18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
Avatar
BeardedBastard 2024-07-21, 14:14
dżonyłojlker napisał/a:

Nie wiem z czym ty próbujesz wojować... żel na łbie = homoseksualizm, każdy to wie, świata nie zmienisz.



Co to komentarz to lepiej hahah....dzieci,dzieci, zabawne jesteście😁Z tymi pedałami macie ewidentny problem😄Nie udowadniają dalej że jesteś debil bo nikogo to nie interesuje i tak wszyscy wiedzą...😁 Nawiasem z twoimi teoriami Einstein to przedszkolak,z resztą jak ty😁
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-22, 9:43
Urodzić się w rossji - przegrane życia na starcie, przejebane.
Zgłoś
Avatar
qaz123edc 2024-07-24, 18:28 1
Andrzejas napisał/a:

Ja właśnie pocisnąłem z nażelowanego pedała, który nie widzi nic złego w żelu na włosach, a Ty mi piszesz, że jestem jednym z nich?
Nie pij tak wcześnie...



Fakt, nacisnąłem nie ten przycisk co trzeba, wybacz pan
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-07, 6:14
EksporterZła napisał/a:

Może się tak wydawać, a i pewnie są ku temu solidne podstawy, ale... spójrz na historię, gadka o delikatnym zachodzie i twardym ziemiańskim, ludowym wschodzie jest stara jak świat. Setki lat temu miałeś francuzów w getrach, perukach, kontra twardy zaprawiony bojar na koniu na wschodzie. W pierwszej połowie XX wieku wygodnickich, dekadenckich ludzi na zachodzie i twardych, przyzwyczajonych do niewygód chłopów w rkka. Lata 60-70? Hipisi, dzieci kwiaty, "wynalezienie" homoseksualizu, na wschodzie ludzi stali, węgla.
I co? I na wschodzi żrą gruz i trawę dopalając ostatnie czołgi sprzed 70 lat na polach Ukrainy, a my sobie żyjemy całkiem wygodnie...



Moim zdaniem ta wyzszosc nie wynika z, ze tak powiem "charakteru ludzi", tylko z tego kto mial wiecej pieniedzy i wieksza armate na wojnie. Co z tego ze zachartowany bojar sie mierzyl z napudrowanym "pedalem" z zachodu, skoro swoimi jajami nie byl w stanie zatrzymac lecacej kuli armatniej?
Wielka Rasija nie byla i nie jest taka wielka, bo jak juz zarobia kase, to przeznacza wszystko na najlepszą ilosciowo (nie koniecznie technologicznie) armie swiata, i pojda podbijac slabszych. Jak trafi sie taki Japonczyk ktory inwestowal nie tylko w armie, ale i gospodarke, to zmusi Ruska zeby plynal przez pol swiata, tylko po to zeby ich tez rozjebal. Oczywiscie wplyw tez ma traktowanie tego, na czym twoje imperium stoi - armii, jak zwykle smiecie, dajac im karabiny na sznurkach i posylajac na pole minowe.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów