18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
heartshade 2011-11-18, 0:26
W JUESACH też gliniarze tępi jak szpadle.
Jakby nie było policmajster nie odgadnął żadnej zagadki! Za trudne?
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2011-11-18, 1:25 5
Tak tępi jak szpadle. Matka mogła być naćpana itd. koleś zdobył zaufanie i prędzej czy później wiedziałby czy wysłać patrol. W Polsce patrol by wysłali od razu i ktoś(matka) musiałby zapłacić za bez zasadne wezwanie(bynajmniej coś w ten deseń jest z karetkami jeśli się mylę to poprawcie) albo nikt by nie przyjechał w ogóle. Mam nadzieje że to był komentarz ironiczny.
Zgłoś
Avatar
erpi 2011-11-18, 20:31
Matka taka tepa ze dziecku pomoc nie mogla?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-11-18, 20:35 3
Take away to podziel? Ja bym raczej powiedział że odejmij, no ale kurwa niech się jakiś anglista wypowie.
Zgłoś
Avatar
Tomows 2011-11-18, 20:37 2
erpi napisał/a:

Matka taka tepa ze dziecku pomoc nie mogla?



Nie słyszysz jak mordę darła? Pewnie głupsza od dzieciaka. A chłopaczek mądry i wziął sobie do serca, że "jak masz problem to dzwoń na policję"

kudlaty1125 napisał/a:

Take away to podziel? Ja bym raczej powiedział że odejmij, no ale kurwa niech się jakiś anglista wypowie.



Ta, take away to odjąć. Podzielić to chyba divide.
Zgłoś
Avatar
flaa 2011-11-18, 20:44 24
Szajmon napisał/a:

(bynajmniej coś w ten deseń jest z karetkami jeśli się mylę to poprawcie)


'bynajmniej' to NIE 'przynajmniej' kurwa! Więc jeśli takiej poprawy oczekiwałeś, to nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2011-11-18, 21:55 2
Chodziło o ewentualna opłatę głównie za wezwanie teoretycznie nie potrzebne ale masz racje użyłem złego słowa. Dzięki
Zgłoś
Avatar
r................1 2011-11-18, 22:02
google- "tłumasz" zawsze moze pomóc
Zgłoś
Avatar
malpawwo 2011-11-18, 22:29 6
i to jest konkretny policjant !
Młody nie wie gdzie zadzwonić więc dzwoni na policje a Ci mu chcą pomóc, później chłopak będzie miał szacunek do nich przez całe życie. I o to tu chodzi policja powinna pomagać a nie kojarzyć się z czymś złym, tak jak to jest w Polsce z brutalność, korupcją i przekrętami. Dlatego tam nie ma dzieci JP u nas policja by wsadziła rodziców dziecka, dziecko posłała do poprawczaka i tyle na ten temat. PEACE!
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2011-11-18, 22:45
@heartshade, sam jesteś tępy jak szpadel. W dupie byłeś-gówno widziałeś. W USA policjanci to dobrze wyselekcjonowani ludzie. Tak się składa młotku że "Akademia policyjna" nie równa się prawdziwemu życiu. Owszem są parapety ale tak jest zawsze; są dobrzy i źli (Kościół: pedofile, Policja: niewyżyci & nadużywający władze, Straż Pożarna: strażacy, którzy sami podpalają itd...). Ten tutaj akurat wykazał dobrą postawę. Skoro jest dyspozytorem to przyjmuje, a nie wdaje się w dyskusje. Mógł powiedzieć 16-8 to 8 ale to mogłoby przysporzyć mu kłopotów, zwłaszcza że rozmowy są nagrywane.

@malpawwo, u nas nie jest chyba tak źle. Cała porażka policji w Polsce polega na cięciach budżetu. Przez to występuje korupcja. Drugim problemem są ludzie, którzy do policji idą nie po to by służyć, ale żeby uzyskać nad kimś władzę popartą przez prawo. Jakby mieli pieniądze to już na samym początku zjeby psychiczne odpadałyby bo mieliby środki na wykrycie tego. Jakakolwiek by ta policja była cieszę się że ją mamy. Nie chciałbym żeby ten absurdalny kraj zamienił się w drugi meksyk (ktoś był? widział jak działa tamtejsza policja?)
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-11-18, 23:16
No jeżeli "take away" znaczy podzielić, to gratulacje
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-11-18, 23:41 9
Cytat:

@heartshade, sam jesteś tępy jak szpadel. W dupie byłeś-gówno widziałeś.


Ja sobie wypraszam! Dwa razy byłem nad morzem - raz Rewal, raz Mielno.
Trzy razy pojechałem w góry w tym 2 razy do Karpacza. A i ostatnio nawet zaszalałem i za 899 złotych w Last Minute poleciałem w lutym do Egiptu .
Więc nie mów mi tu ptysiu że ja mało wiem bo jak widzisz - trochę świata zwiedziłem i sporo widziałem.
Zgłoś
Avatar
hudy85 2011-11-19, 1:10
przynajmniej podszedl na luzie i nie odlozyl sluchawki, ja dzwoniac pod 112 z komorki na szybko po karetke dla babki lezacej na srodku ulicy to z ryjem ze pod 997 mam dzwonic :/
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-19, 4:39 6
heartshade napisał/a:


Ja sobie wypraszam! Dwa razy byłem nad morzem - raz Rewal, raz Mielno.
Trzy razy pojechałem w góry w tym 2 razy do Karpacza. A i ostatnio nawet zaszalałem i za 899 złotych w Last Minute poleciałem w lutym do Egiptu .
Więc nie mów mi tu ptysiu że ja mało wiem bo jak widzisz - trochę świata zwiedziłem i sporo widziałem.



Hahaha, kurwa. Nad morzem widziałeś niebieskie gówno po horyzont a w egipcie po horyzont gówno żółte. W górach to można albo się zmęczyć albo w chatce najebać, chuja tam widziałeś. Jak ktoś się 3,5 godziny przeleciał samolotem z punktu do punktu i twierdzi,że trochę świata zwiedził to ja mówię: w dupie byłeś i gówno widziałeś, pajacu I nawet mnie kurwa nie pytaj gdzie ja byłem i co widziałem, imbecylom się nie spowiadam, dość powiedzieć,że ten egipt to sobie w odbyt możesz włożyć jeśli chodzi o atrakcyjność turystyczną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie