18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

[video]
[/video]

Trzeba przyznać, dzieciak ma talent ... będzie z niego niezły kucharz.

A teraz wybaczcie, idę się zastrzelić. :samoboj:

2013-03-04, 23:54
Ja pier*ole wg. mnie nie ma z czego się śmiać. Przynajmniej dzieciak ma jakieś zainteresowania, a nie siedzi całymi godzinami przed monitorem jak jego rówieśnicy i ryje sobie głowę pierdołami. Do autorki, filmik z ch*ja nadaje się na sadola, a jajecznice to pewnie tobie mama przygotowuje bo sam nie potrafisz.
Peace.

2013-03-04, 23:58
Jakbym tak się pie**olił z robieniem żarcia to bym k***a z głodu umarł ...

2013-03-05, 00:01
Propsy dla małego! Niejeden nie potrafi zrobić sobie kanapki, bo siedzi na sadolu i woła:
mamo! Daj coś zjeść. Naprawdę w porządku, tylko ja chcę sadistica, a nie k***a pascala z kluskę.

2013-03-05, 00:06
kolejny 10 letni sk***ysyn bierze się za vlogowanie, bym go k***a na syberie wyslal za to.

2013-03-05, 00:13
jak można robić jajecznice 8 min ? dawno bym umarł z głodu

2013-03-05, 00:13
Kurde, z piętnaście miseczek, pojemniczków i łyżeczek upaprał! Widać, że mamusia nie pozwala mu jeszcze myć garów, bo poparzyłby sobie rąsie... Przy okazji, to co za halo dla +/- 10-latka upierdzielić jajecznicę? Ja miałem z sześć lat kiedy upiekłem ciasto biszkoptowe. No, koniec hejtu :P

2013-03-05, 00:14
Ja bym wrzucił najpierw cebule.

2013-03-05, 00:16
jacekmatys napisał/a:

Wracam po pracy do domu.Ciężko zapie**alam ale godnie płacą...1200 do ręki.Chcę się wyluzować więc wchodzę na sadola co by dorwać troszku adrenaliny,no i pierwsze co oglądam na poczekalni?? Gnój robi jajownicę na całej kostce masła,z niedosmażoną cebulą i uwaga! gada mi on że trzeba uważać na łupinki od jajek....nosz k***a mać! gdzie ja popełniłem błąd??



Zaznaczyłem gdzie popełniłeś błąd. Tak się nie pisze ''marnie''.

2013-03-05, 00:47
Skończcie już pie**olić. Widać, że chłopak z porządnej rodziny, dobrze wychowany i nie przeklina. Przynajmniej zajął się czymś pożytecznym ;)

2013-03-05, 00:58
yyyy a ten element wyłowiony to razem z łyżką wyrzucić ? yyyy??

yyy a ten element wyłowiony razem z łyżką wyj***ć? no a dlaczego tak. Yyyy??

2013-03-05, 01:06
Dobrze młody ucz się :) Dupeczki lubią jak im coś fajnego ugotujesz :) a teraz konstruktywny hejting: Po pierwsze margaryna to nie masło :) Po drugie mniej masła bo będziesz tak gruby, że nie por*chasz i śniadanie będzie niesmaczne. Za dużo kiełbachy i cebuli obrzygać się można... cebulke drobno w kostkę. Pamiętaj żeby za mocno nie ścinać jaj.

2013-03-05, 02:15
Mam 26 lat jutro mam zamiar zrobić jajecznice czy muszę poprosić rodziców o włączenie gazu?

oc...........an
2013-03-05, 02:42
Ja mam większy problem! Rodzice są 2000km ode mnie, więc raczej nie uda mi się poprosić ich o włączenie gazu :(

Widać jaki target ma dzieciak, pewnie połowa sadistica prosi rodziców o włączenie gazu, dobrze trafił chłopak :D

2013-03-05, 02:53
k***a, zaraz 3 rano. Przeglądam sadola, a tu co? jakiś dzieciak napie**ala jajecznice... czy to jest pie**olony portal o gotowaniu, rozumiem gdyby to chociaż było "pulchne najlepsze, pedobear uczy gotować" ale k***a mać, proszę pięknie, ślicznie w imieniu tych normalnych użytkowników sadola: wypie**alać z tym! k***a chce coś śmiesznego w czym nie ma nic sadystycznego to wchodze na komixxy i podobne, a jak wchodzę na sadistica to chciałbym nie musieć przepie**alać się przez 100 "super śmiechaśnych" filmików żeby móc zobaczyć coś z "jajem" (nie, nie mówie o sadisticowych kobietach :D )

2013-03-05, 08:00
A jak moi dziadkowie nie żyją, to kogo ma prosić moja mama o włączenie gazu? Poza tym zgodnie z poradnikiem tego polskiego master chiefa, prosiłam mamę by mi podpaliła gaz, ale jakoś nasza płyta indukcyjna nie chciała się palić. Umrzemy teraz z głodu. Ewentualnie zostają zupki chińskie, ale muszę poczekać na tutorial jak je się robi. Najlepiej przy pomocy rodziców. Bo to tak bezpieczniej.