18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tranzystor 2013-07-30, 18:51 3
Autor ma mózg dzieciaka, ale słychać, że to przez syntezator przepuszczone jest. Ile razy będziecie się tego typu gównianymi prowokacjami jarać?
Zgłoś
Avatar
MrBercik91 2013-07-30, 18:52 18
Ale ludzie łatwo poślady spinają, ja pierdolę. Zamiast podłapać temat, pośmiać się trochę, wyluzować a w międzyczasie dać cichy sygnał administratotowi by wywalił typa jak już się zabawa będzie dłużyć lub zacznie naprawdę przeszkadzać.
Zgłoś
Avatar
lisek911 2013-07-30, 18:52 111
Rubaszny napisał/a:

Chyba żeś sam to ze swoją starą nagrał... zadanie domowe czy co ?



No teraz to mnie wkurwiłeś jebana łamago. Jakim trzeba być przypierdoleńcem, żeby najeżdżać na kogoś i jego matkę za wrzucenie filmiku na portal? Idź sobie zwalić albo zrobić kanapki, a nie cwaniakujesz, pajacu.
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2013-07-30, 18:53 2
Zaraz się pojawi nowy filmik, że to nowy projekt kurwa hiper socjologiczny i wszyscy są pojebani, tylko twórcy tego gówna nie...
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-07-30, 18:53
@Będę_go_zjadł

Człowieku ogarnij się....
Zgłoś
Avatar
lisek911 2013-07-30, 18:55 1
tranzystor napisał/a:

Autor ma mózg dzieciaka, ale słychać, że to przez syntezator przepuszczone jest. Ile razy będziecie się tego typu gównianymi prowokacjami jarać?


Żaden syntezator, po prostu jakiś gość "wynajął" swojego młodego brata czy kogoś tam i klepie na nim wyświetlenia robiąc jednocześnie bekę ze spinaczy.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2013-07-30, 18:55 2
lisek911 napisał/a:


Obrazek
No teraz to mnie wkurwiłeś jebana łamago. Jakim trzeba być przypierdoleńcem, żeby najeżdżać na kogoś i jego matkę za wrzucenie filmiku na portal? Idź sobie zwalić albo zrobić kanapki, a nie cwaniakujesz, pajacu.



Na tych filmikach nie przeklinałeś
Zgłoś
Avatar
Pekuy 2013-07-30, 19:01 5
Rakiz napisał/a:



MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ

Ja natomiast inne pytanko - jak się nazywa nuta na końcu pierwszego filmiku?



Be A King(My Momma Told Me)-E-Dubble
Łapaj
Zgłoś
Avatar
gwauro 2013-07-30, 19:06
gimbusowe podniecanie sie tekstami - czas zacząć - jeszcze kilka lat temu by mnie to bawiło ale teraz.. dno i kilogram mułu
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-07-30, 19:10 5
Ten na drugim filmiku co takimi suchymi ripostami napierdala rzucił "wyjdź już stąd, bo z dziećmi nie rozmawiam" sam ma głos 11t letniego dzieciaka hahaha
Zgłoś
Avatar
bins24 2013-07-30, 19:12
kto to ten emes?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-30, 19:17
lisek911 napisał/a:

Żaden syntezator, po prostu jakiś gość "wynajął" swojego młodego brata czy kogoś tam i klepie na nim wyświetlenia robiąc jednocześnie bekę ze spinaczy.



Gówno mnie obchodzi, jak to nagrywałeś. Brzmi jak chujowy syntezator. Ale jaka to różnica - gówno na niskim poziomie zawsze takim pozostanie. Taki z ciebie lisek-chytrusek....
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-07-30, 19:17
jak nazywa sie piosenka z drugiego filmiku, ktora leci na samym poczatku?
Zgłoś
Avatar
lisek911 2013-07-30, 19:21
tranzystor napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, jak to nagrywałeś. Brzmi jak chujowy syntezator. Ale jaka to różnica - gówno na niskim poziomie zawsze takim pozostanie. Taki z ciebie lisek-chytrusek....


A mnie gówno obchodzi Twoja chujowa opinia, nie podoba Ci się to wracaj do lizania rowa Twojemu koledze, który również na mnie najeżdża.
Zgłoś
Avatar
alfLeso 2013-07-30, 19:21
Ogólnie pierwszy filmik spoko. Natomiast w drugim to jest zwykły styl gimbazy, obrażanie bez konstruktywnych jakichkolwiek wypowiedzi, to nawet trolling nie jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie