to sie odpierdol chuju na rope
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-07-20, 16:36
qaz123edc napisał/a:

Haha, dwa nażelowane pedały



Żel na włosy wykładnikiem pedalstwa...😆Co za pozamiatane zjeby 😆

[ Dodano 2024-07-20, 16:40 ]
BambiPMT napisał/a:

quote="loksucba"]Dokładnie, sam się zastanawiałem o co chodzi, widocznie jest starym zakolakiem z mordą ziemniaka i jakiekolwiek dbanie o swój wygląd i włosy to dla niego kosmos[/quote
Kurwa pedale sperną se łeb smarujesz. Jakie dbanie o siebie? Upierdalasz cały łeb jakimś gównem.
Jak pedał próbujesz tą spermą ukryć łysienie. Wygląda to ochydnie i na max żalośnie. Jest to śmieszne i spedalone po całości.



Czyli prawilne jest jechanie po głowie jedną nasadką 3mm i wtedy jest już nie pedalskie?Najebane masz jak cyganka w tobołku ...wyjdź z nory i ogarnij jak to się ma do włosów i nie wzoruj się na ziomkach spod klatki 😄
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-20, 18:52
BeardedBastard napisał/a:

Co ma używanie żelu do włosów z pedalstwem?



Tyle samo co wkładanie kutasa w męską dupę.

[ Dodano 2024-07-20, 18:54 ]
BeardedBastard napisał/a:

Żel na włosy wykładnikiem pedalstwa...



Dokładnie tak.

BeardedBastard napisał/a:

Czyli prawilne jest jechanie po głowie jedną nasadką 3mm i wtedy jest już nie pedalskie?



Nasadki są dla pedałów. Musisz byś strasznie wykrzywiony w stronę LPG.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
maltadelo 2024-07-20, 22:28
EksporterZła napisał/a:

Może się tak wydawać, a i pewnie są ku temu solidne podstawy, ale... spójrz na historię, gadka o delikatnym zachodzie i twardym ziemiańskim, ludowym wschodzie jest stara jak świat. Setki lat temu miałeś francuzów w getrach, perukach, kontra twardy zaprawiony bojar na koniu na wschodzie. W pierwszej połowie XX wieku wygodnickich, dekadenckich ludzi na zachodzie i twardych, przyzwyczajonych do niewygód chłopów w rkka. Lata 60-70? Hipisi, dzieci kwiaty, "wynalezienie" homoseksualizu, na wschodzie ludzi stali, węgla.
I co? I na wschodzi żrą gruz i trawę dopalając ostatnie czołgi sprzed 70 lat na polach Ukrainy, a my sobie żyjemy całkiem wygodnie...



Wbrew tej propagandzie zachód wcale nie był taki miękki, uczenie chłopców, że bicie się to coś złego to jest ewenement cywilizacyjny i obejmuje tylko ostatnie kilka dekad.
Zgłoś
Avatar
arturmarzec 2024-07-20, 23:33
widac ze to ukraince
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-07-21, 2:21
dżonyłojlker napisał/a:

Tyle samo co wkładanie kutasa w męską dupę.
Dokładnie tak.
Nasadki są dla pedałów. Musisz byś strasznie wykrzywiony w stronę LPG.



Wracaj do nory przygłupie...hahaha 😄bawią mnie te twoje wypociny 😁Takich debili rzadko się spotyka ale najwidoczniej to twoje środowisko naturalne pisanie o pedałach😄
Zgłoś
Avatar
t................e 2024-07-21, 9:03
@BeardedBastard: idź do okulisty a najlepiej psychiatry,
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-07-21, 9:42
BeardedBastard napisał/a:

Wracaj do nory przygłupie...hahaha 😄bawią mnie te twoje wypociny 😁Takich debili rzadko się spotyka ale najwidoczniej to twoje środowisko naturalne pisanie o pedałach😄



Można mieć dłuższe włosy i nie smarować się kurwa jakimiś lubrykantami.
Po co ci to? Żeby jak kolega nie jest wilgotny se ręką najpierw po głowie, a później po fiucie przejechać?
Pewnie jeszcze masz ultra pedalską brodę, żeby cię twoje ziomki ciapaki z pizdą nie pomylili i kite samuraja, bo kurwa jak mała pizdą nie możesz się pogodzić z tym, że mężczyznom włosy wypadają.
Jak włoskie pedały.
Ale to nie twoja wina, że cię stary jebał w dupę.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-21, 10:49
BeardedBastard napisał/a:

Wracaj do nory przygłupie...hahaha 😄bawią mnie te twoje wypociny 😁Takich debili rzadko się spotyka ale najwidoczniej to twoje środowisko naturalne pisanie o pedałach😄



Nie wiem z czym ty próbujesz wojować... żel na łbie = homoseksualizm, każdy to wie, świata nie zmienisz.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów