18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Halo 2022-02-25, 23:53
To ja zajmuje jego komputer i konsole ok?
Zgłoś
Avatar
Saken 2022-02-25, 23:56 4
Kurwa jebany baner wszystko spierdolił...
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-26, 1:50 1
Halo napisał/a:

To ja zajmuje jego komputer i konsole ok?



Ok, ale pod warunkiem, że zajmie się Tobą jego wujek.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2022-02-26, 6:05
Dziecko próbowało uciec od biedy... Udało mu się.
Zgłoś
Avatar
kubol 2022-02-26, 6:41
"Młodego jeszcze nie nauczyli, że tak się nie robi" wlasnie ze tak sie robi, po to zeby takie filmy pokazywac normalnym dzieciom i uczyc je, ze tak sie nie robi.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-02-26, 6:57
35i napisał/a:

Ok, ale pod warunkiem, że zajmie się Tobą jego wujek.



Kolejny pedał. Weź zachowaj swoje pedalskie fantazje dla siebie.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-26, 9:05 2
xXx5226 napisał/a:

Kolejny pedał. Weź zachowaj swoje pedalskie fantazje dla siebie.



A ty zachowaj swoją opinię dla siebie. Nikt się ciebie o zdanie nie pyta,a potrafisz tylko krytykować innych w prawie wszystkich wpisach. Pewnie sam jesteś zapryszczonym spaślakiem, ruszającym dupę sprzed komputera na zmianę do Żabki, ewentualnie jesteś na garnuszku mamusi, bo nie wiem skąd tyle jadu i żalu do innych ludzi. Celowo tytułuję cię małą literą, z powodu całkowitego braku szacunku. Nara.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-02-26, 9:56
35i napisał/a:

A ty zachowaj swoją opinię dla siebie. Nikt się ciebie o zdanie nie pyta,a potrafisz tylko krytykować innych w prawie wszystkich wpisach. Pewnie sam jesteś zapryszczonym spaślakiem, ruszającym dupę sprzed komputera na zmianę do Żabki, ewentualnie jesteś na garnuszku mamusi, bo nie wiem skąd tyle jadu i żalu do innych ludzi. Celowo tytułuję cię małą literą, z powodu całkowitego braku szacunku. Nara.



Jak ci się nie podoba tępienie pedalstwa to poszukaj jakiegoś forum dla takich zwyroli jak ty. Tu jest sadistik a nie grupa wsparcia dla wynaturzeńców .
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-26, 10:11 1
xXx5226 napisał/a:

Jak ci się nie podoba tępienie pedalstwa to poszukaj jakiegoś forum dla takich zwyroli jak ty. Tu jest sadistik a nie grupa wsparcia dla wynaturzeńców .



Fajnie, że na temat piszesz. A pedałów, to nawet w rowerze nie lubię.
Zgłoś
Avatar
K................t 2022-02-26, 16:33
Kochani rodzice, jeśli chcecie nauczyć dzieci przechodzenia przez ulicę, to pokazujcie im tego typu filmy
Zgłoś